Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
25. kvě 2011

@cell já mažu taky snad od 6 týdne, mazala jsem jednou denně, teď mažu večer a ráno, já nevím teda o jakým špeku mluvíš, já mám teda už pěkný těhu bříško, raději teď nosím uplé věci, tak vypadám těhu, když si vezmu volné, vypadám tlustě. No ty strie jak píše markét, je to prej dispoziční, ale dělám proto maximum a hlavně manžel a baví mazat že jo prevít jeden si vždycky vybere to příjemnější,ale já mu dám, až budu mít velkej pupek bude stříhat i nehty na nohou hehe.
@kajka_37 tak srovnávací web neznám a taklovej kterej plive na požádání ideální kočár taky ne 😀
@lipetra známý mají taky zrzavou pihatou holčičku,ale pěknou, oba jsou takový světlý,ale je fakt že mamina je taky dost pihatá a furt se barví, takže ani nevím jakou má svoji barvu.

ami33
25. kvě 2011

@beisis můj manžel je taky tmavej černovlasej typ a já taková ta klasická hnědka nebýt melírů a strasně bych chtěla aby malé mělo snědou pleť a vlasy po manželovi.

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 No tak ten chlapecek moc pekny neni, on je i dost baculaty. ☹

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 já taky mažu ráno i večer. A čím mažeš?

kajka_37
25. kvě 2011

tak když ste ho nenašly vy, tak asi nebude :D

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 Ja jsem taky tmavovlasa a modrooka a pritel je tmavovlasy a tmavooky a doufam, ze to male bude po nem 😀

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 no chtít můžeš 😀 To jsme zvědavá, jestli se ti to splní 😀

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra ty jseš tmavovlasá? Ta platinová blond je jen kamufláž?

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 No jasne 😀 Ja jsem obarvena na blond 😀

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 na břicho a prsa Elasti-Q a na stehna a zadek Dove,ale to jen tak 2x to týdne

cell
25. kvě 2011

tak to já už asi začnu taky mazat, koukám, že jsem pěkně pozadu ☹

já jsem blondýna, ale narodila jsem se černovlasá ..... mužík je tmavej, ale narodil se jako blondýn - tak jsme zvědaví, co to bude 😀 😀

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 ale stavbu těla zase může mít po mě hehe, sem říkala manželovi že doufám že nebude mít po něm malíčky, on má takový divny zahnutý...na rukách jako 😀

beisis
25. kvě 2011

To je doba já se barvim na černo, protože jsem přírodní blondýna a tmavovlásky se barví na blond 😀

ami33
25. kvě 2011

@cell no to jste páreček

ami33
25. kvě 2011

@beisis já taky roky byla na černo, ale to jen když jsem žila v usa, protože sem byla celoročně opálená,ale jinak mám světlou pleť, tak teď jsem už roky zase melírovaná hnědka

beisis
25. kvě 2011

Jinak co se týká strii mazala jsem jak i prvního tak i u druhého a stejně jsem se jim nevyhnula. Protože malej vyrasil poslední dva měsíce před porodem tak dopředu, že to ta pokožka nevydržela. Takže teď je sice mám už z prvního, ale taky mažu, aby jich tam nebylo tolik. A pak mám slíbenou leaserovou operaci na vyhlazení strii a jizvy po císaři 🙂 Prý za to všechno co jsem si protrpěla 🙂

beisis
25. kvě 2011

@ami33 Se asi vrátim ke své barvě zase se mi zdá 🙂

ami33
25. kvě 2011

@beisis no já slyšela i případy, že ženský popraskaly pár dnů před porodem, jak to pak rychle roste, tak je to asi mazec no.

ami33
25. kvě 2011

@beisis změna je život, já se v poslední době měním až až, včera mi manžel řekl, že to břicho mám snad den ode dne větší 😀

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 mě elastiQ smrděl ( jak jsem měla citlivý čich), teď mažu bonella forte a Eucerin olejíček. Ale stejně jsem zvědavá,,myslím si, že i tak popraskám, mám to v genech....A já jsme byla vždycky blond, pajk cca 10 let zrzka a te´d mám melír a muž je z toho nešťastnej, on chce zase zrzku, ale vizážistka mi řekla, že jsem letní typ,že zrz být nemůžu.... 😀

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 a pořád nepřibíráš?

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 Me zas rekla vizaziska, ze jsem takovy seversky tip, ze mi doporucuje studene tony co se tyce barev vlasu a ja se teda vtom taky citim lepe 🙂

lipetra
25. kvě 2011

@ami33 Ty nepribiras vubec?

beisis
25. kvě 2011

Já se cítím dobře v černé. Ale díky ty nádheře v bříšku nemůžu dělat s vlasama vůbec nic. Nechytá mi barva, padaj mi vlasy a ještě mě svědí celá hlava. Takže u mě fakt holka bere krásu. Já kdybych neměla tunu mejkapu, tak se nedostanu ani ven. A to ještě musim používat dva zároveň, protože mi na pokožce jeden červená a v druhym sem jak smrtka. A přitom před otěhotněnim to byli jediný dva, co mi seděli. No chápete to?

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 mě to vychází tak že na každé poradně co chodím co 3 týdny hlásím kilo navíc, teď asi budu hlásit dvě kila, celkově už 5-6 kilo navrch.

ami33
25. kvě 2011

@lipetra ale přibírám, co furt máte, přibírám ze vzduchu 😀

ami33
25. kvě 2011

@beisis hele kámoška měla taky v těhu špatný vlasy, hroznou pleť a měla kluka, mě právě všichni říkají, že vypadám na kluka, plet lepší než kdykoliov jindy, vlasy stejné a nehty já mám kvalitní normálně, jen mi teď rychleji rostou.

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 ´já jsme to blbě napsala, promiň. Přibíráš, ale míň než já 🙂
@lipetra já taky musím mít studené barvy a to měděná opravdu není....

marketas1
25. kvě 2011

@ami33 no, já si totiýž myslím, že to jsou všechno kecy, že holka bre krásu, že špičatý břicho je kluk...Prostě blbosti. Mě se teď pleť už taky zlepšila, ale ze začátku katastrofa a vlasy stejné a nehty jako ty! 🙂

beisis
25. kvě 2011

@ami33 Tak u mě to bylo více méně poznat u šimona jsem taky byla více méně furt hezká a i mi to slušelo. Ale teď moje záda je neskutečně něco hroznýho. Já bych si nemohla vzít nic, kde jsou záda odhalený.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru