Velmi mladé maminky. Měla by si dívka dítě nechat?

klaruska01
23. říj 2007

ahojky jaky mate nazor na necekane otehotneni napr. mezi 15-16 rokem?mela by si ta divka dite nechat?nebo ne?

carculka
30. črc 2009

ahuuuj holky,muzu se pridat???

majina
31. črc 2009

Líbí se mi, že se opět vrací na scénu mladé maminky! 😉

gerci90
31. črc 2009

😉 awojte mlade buduce mamičky...

miroslava89
31. črc 2009

ahojte🙂

maka123
31. črc 2009

For majina:uz jsem te videla v hodne diskusich,mas problemy otehotnet,neboj stesti si te taky najde.budu ti drzet pesticky.
For schwarzovka:taky se mi spis libi cizi jmena,jsou takove neobycejne.

maka123
31. črc 2009

Holky tehulky a maminky jak se dneska dari?Vite jaka je znacka dne Pry ze zazvorovy lizatka pomahaji,lizala jsem jako o zavod a stejne to slo ze me.

alexandrah
31. črc 2009

to som v zivote nepocula, o zazvorovych lizatkach ... ludia toho nakecaju ... zeby reklamna znacka???

maka123
31. črc 2009

nee hodne lidi to rika i doktori,zkus se zeptat nekoho jineho a uvidis,tobe nebyvalo nevolno a nezvracela jsi na zacatku,tak mas ty nejaky recept proti zvraceni?

cheerlady
31. črc 2009

jeeej,ahoj miroslava89 😀
ahojte holky maminky,neviem,ci sem az tak uplne zapadam,ale asi aj ano - mam 22rokov a dnes som si na tehu teste nasla slabu ruzovu ciarocku.. 😵

maka123
31. črc 2009

zapadas me bude za chvili 22,planovane?

cheerlady
31. črc 2009

maka123 hej, HAK som vysadila v decembri a teraz 2tyzdne po svadbe sa podarilo 😀
a tvoje planovane? 😉

alexandrah
31. črc 2009

ahoj maka - mne nebyvalo vobec zle, ani raz, asi preto som nepatrala po ziadnych receptoch, ale ani od inych som to nikdy nepocula, mozno iba v cechach? a pomohlo to?

alexandrah
31. črc 2009

ani u nas tusim take lizatka nepredavaju, nikdy som to nevidela ☹

maka123
31. črc 2009

alexandrah:muj mi je koupil v lekarne a co jsem se ptala ostatnich holek tak si to nemohli vynachvalit,tak jsem to zkusila ale vysledek zadny,uz me to nebavi tri tydny v kuse zvracim.

cheerlady: no my jsme chteli ale netusili ze se to podari tak brzo.

cheerlady
31. črc 2009

maka ja som sa prave uz zacinala bat - 8mesiacov skusania a nic,ale dufam,ze sa podarilo 😵 moj doki robi az v utorok,dovtedy budem ako na ihlach 😅 a si vydata? 🙂

laura033
31. črc 2009

ahojte :d tak pridam sa k vam:D
tak som rada ze je aj takato tema:d no ja som tiez mala maleho v 21 a bolo to planovane:D som uz 2 roky vydata a nemenila by som :D

maka123
31. črc 2009

cheerlady:no meli jsme se brat ale odvolali jsme to nechci se vdavat s briskem tak az se maly narodi tak to spachame,udelej si vic testu a uvidis ale ja jsem to tak nejak citila ze jsem tehotna nez jsem si udelala test,takove vnitrni tuseni prsa me boleli tyden,mela jsem je citlive a takove nafoukle.Rano mi bylo nevolno.

laura033:jo jo nekdo se na to citi ve dvaceti nekdo az ve triceti ale mladsi maminky jsou stejne lepsi maji vkus a nemaji zastarale nazory.

cheerlady
31. črc 2009

maka no dnes po praci si este spravim jeden a potom mam nachystany este jeden niekedy na rano 😉 dufam,ze sa mi to potvrdi.. 😵
ja si tiez myslim,ze mlade maminy su super - aj tehotenstvo lepsie znasaju aj sa o sebe staraju,paci sa mi,ked su maminky kocky 😉

ywushka
31. črc 2009

maka jsem te nasla🙂

sayast
31. črc 2009

maka,az ted jsem si precetla tvoji otazku,nebyla jsem doma na netu 🙂
jsem vdana,svatbu jsme planovali uz pred miminkem,mela jsem mit problemy s otehotnenim,tak jsme mysleli ze se nam jentak nezadari a hnedka napoprve 😵 . takze jsem se vdavala tehotna,i kdyz jsem puvodne nechtela 😀

miroslava89
1. srp 2009

ahojte🙂

cheerlady vitaj🙂 sa stretavame aj tu🙂

cheerlady
1. srp 2009

miri no ano,asi to tak ma byt 😀
takze vcera vecer som si spravila este jeden test - ciarka svetloruzova ako aj na tom prvom 😵 ale dnes rano som si robila RapiClear ten kazetovy,co sa pouziva pod prudom mocu a ten mi sice tiez ukazal,ale slabsiu ako na tych prvych zo vcera 😠 myslite si,ze to moze byt typom testu,ze kazdy reaguje inak? 😕

miroslava89
1. srp 2009

cheerlady zeby si sa pridala medzi tehulky?🙂
a kazdy test reaguje inak🙂

cheerlady
1. srp 2009

miri to dufam! mrcha nic a // svetloruzove 😀 moj gyndo ordinuje az v utorok,tak to budem musiet este chvilu vydrzat.. 😒
a ty si kolkom tt? 🙂

k.ate
1. srp 2009

ahojte, můžu se přidat? 🙂 Já otěhotněla, když mi bylo 21 a malýho budu mít, když mi bude 22 🙂 Chcem s manžou oba dostudovat i s malým, takže jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne... Letos se nám podařilo udělat Bc. státnice, tak aspoň něco... 🙂
Spousta lidí nám říká, že jsme měli počkat po škole, ale prcek byl neplánovanej , ale moooc chtěnej...(podle doktorů to totiž vypadalo, že na 99% vlastní mimčo mít nebudem 🙂, takže jsme to neřešili a řekli jsme si, že pokud má přijít, tak přijde a bude to pro nás důležitější a lepší, než aby to pak za ty dva tři roky nešlo... ) Osobně mě štve ten tlak, že by člověk měl mít vlastní byt nebo dům atd. atd. Vždyť kolik lidí na to v takhle mladým věku má? A pak znám právě hodně lidí, co si na tohle všechno počkali a když si řekli, že už by mimčo mít mohli, nejde to... Mně prpostě přijde lepší mít malýho teď a časem se k tomu vlastnímu bydlení a všemu dopracovat, než pak mít všechno, ale být bez vlastního mimča... 😕

cheerlady
1. srp 2009

k.ate ja mam tiez za chvilu 22,tento rok spraveneho Bc. a 2tyzdne po svadbe 😀 byvame spolu uz 2roky ale v podnajme,teraz riesime vlastne byvanie,dufam,ze v auguste uz to bude doriesene 😉 mas pravdu,je to tazke s byvanim mladych - pokial nieco nezdedis alebo nemas bohatych rodicov,tak nemas sancu si nasetrit na vlastne,takze jedine vychodisko je hypoteka,ktorou sa zadlzis na dalsich 25,30 rokov..no ale co narobis,my tiez berieme hypoteku,ine vychodisko nie je,ked chceme byvat sami 😉

k.ate
1. srp 2009

cheer - my to zatím řešíme tak (vzhledem k tomu, že oba chcem dostudovat inženýra 😀), že budem bydlet na kolejích v pokoji, kterej je tam speciálně pro rodiny s dětma... Je to pro nás nejlevnější varianta, jaká existuje... Blbý je, že jsme s manželem ve stejným ročníku, takže sice máme něco ušetřeno, ale moc se nám do toho nechce sahat, kdyby něco... Já tak trochu plánuju to inženýrský studium protáhnout na 3 roky, abychom mohli na těch kolejích zůstat a trochu na nájmu ušetřit... Ale kdo ví, jak to dopadne, jestli se na to po roce nevykašlem a nepůjdem bydlet někam úplně jinam 😀 Ale chceme to takhle apoň zkusit "co to udělá"... 🙂

cheerlady
1. srp 2009

este som zabudla napisat,ze ja studujem externe a pracujem normalne na plny uvazok,takze to je uplne ina situacia aku mas ty 😒 a manzel taktiez pracuje,ma 28rokov 😉 budem ti drzat palce,nech sa vsetko vydari ako ma 😀 v ktorom tt si? 🙂

teriskaa
1. srp 2009

Zdravím Vás všechny🙂
Já si okolí nijak nepřipouštím, zatím kolem sebe mám pozitivní lidi, kteři mi fandí. Samozřejmě,že přijdou i ti druzí, ale je to můj život a sama si za zo zodpovídám a teď ještě budu za toho druhého tvorečka.
A i když na mě někdy padají obavy , co se týče té finanční stránky, kolik lidí to už takhle zvládlo přede mnou? Nebudu první, ani poslední, která bude děťátko vychovávat bez koupeného bytu, hypoték a dalších věcí. A jak říká kate, někteří sice mají tyhle materiální věci všechny,ale děťátko ne, což potom je jim všechno k prdu, že?

Takže jsme vlastně šťastné holky, ne?🙂 A všechno to zvládnem. Odkuď jste? Hm?🙂
Přeju krásný zbytek víkendu

k.ate
1. srp 2009

cheerlady - já si říkám, že pokud pujde všechno dobře, dodělám školu, až malej už bude moct jit do školky a budu začínat v podstatě jako všichni v mým věku, jen prostě už s malým špuntem 😀

teri - já jsem z Brna, i když kdo ví, kam nás vítr zavane 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru