Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
24. kvě 2011

@ami33 @lipetra tak já chodím taky na kontrolu každej měsíc a vždycky mi dělají utz. Fotky mám 3, z toho jednu z nemocnice ze screeningu. Jinak teď na kontrole si taky řeknu o fofo 🙂

lipetra
24. kvě 2011

@marketas1 Kamaradka dostava fotky automaticky a te moji to musim rikat a jeste zaplatim 50 Kč za fotku 😠

marketas1
24. kvě 2011

@lipetra já si ale taky musím říct o fotku, ale platím jen když chci lepší fotku

lipetra
24. kvě 2011

@marketas1 Tak ta moje posledni fotka je des hruza, skoro tam nic neni poznat, vypada to jak mazanice

marketas1
24. kvě 2011

@lipetra takovou jsem měla první .-D To jsme byla v 6tt 😀 Ale jinak opravdu neplatím. jen na tom screeningu jsem platila 50kč

lipetra
24. kvě 2011

@marketas1 Tak ja jsem platila na screeningu 100 Kc a u dr. platim 50 Kc, ale je fakt dobra ta doktorka, o tom zadnych 🙂

ami33
24. kvě 2011

já zatím všechna fota zdarma,ale za pade to máte dobrý, některý dr berou i víc prej až 100 Kč za foto, i na screeninku mi dali 3D zdarma.

ami33
24. kvě 2011

sem našla kámošky malého na netu, co minulej týden rodila, oni u nás v porodnici fotí miminka a dávají to na net, pokud teda maminka souhlasí, tak aspoň sem prcka viděla.

cell
24. kvě 2011

já teda chodím do těhuporadny k Apolináři, neplatila jsem nikdy nic a fotky mi dávají automaticky taky zadara 🙂

kajka_37
24. kvě 2011

@cell to není fééér, po mě v CARu chtěli 100 :-/

lipetra
24. kvě 2011

@cell Ty chodis do poradny tam, tak to je pak jina, ono vzdy zalezi na dr... 😉

marketas1
24. kvě 2011

@lipetra já jsem platila 100kč taky, ale za takovou jako opravdovou fotku
@ami33 a tobě nedělá utz, když jdeš do poradny? A co tak teda děláváš?

lipetra
24. kvě 2011

@marketas1 Tak to ja mam taky za 100 Kc z velkeho ultrazvuku fotku, ale od dr mam jen jednu a takovou mazaninu, ze tam nic nevidim

marketas1
24. kvě 2011

@lipetra tak to je blbý ☹ Já mám fotku hezkou....Ale už chci další!

lipetra
24. kvě 2011

@marketas1 Jeee to se mas, chci taky 😠

kajka_37
24. kvě 2011

já budu mít foto nejdřív za 14 dní, aaaž jo ... 🙂)) ale pak další hned za další týden na screeningu :D a pak mám vlastně ještě jednoho kámoše co má UTZ doma, hehe 🙂)))

cell
24. kvě 2011

@kajka_37 : tak vidíš, to využij 😉

marketas1
24. kvě 2011

@lipetra a kdy jdeš na kontrolu?

lipetra
24. kvě 2011

@marketas1 Ja jdu na velky ultrazvuk v patek a za 14 dni k dr

lipetra
24. kvě 2011

@kajka_37 To vyuzij, budes mit hafo fotek 😀 😀 😀

kajka_37
24. kvě 2011

@lipetra jj zepředu, z profiluuuuu.... zespoood .... :D

marketas1
24. kvě 2011

@lipetra ty se máš, to já si na velký UTZ ještě počkám... ☹

lipetra
24. kvě 2011

@kajka_37 a zeshora 😀

lipetra
24. kvě 2011

@marketas1 ted mi konecne ozvali od toho dovozce CAM a pry pristi mesic bude na trhu novy kocarek CAM, ktery bude mit v zakladni vybave nafukovaci kolecka 🙂
ja se tesim, hlavne doufam, ze uz se konecne ukaze co to bude 🙂

marketas1
24. kvě 2011

papa zítra

lipetra
24. kvě 2011

tak pa pa zitra 🙂

beisis
24. kvě 2011

Ahoj holky, tak já čekám na 100% holčičku, ale další pozitivní zprávy z kontroly nemám bohužel ☹

misssutko
24. kvě 2011

Holky, když už se tu rozebírají kočárky, já od ségry dostala tenhle : http://www.pro-deticky.cz/detail.php?zbozi=1785077

Je úplně jako nový, je jen hrozně málo používaný

ami33
24. kvě 2011

@marketas1 no né vždycky, jednou sem jako zůstala hledět páč jsem byla zvyklá ze špitálu každej týden a říkam jí jako utz nebude? a ona na mě hledí a říká mi, vždyť vám ho dělal pan doktor minulý týden při prvotrimestálním, minule to samý, jí říkám jako utz zase nic? a ona teda že se podívá a pak sem se dočetla na netu, že některým maminám prej dělají utz 3x za celé těhu.

ami33
24. kvě 2011

@beisis to jako že ti řekli něco špatnýho? oni někdy zbytečně stresují, napiš co ti udělali na ně vletíme celej modrej koník.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru