Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
26. kvě 2011

@ami33 Ja mohla mit od kamarady Xlander, ale pak mi sama rekla, ze meli problem, ze maly uz ve ctyrech mesisich se tam nevesel i s fusakem, maji dost velke dite. To same jak jsem mela vybrany ten Leviroo tak jsem videla fotky co mi posilala kamoska co ho ma a prijde mi ta korbicka desne mala a kdyz si predstavim, ze tam musim nacpat jeste fusak v zime, tak nevim,nevim.

marketas1
26. kvě 2011

@lipetra @ami33 já se právě toho x-landera bojím, že bude mít malou korbu a dítko mi tam v zimě nevejde s fusakem....

ami33
26. kvě 2011

kámoška s x-landerem to samý,ale že byla malá macek, jiné vozí i půl roku. To samé třeba Casual Play, teď nevím jak korbička,ale na sporťák se ti nevejde pomalu dvouletý děcko.

ami33
26. kvě 2011

@marketas1 no stát se to může, páč nikdo nevíme jak velké budeme mít mimča. Ale z těch hezčích kočárů to mají všechny malé korby. IDeál je ten DorJan, vypadá docela dobře, má super velkou korbu a ještě 4 nafukovací kola a ještě všechno po i proti směru jízdy. V pátek jedu do Valmezu, mrknu do Dary na ty DorJany.

ami33
26. kvě 2011

nic já musím pracovat, šéf mi dovezl práci, sem zrovna měla vytáhlé žehlení a puštěnou TV, tak zase do boje, ať mám po obědě hotovo.

lipetra
26. kvě 2011

@marketas1 no prave, to me od nej taky odradilo ☹ hlavne jsem to videla na vlastni oci, jaky to byl problem a pak musela maleho vozit ve sportaku a to nic moc
ted mam favority Perego, Jané, Hartan a CAM🙂

marketas1
26. kvě 2011

@ami33 no, ale co jsme slyšela, tak DORJAN jako kvalita odpovídá ceně - nic moc... ☹

marketas1
26. kvě 2011

@lipetra já asi teď jen to perégo, pak následuje ještě pořád x-lander

lipetra
26. kvě 2011

@ami33 Perego ma velkou korbicku a i velky sportak, co jsem videla takhle venku 🙂

lipetra
26. kvě 2011

@marketas1 Me se libi ten Perego, priteli taky a jeste se mi libi teda a moc ten Hartan, ale zas ta cena, ach jo 😒

ami33
26. kvě 2011

@marketas1 já zase slyšela že ty polské kočáry je všechno jedna verbeš , to si nevybereš, a dávají tomu různé značky a výrobce je jeden nebo třeba dva. X.lander taky ještě vyrábí i jiné kočáry,ale se to jmenuje jaksi jinak aby se odlišili,ale výrobce furt stejnej. Je to dobrej chaos.

beisis
26. kvě 2011

ahoj holky polskej kočárek je to nejhorší co může být vlastní zkušenost

ami33
26. kvě 2011

@lipetra jo tak perego je jasný, to je kvalita, mě trochu vadí ta tříkolka, nevím.

ami33
26. kvě 2011

@beisis jenže polských jich máš 80 procent na trhu. Já četla na netu recenze ne od lidí ,ale jak testovali kočárky, zátěžové testy a testy závadnosti a tak, a prej kolikrát polskej kočár z tržnice obstál líp, než kdejakej předraženej značkovej.

lipetra
26. kvě 2011

@ami33 No me taky vadi ta trikolka, ale pry je hodne stabilni, co jsem si tady precetla a vim od kamaradek. A asi z tech trikolek maji nejhezci design 🙂

lipetra
26. kvě 2011

@beisis no ono vetsina veci vyrobenych v Polsku je nic moc 😒

ami33
26. kvě 2011

A hlavně problém je a to mě štvou, že k nám na trh pustí totálně všechno, kdejakej brak, pak má člověk strach něco koupit. Prej na kočárky pro děti nejsou pořádně žádné normy, nebo nejsou kontrolované, prostě někdo vyrobí kočár, šup s ním na trh a finito, pak se to řeší až za rok, když to někomu zmrzačí ruku nebo to má špatné látky. Prej kočárky co se vyrábí pro panenky, tak na to jsou daleko přísnější normy. Je to holt Kocourkov.

beisis
26. kvě 2011

@ami33 No to je možný, ale já na prvního syna měla Kajtex takže vlastně ten samý výrobce jako xlander a dorjan. On se totiž pak přejmenoval na dorjan. A můžu říct, že ho ještě nemáme ani dva roky a ten kočár je prostě odepsanej. Ty přední aretační kolečka jsou úplně v háji neprojedeš ani přes malej hrbol, protože se ti prostě různě zaseknou a smůla dál to prostě nejede. Rukojeť se rozbila hned v prvním půl roce. Takže jsme kupovali novou. A tak bych mohla pokračovat. Mimo to neprojede ani menším sněhem natož terénem to nepřichází v úvahu projedeš líp i s golfáčem.

beisis
26. kvě 2011

Jinak Firkon je na tom snad ještě hůř než ten můj kočárek. Jsem tady jednou potakala maminu na sídlišti a po roce ježdění toho kočárku to mělo vylomený přední kolečka dovnitř. No ten kočárek vypadá, jako by šmajdal.

ami33
26. kvě 2011

@beisis teď nechápu o kterém tom kočárku mluvíš o DorJanu?

marketas1
26. kvě 2011

holky, já už to asi prdím, asi jdu do peréga.
@lipetra tak hartan a perégo máš srovnatelnou cenu, ne?

beisis
26. kvě 2011

@ami33 Kajtex nyní se jmenuje Dorjan

petulak1988
26. kvě 2011

Ahoj holky chtela bych se vas na neco zeptat,jsem dnes25DC a 12den po ovulce a na testu je duch ktery je videt na urcitym uhlu dobre a na nekterym skoro vubec muze z toho neco byt???Snazili jsme se pres rok tak se chytam kazde nadeje..Dekuji moc pokud odpovite...jsk vypadal vas test?

lipetra
26. kvě 2011

@marketas1 Ja uvidim, ktery se mi bude vic libit v realu a zda tam vubec budou mit oba!!!Tot otazka.

marketas1
26. kvě 2011

holky, tady je perégo se 4 kolama
http://www.e-broucek.cz/kocarky/kombinovane/peg...

lipetra
26. kvě 2011

@petulak1988 Ahojik, ja tam mela dve zretelne carky. Koupila jsem si tech testu vic. Ale vim od kamaradek, ze nekdy to nemusi byt zretelne na testu, chce to zkusit vic testiku. Tak drzim palecky at se vam to podarilo!!!

monulkab
26. kvě 2011

Ahojte holky, já jsem dneska viděla tvarově moc hezkej kočár, značka Inglesina, ale nelíbí se mi na něm to že má takovej ten kovovej košík pod koly....jezdí s ním jedna holka od nás z baráku tak se jí pak zeptám co na něj říká...
Jinak u mě vede zatím designově kočár Hartan, ale je drahej jak sviňa! foto mám v albíčku.

petulak1988
26. kvě 2011

@lipetra a mysli ze neni jeste brzo?jeste ani nejsem v terminu MS

lipetra
26. kvě 2011

@marketas1 Na ten jsem taky koukala, tam se mi libil hned ten cerny 🙂 Ale jak vypada v realu nevim.

spaghi
26. kvě 2011

@lipetra tak jak pokračuje akce kočárek? už ses byla na nějaký podívat? nebo ještě váháš? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru