Už to vím
evcikevil
11. únor 2011

Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂
ami33
25. kvě 2011
tak holky sem se trochu pohejbala, když nemůžu cvičit, tak aspoň uklízet, zase jsem si vyhrála s dekorací a plno věcí vyházela, kameny a škeble z dovolených..aspoň si nakoupím nové.
@kajka_37 ten Dorjan sem viděla na ulici je to dva dny...přišel mi normoš,ale je fakt, že na tý fotce se to leskne dost. může být foto s hodně bleskem třeba, chce to opět vidět naživo no. A mimo jiné, všechno jde dát po i proti směru jízdy, což je pohodička.
kajka_37
25. kvě 2011
@ami33 uvidíme... ještě mám v merku teutonii... a ještě mám u kámošky rezervovaný ten implast....
ami33
25. kvě 2011
@kajka_37 no pokud by mě něco odradilo od tohodle, tak asi už na všechno kašlu a beru perego.
kajka_37
25. kvě 2011
zlatý časy kdy byl jeden kočár co? 😃
ami33
25. kvě 2011
Je fakt že ten black/white je nádhernej, ta květinová kolekce nevím nevím, leda pro holku, pro kluka bych ho určo nebrala.
ami33
25. kvě 2011
jo ať žije Liberta , já to říkám manželovi furt, my jsme všichni odvozený na Libertě, taky jsme neměli aretaci, přehazovací rukojeti a taky žijem.
kajka_37
25. kvě 2011
jo 😃
květinovou taky tak max pro holku...
janakade
25. kvě 2011
Ahoj holky, tak koukám, co se tu děje a jak vidím, řešíte kočárky. Jsem ráda, že to už mám za sebou a jen vyperu ten po Terči 🙂 Je od značky Hartan a jsem s ním šíleně spokojená. Bezvedný lehounký kočárek 🙂
lipetra
26. kvě 2011
Dobrééé rááánko 🙂
marketas1
26. kvě 2011
Ahojky holčiny 🙂
@janakade tak Hartan je hodně kvalitní, ale zase pro mě drahej, kurnik 😞
@kajka_37 teutonie je dobrá volba,Káji!
@ami33 taky asi půjdu do peréga....
@kajka_37 představ si,že ta kočena z Opavy chce na to focení fakt přijet... 🙂
lipetra
26. kvě 2011
@marketas1 Taky asi pujdeme do perega a jakou barvu mate vybranou? 🙂
lipetra
26. kvě 2011
@kajka_37 Teutonia je nejlepsi!!!
lipetra
26. kvě 2011
@janakade Hartan je super, maji i moc pekne barevne kombinace 🙂
marketas1
26. kvě 2011
@lipetra tak já bych netvrdila, že teutonia je nejlepší. myslím, že Hartan a Teutonia jsou na stejné úrovni a perégo je v těsném závěsu. A barvu? Pro holčičku béžovou a pro kluka asi tuhle http://www.kocarkydavidek.cz/detail.php?zbozi=1...
lipetra
26. kvě 2011
@marketas1 Ja zkusenosti s Hartmanem nemam ani nikdo v mem okoli, jsem na nej dnes koukala na internetu. Ale ze zkusenosti ostatnich vim, ze si dost chvali ty Teutonie a pak hodne lidi i ty Perega. My jdeme zitra juknout na kocarky, tak uvidime co nam padne do oka 🙂 Ten Hartman se mi libi i kvuli barvam. Je fakt pekny!!!
ami33
26. kvě 2011
Hojte baby, krásnej den přeju 😃
marketas1
26. kvě 2011
@lipetra hartana mi doporučovala paní v kočárkách, že fakt jako kvalita, ale cena zase strašná,no....Zítra jdete,jo? tak pak doufám, že pisneš!
@ami33 hoj ženo 😃
lipetra
26. kvě 2011
@marketas1 My zitra jdeme na velky ultrazvuk, tak si beru volno na cely den a pujdeme s pritelem na kocarky 😃 😃 😃 Ale dobry je, ze uz ho to chytlo taky 😃 Ja nasla ten Hartman nejakou starou kolekci za 17 tisic, to zas neni o tolik jak ten Perego. Ale zas kdyz si predstavim, ze musime jeste koupit autosedačku, tak to nic moc.
lipetra
26. kvě 2011
@ami33 Ahoooj 🙂
marketas1
26. kvě 2011
@lipetra no, paní říkala, že to vychází cca 23.tis
lipetra
26. kvě 2011
@marketas1 Ty jsou boziiii 🙂 Ale fakt drahy no 😞
ami33
26. kvě 2011
a co tenhle?
ami33
26. kvě 2011
a nebo ke kolečkovým bruslím
ami33
26. kvě 2011
marketas1
26. kvě 2011
@ami33 ten druhej mi připúadá nestabilní už na pohled. Co je to za značka? ten první s emi líbí, ale ne ta barevná kombibnace
ami33
26. kvě 2011
@marketas1 to je sportovní kočár safari, je to na sport, proto to má takový velký a tenký kola, podvozek mi připomíná tu Cam Cortinu, taky jedno kolo utíká dopředu. To koukám na kočáry na ebay. Zajímavé z těch značek co máme my tady sem tam našla jen Perego a Quinny.
ami33
26. kvě 2011
tak sem našla inglesinu za 300 doláčů co vypadá jako invalidní vozejk 😃DDD
lipetra
26. kvě 2011
No zrovna vcera jsem koukala na kocarky na internetu a vetsina kocarku ma fakt malou korbicku, to si asi mysli, ze se rodi samy liliputi ]-(
ami33
26. kvě 2011
@lipetra jo ty korbičky mě taky začínají štvát všechno 76,78,80 a to se někdy jedná snad ještě o venkovní rozměr, fakt to dělaj na pár měsíců,aby snad lidi furt kupovali kočáry další a další.