Velmi mladé maminky. Měla by si dívka dítě nechat?

klaruska01
23. říj 2007

ahojky jaky mate nazor na necekane otehotneni napr. mezi 15-16 rokem?mela by si ta divka dite nechat?nebo ne?

murinka
5. zář 2009

ked dieťa má dieťa...................... 😒

teriskaa
5. zář 2009

murinka: To je jasné, že se lidi jako ty vždycky najdou..nemůžou všichni souhlasit..ale nikdo neví, jak je to v tvém případě a jestli s tím všichni souhlasí.. každý, ať si dělá,co uzná za vhodné, ne? Sám nese odpovědnost

maja177
5. zář 2009

murinka, nevyjadrujem sa, lebo by som ti len zbytocne skaredo vynadala... 🤐

teriskaa
5. zář 2009

maja: Kliiid, ne? Jsme šťastné, zvládnem to a ať si ostatní trhnou nohou 😀

murinka
5. zář 2009

to je moj nazor-a bohuzial ked som sa niekoho dotkla...ziadne dievca,ktore ma sestnast sa nedokze samo postarat o svoje dieta-ved je z toho vyhukane...sama by sa o to dieta nepostarala,nazabezpecila by ho...na to su tu rodicia,ktori sa staraju nielen o dieta ale aj o vnuca...a nikto so mnou nemusi suhlasit-je to moj nazor

tajuliatko
5. zář 2009

nahoodou niektore mlade maminky sa dokazu o deti postarat ovela lepsie ako stare zeny.. 🤐

teriskaa
5. zář 2009

Tak jako souhlasím, že pokavaď ani jeden z rodičů nevydělává a tahle zodpovědnost je přenesená na rodiče rodičů, tak je to trošku jiný příklad..ale to neznamená, že všechny mladé maminky se nedokážou postarat,ne?

stylly
5. zář 2009

teri:Jasně,... 🙂 moc jsme miminko chtěli 🙂

murinka
5. zář 2009

otehotniet v sestnastich je normalne u romskeho etnika...a ked je to podla vas normalne tak by bolo normalne aby otehotneli dievcata ktore dostanu prvykrat menstruaciu...no nie 😨

teriskaa
5. zář 2009

Proč tu pořád bereš v potaz jen šestnáctileté matky? 😖

murinka
5. zář 2009

reagovala som na prispevok zakladatelky................................ 🙄

stylly
5. zář 2009

teri:Jé,..ty budeš mít černouška 😀 😀 to je hezké 😉

teriskaa
5. zář 2009

murinka: Aha, ale ta diskuze se tady přece jenom rozvinula nepatrně a jsou tu i maminky, kterým už 16 bylo před pár roky.. to jsme si asi neporozuměly.. 😉

murinka
5. zář 2009

ja viem ze prispevok je uz stary dost dlho ale nazor som chcela vyjadrit 😠

teriskaa
5. zář 2009

stylly: Jojo, čokoládku..🙂 už se na něj moc těším,kluka mýho.. jen toho zbývá ještě dost zařídit..koukám,že máme i tak podobně termín 😀

teriskaa
5. zář 2009

murinka: Ale však nikdo tu neříká, že nemůžeš vyjádřit svůj názor,ne? 😉

stylly
5. zář 2009

teri:Jojo,..mi budeme mít ale bílou čokoládku 😀 a jaký jméno jste vybrali? 😉

teriskaa
5. zář 2009

stylly: On,když se ale náš narodí,tak tady bude světlounkej.. zbarví se až tak do čtvrtého měsíce 😀 Noo, bude po tatínkovi Nicolas 😉

stylly
5. zář 2009

teri:To je pěkné jméno,...to je celkem zajímavý,že se ty mimuška barví až později,...jak se těšíš na raubíře,...chtěli jste chlapečka? 😉

teriskaa
5. zář 2009

stylly: Asi takhle..manžel si přál holčičku ( holčičky milujou tatínky víc), ale já přesto, že rmáme v rodině samé holky,jsem nějak tušila,že to bude chlapák a neměnila bych.. ale kdyby to byla holčička,těšila bych se úplně stejně 😀

stylly
5. zář 2009

teri:Jasně,..taky si myslím,že pohlaví je jedno,jen at je mimísek v pořádku 😉 Jen ta holčička bude další cíl 😉

lucarka
5. zář 2009

ahoj holky,muzu se pridat?bude mi 21 a mimiska uz cekame 😀

stylly
5. zář 2009

luca:ahojky,.....který jsi týden,...ulož si to v nastavení 😉

teriskaa
5. zář 2009

stylly: Tak to já nebudu nijak spěchat🙂 Času dost a hlavně jsem malýho neplánovala..ale to nic nemění na tom,jak se na něj těším..
co ty? Jak těhotenství jde? 🙂 A kočárek a všechno tohle už máš vybrané?

lucarka
5. zář 2009

stylly jsem 16tt,vis ja tu mivala i fotky a i foto v pase,ale chodili sem smiraci...

stylly
5. zář 2009

teri:No vybrané je jenom jméno 🙂 Máme pár oblečení,..ale nic zásadního,to nás ještě čeká,kočárek se mění každý týden 😀 vždy něco najdu je jich plno 😒 Těhotenství bylo první trimestr peklo,..zhodila jsem 6kg a proležela celou dobu,bylo mi zle a pořád jsem spala,...ted už je to lepší🙂

luca:šmíráci???A co z nich máme,vždyt těhotenství není nic špatného,..ba naopak 😀

teriskaa
5. zář 2009

stylly: Joo, s těma kočárkama je to peklo.. když se mi nějaký líbí, nesplňuje všechno,co bych chtěla.. a máš něco teď vyhlídnutého?🙂
Tak to já měla úplně jinak.. o prvním trimestru jsem ani nevěděla..to,že mám uvnitř brouka jsem se dozvěděla až ve 13.týdnu 😀

lucarka
5. zář 2009

stylly napsala jsem ti to do ip,nejdriv sem to ignorovala,ale pak to zaclo byt husty...a zacli bejt fakt zly...
pritom uz tam ani nebydlim...
a jaky mate jmeno??my uz mame vybranej kocarek a jmeno temer taky,pokud teda manzilek nevymysli zas neco jinyho,ale kdyz to bude kluk tak chci to svy a nak ho ukecam,kdyby si to rozmyslel a pro holcicku jsme se shodli na dvouch tak jsem rekla at si vybere jaky 😀

stylly
5. zář 2009

teri:Moc se nám s manželem líbí bugaboo,...ale něco mám i v albíčku 😉 Jéé tak pozdě?Já jsem zjistila,že jsem těhu v 5tt

teriskaa
5. zář 2009

Jooo, ten Imperia Clipper se mi též líbí🙂 Potřebuju velký nafukovací kola se vzorem, aby se dal sporťák použít pro i proti směru jízdy,což si nejsem jistá, že u něj jde.. no není to vůbec jednoduchý 😀

Jojo, až tak pozdě..ale na jednu stranu první trimestr byl tím pádem úplně bez problému 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru