Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra já jsem si koupila boty v reikeru, doufám, že vydrží, o číslo větší boty kupovat nechci! 😀

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 no ja se boty teprve kupovat chystam 🙂

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra já koupila sandálky, aby byly měkoučké a kvalitní, no ale připadají mi jak babičkovské. Proč nemůžou udělat něco in i ve zdravotní obuvi?

ami33
25. kvě 2011

@marketas1 taky ráda chodím v reikrech, jsou kvalitní a pohodlné

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 ja prave jeste nenasla ty prave orechove, vse je bud tvrde nebo hrozny design

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra to ani nenajdeš, fakt ty s klenbou a kvalitní nejsou nic moc ☹
@ami33 taky je mám ráda!

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra teda, kecám, třeba žabky mají hezký, ale já chtěla něco, aby mi to drželo patu, páč jak chodím hodně pěšky, ať mám nohy v pohodě...

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 ja mam hafo zabek, ale jak rikas na dlouhe chuze to neni...tak mi prisli tehu dziny vel.38 a zas jsou hrozne obrovsky, tak snad do nich dorostu 😀

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra proč si objednáváš 38? to je na tebe moc!

cell
25. kvě 2011

@ami33 : přivezou to po Praze a okolí zadara 🙂

beisis
25. kvě 2011

Holky když je řeč o botách, tak přítel si pořídil žabky od rip curle a ty jsou super. Má naštěstí stejnou nohu, takže když je doma nechá ráda v nich jdu ven a jsou strašně pohodlný.

marketas1
25. kvě 2011

@beisis 😀 😀 😀

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 No ja si zkousela v jinem obchodem dziny 38 pro tehu a v HM to je holt moc velke, tak to budu zas prodavat dal

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra však si kup 36 😀

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 jj koupim, ono vsude je velikost jina, nekde mam 34 a nekde 36 🙂 38 jen vtom jednom obchode. Ja mam na tyhle obchudky pres internet holt smulu ☹

lipetra
25. kvě 2011

@beisis 😀 😀 😀

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra no, proto já bych kalhoty přes net fakt nekoupila!

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 ja i kdyz se zmerim, tak mi to je vzdy velke nebo male 😀 jsem fakt sikulka 😎

monulkab
25. kvě 2011

holky co vy a výbava do pokojíčku pro mimčo? je jasný že postýlku bude mít mimčo v ložnici, ale díváte se některá i po výbavě do dětského pokoje? přebalovák, komoda, skříně, poličky...? hm??? já jsem už celkem zoufalá, páč to co se mi moc líbilo je údajně kvalitativně neodpovídající ceně, tak jsem poptala truhláře za kolik by mi identický nábytek udělal on a čekám na nabídku...

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra 😀
@monulkab no, tak si představ, že naše miminko bude mít postýlku v pokojíčku, protože nám do ložnice nevejde. Budu tam s ním spávat, jinka to nejde, bohužel.A jinak koupíme jen skříň a možná komodu v IKEA. A až bude prcek větší, koupí s emu nábytek, který bude opravdu potřebovat.

lipetra
25. kvě 2011

@monulkab ja mam vybrany nabytek na www.mamitati.cz - postylku, komodu s prebalovakem a skrin. Nam se miminko taky nevejde do pokoje, tak s nim budu spat zatim v pokojicku.

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 a nejvytipnejsi je, ze jsem si koupila sukni vel. 36 taky pres aukro a ta mi zas urcite bude mala 😀

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra nebude, uvidíš 😉

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 pri me smule s tim uz pocitam ☹
tak prckovi se libi asi Tiesto jako priteli, tak to se mam naco tesit 😀

monulkab
25. kvě 2011

@lipetra hele tak když ti to nebude, hoď to sem do bazaru na koníka, uvidíš že se to prodá, hezkých těhu věcí je bohužel nedostatek, mě by se zrovna sukně moc hodila, ale mám velikost 38, takže jsem ze hry 🙂

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra ale houby, bude ti dobrá,uvidíš 🙂

lipetra
25. kvě 2011

@monulkab no ja to sem zkusim hodit, pac mam jeste jedny 3/4 ktere jsem koupila a pritom je to vel. 36, ale odpovida to spis 38, tak uvidime.

lipetra
25. kvě 2011

@marketas1 ted jsem si pustila Lunetiky, asi mi to zacina lezt na mozek 😀

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra 😀 tak to už je ale vážně špatný!

marketas1
25. kvě 2011

@lipetra jaky 3/4?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru