Velmi mladé maminky. Měla by si dívka dítě nechat?

klaruska01
23. říj 2007

ahojky jaky mate nazor na necekane otehotneni napr. mezi 15-16 rokem?mela by si ta divka dite nechat?nebo ne?

stylly
5. zář 2009

teri:No je stejně na kočárek čas,.nás ted čeká stěhování do většího 4+KK 😀

teriskaa
5. zář 2009

stylly: Takhle velký byt? To je nádhera 😀

lucarka
5. zář 2009

styly a ty jsi taky vdana???a oba pracujete nebo ete studujes?a kolik je manzilkovi?jestli muzu byt zvedava

stylly
5. zář 2009

teri:Jojo ted máme 2+kk,..ale manžel podniká tak se bude hodit pracovna 😉

stylly
5. zář 2009

luca:jojo,..jsem,já studiji a mažel podniká 😀 😀 😀

lucarka
5. zář 2009

stylly..no ja ted budu zacinat dalku-chci udelat jeden semestr ,pak si dat odklad a pristi rok nastoupit do druheho semestru...jinak manzilek taky podnika...a uz ma nay deticky??nebo nee...nase to bude prvni obouch...jinak jsem minule na ten bugaboo taky koukala ,ale zvitezila teutonie spirit-jsem narocna a ta a jeste jeden prosli uzkym vyberem

stylly
5. zář 2009

luca:no bugaboo se nám taky líbí,.uvidíme co přinese nová kolekce 😉

teriskaa
5. zář 2009

lucarka: Ten tvůj vybraný kočár nevypadá vůbec špatně 😉

lucarka
5. zář 2009

teris..dekuju..hlavne,jde do uplneho lehu,ma rucni brzdu,je do mesta i terenu jde po i protismeru jizdy,a jsou pry fakt super....jsem slysela ze neco jako mercedes mezi kocarkama...bugaboo jsem zavrhla,sportacek ma vytvarovany a neda se dat uplne rovne do lehu...a k tomu rikaj ze je dobry do terenu,ale ja slysela od maminek ze takova slava to neni...akorat ta teutonie ma 3-4mesice na dodai abys mela jistotu,tak je lepsi fakt predstih..tak ho uz budem objednavat pristi tyden...a co vy mate vybrano?

lucarka
5. zář 2009

teri..koukala jsem ti do albika,mas malinkaty brisko 😉 jo a pripomnelo mi to ted jsem vydela smiseny par-a meli uuuuuplne nadherny holcicky ale fakt krasny,proste k sezrani...takovy do cokoladova s rysama po ty pani a s krasnyma vlaskama 😀

teriskaa
5. zář 2009

lucarka: No,jak jsem tu psala, já prostě pořád váhám. Jsem z toho už pomalu zoufalá 😀 Potřebuju velká nafukovací kola se vzorem, dostatečně velkou korbičku, sporťák aby byl možno použít pro i proti směru jízdy, aby šel úplně do lehu..no a aby nebyl kočár moc těžký a ještě jsem si nedokázala vybrat.. většinou se mi ty sporťáky u kombinací zdají ochuzené o něco.. plánuju to kombinovat se šátkem na nošení,ty se mi líbí

teriskaa
5. zář 2009

lucarka: No je fakt, že pupek velikej zatím moc není..spíš vypadá,jak když jsem se víc najedla 🙂 ale brouk zas malinkatej není, v 22.týdnu jsme měli na ultrazvuku půl kila a 20 cm.. 🙂 jojo, jsou roztomilí,ale tak jako každé děťátko..

stylly
5. zář 2009

teri:To je jako my,..my máme také skoro půl kila a 21cm 🙂 koukněte do alba na naši sbírku UTZ 😀

lucarka
5. zář 2009

no u me jeste bylo to ze jsem potrebovala bezpecnou autosedacku,jelikoz budem hodne jezdit..a na tenhle jdou prvni dve nejbezpecnejsi v testech...jinak na korbicku delaj prodluzovaci nastavec,ale myslim ze kdyz jde do uplneho lehu klidne mimi ve 4-5 mesicich tam muzes dat-kamaradce ,mala vubec nechtela byt v korbe-nevidela,tak to taky tak vyresila...jinak presne jak rikas,vyber byl peklo a vetsina kocaru(treba i se mi libil nakej trochu vic)propadla na nakej pro me dulezitej veci...a tohle nema nafukovaci kola,ale vubec to neva..a je i odperovanej-coz je dnes taky malokterej kocar...a kola jsou pry fakt super...a mezi kteryma vahas?

teriskaa
5. zář 2009

stylly: Ježiš,kočko,jak často ti dělají UTZ? Ale pořádná sbírka.. byste mohli skoro udělat výstavu 😉 Jinak krásný bříško 🙂

stylly
5. zář 2009

teri:No to je tak když máš známého gynekologa-porodníka 😀 díky,...

lucarka
5. zář 2009

stylly...mas krasny brisko 😉 a opravdu paradni sbirka 😀

teriskaa
5. zář 2009

stylly: Ty brďo 😀 No ale malýmu se nějak ultrazvuk nelíbí, takže já si užiju jen to,co budeme mít a nějak mi to neva.. však se dočkám 😀

stylly
5. zář 2009

luca:díky,.... 😉
teri:Tak malému se to líbí,vždycky kope do ulz,....a pěkně se předvádí 😉

stylly
5. zář 2009

luca:Nemůžu se dostat do toho tvého alba 😖

lucarka
5. zář 2009

tak ted uz byste se dostat meli 😀

teriskaa
5. zář 2009

Jojooo🙂 krásné věci na mimčo..🙂
holky, vy jste obě tak krásně štíhlounké 😉

stylly
5. zář 2009

luca: 😖 😖 😖 😖 😖

lucarka
5. zář 2009

teris..dyt ja mam vetsi brisko nez ty ted 😀

stylly
5. zář 2009

teri:Cože????štíhlé a kde 😀 😀 nemyslím si to ty fotky asi zkreslují

lucarka
5. zář 2009

jinak s vecma jsem ete ani nezacala,jen parkrat jsem neodolala,jelokoz jsme se dohodli ze zacnem nakupovat od podzimu...a mozna vyrazime do nemecka nebo nakupy spojime nekde s dovcou-aspon par hadriku 😀

stylly
5. zář 2009

luca:mohla by si mi prosím poslat odkaz?????????????? 😉

teriskaa
5. zář 2009

lucarka: Nemluvím o břichu..🙂 to je jasné, že si mimčo musí zvětšovat svoje místo 😀

teriskaa
5. zář 2009

stylly: Ale prosímtě.. máš krásnou postavu a konec 😀

stylly
5. zář 2009

teri: 😝 no tak dobře,...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru