Velmi mladé maminky. Měla by si dívka dítě nechat?

klaruska01
23. říj 2007

ahojky jaky mate nazor na necekane otehotneni napr. mezi 15-16 rokem?mela by si ta divka dite nechat?nebo ne?

lucarka
5. zář 2009

jojo souhlasim s tebou,teris

stylly,myslis na ty fotky?mas to v ip...

stylly
5. zář 2009

luca:Jak poznám že jsem správně,...jsi blondýnka

lucarka
5. zář 2009

protoze to mam zaheslovane...a pod tim heslem je jen to spravne album,vis 😉 ..jsou tam ultrazvuky,brisko,hadriky 😀

lucarka
5. zář 2009

musela si tam vyplnit heslo a uzivatele..

lucarka
5. zář 2009

jak si mela v ip

stylly
5. zář 2009

luca:Nic takového jsem nenašla,v tomhle serveru se neorientuji ☹

lucarka
5. zář 2009

vysvetlim ti to v ip

stylly
5. zář 2009

luca: 😖

lucarka
5. zář 2009

tak snad ti to uz pujde 😉

teriskaa
5. zář 2009

holky a co chutě? máte?🙂

lucarka
5. zář 2009

teris...no jak kdy..spis mi vubec nechutna maso a sladkyho bych se uzrala...ale je fakt ze kolikrat mam na neco chut a nez to stihnu koupit uz neee 😝 a teda ted furt jim jogurty ale hrozne a pak sladky...hlavne jeste nedavno mi bylo furt zle a zaludek na vode,tak vyhravali rohliky...a co ty??

stylly
5. zář 2009

🙂 luca: 😀 super,....už jsem to zvládla 🙂 🙂 Ty jsi teda pěkně hubenáááááááááááááááááá 😎

lucarka
5. zář 2009

stylly...tak vidis,sikula 😀 😀 no myslim ze urcite vic nez vy dve ne....takovej prumer..

stylly
5. zář 2009

luca:no já mám ted 57kg

lucarka
5. zář 2009

no tak ja mam ted 62 😝 ,jsem uz dve kila pribrala

stylly
5. zář 2009

luca:Já jsem zhodila na 53kg v prvních 3.m

lucarka
5. zář 2009

no tos teda musela byt kost a kuze...a kolik meris?ja mam 176-7..nak tak

teriskaa
5. zář 2009

ježiš, vy jste úplné modelky..asi si půjdu dát se svou celulilitou něco dobrého 😖

lucarka
5. zář 2009

teris...ti dam modelky..to urcite..do ty mi chybi ete daleko,a taky bych asi musela podstoupit plastiku 😀 jinak celu se mi trochu udelala ted v tehu,tak masiruju lufou a mazu dermacolem na celulitidu a strie-stehna a zadek a zas to zmizlo...

katka1981
5. zář 2009

r123, aj my mame psa, este stena, no je za dve deti a v dome. A na margo deticiek, mas ich v dobrom casovom odstupe. Myslim si, ze mensi vekovy rozdiel je pre nich lepsi, ako nejakych 6,7 rokov a viac. Zial ja na druhe babo odvahu nemam, najma kvoli strasnemu refluxu, co nas trapi. Ale ktovie, uz teraz mi je luto, ze mala nie je novorodeniatko.

stylly
5. zář 2009

luca:168cm
teri:Taky si něco dám 😝

lucarka
5. zář 2009

tak brou chut holky

gerci90
5. zář 2009

awojte babiky ako sa mate??aj ja patrim k vam mam 19r.a termin mam januar2010 😀 polovica tehu je za mnou a ja sa už neviem dockat mojej malej princezničky.... 😎

stylly
5. zář 2009

gerci:Téééda,..tak pojd k nám 😀 Miminko bylo plánované???

lucarka
5. zář 2009

😉 ahoj gerci

gerci90
5. zář 2009

dakujem babulky..ale ano planovane len vela ludi sa s tým nedokazalo zmierit s tým že som ako 18r.otehotnela nemam dokoncenu strednu..a tak....
Naši chceli abý som sla na potrat ale teraz dakujem bphu že som si spravila po svojm a drobca nechala...a vam sa ako tehulkuje??baby a citite aj malinke???

lucarka
5. zář 2009

gerci,ja ete prcka necitim..jinak planovane bylo..jsme se brali asi 4-5mesicu pred vysazenim ha..jinak se moc tesim az zacnou pohyby...a co ty?a jste svoji nebo ne?a jak se tesi budouci tatinek?

stylly
5. zář 2009

gerci:Já šíleně,...maličký sebou mele pořád a pěkně to cítí i tatka 😀

gerci90
5. zář 2009

jaaj tak ocinko ten je rad...až velmi 😀 on si velmi želal babu ja som viacej chcela chlapca... 😖 a bolo zasa po jeho...no mali sme sa veru brať 25jula ale 2 týž.pred tým ma hospitalizovali v nemocke bo sa mi zhorsila astma a veru poležala som si tam aj 3 týž.tak nič s toho nebolo..padli vsetký plany..a dohodli sme sa že ked sa mala narosi a trsosku nam výrastie tak sa urcite vezmeme,,, 😉
a s tými pohybami,,,ja ty to mam take kadejake,,mala je leniva ..je hlavickou dolu na pravej strane..a sem tam sa slabucko pohýbe ale to musim ležat na chrbte nie na boku 😨 a potom zasa 3 dni nič a takto noooo 😨

stylly
5. zář 2009

gerci:tak hlavně že jsi ok🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru