• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@petulak1988 Ja si delala test az po terminu MS to je pravda. Tak jeste par dni vydrz a zkus to znovu :slight_smile:
26. kvě 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahojky, zkus si koupit ten citlivý test - i ten Blue cosi z reklamy, ten je opravdu kvalitní, já to na něm viděla hned
26. kvě 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Premyslim mezi Peregem, Jané a Hartanem :slight_smile: Zitra jdu na velky ultrazvuk, tak se jdeme juknout i na kocarky, pac mam volno. :slight_smile:
26. kvě 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra já ani netušila, že se ve 4 kolce dělá
26. kvě 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Já jsem ho našla až dnes. Ten je taky pěkný viď? A hlavně tam je ta moje oblíbená černá :slight_smile:
26. kvě 2011 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra já až teď. Je opravdu hezký, ale che to vyzkoušet v reálu. Má nafukovací všechny kolečka?
26. kvě 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra už to čtu, nafukovací jenom zadní, ale zase jde sporťák otočit po i proti směru jízdy.
26. kvě 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 pěkněj, ale vnitřní rozměry lůžka 77x33, x-ladner má nějakejch 76x32.
26. kvě 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 ajaj, to jsme se nedívala. tak ten nebrat teda! Zůstávám u 3kolky peréga
26. kvě 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra tak držím palce na velký ultrazvuk, ať si miminko hezky prohlídnete a je v pořádku :slight_smile: tak výběr kočárku pak bude za odměnu :slight_smile: já se těším na příští středu, jdu opět na kontrolu, tak nám snad zase přibudou další fotečky z ultrazvuku
26. kvě 2011 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monulkab jo inglesina je taková trocha jiná, mám kámošky co si ho chválí a pak jiné co by už nechtěli, že prej je to hrkáč a hlavně já se rozhodla, že klasickej kočár houpací nechci.
26. kvě 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čáááááu, brýtro :sunglasses: :slight_smile:
26. kvě 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 někdo už má skoro poledne :grinning:
26. kvě 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 tedááááááááááááááá, spíš brý poledne hehe :grinning:
26. kvě 2011 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
však já už sem chvíli vzhůru..ale dneska se jaksi motám tak polehávám :slight_smile:
26. kvě 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 No uvidime jak bude vypadat v realu a jak se bude ovladat atd. Zeptam se tam na nej. Ja mam ty kocarky vytistene, na ktere se chceme kouknout :grinning: :grinning: :grinning: Tak az tam na ne vybalim ty papiry, tak budou asi koukat :wink:
26. kvě 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 No spis skoro poledne :grinning:
26. kvě 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 čeče jen odpočívej, když je třeba a jde to. Všude píšou že druhej trimestr je nej a u mě to platí. První byl divnej, sice nevolnosti nebyli,ale spaní nic moc a furt po špitálech. eď je to super, můžu dělat skoro všechno, v ničem mě to neomezuje, není mi špatně, dobře spím, ten třetí asi zase bude cosik horší,ale fakt se těš na ten druhej trimestr.
26. kvě 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spaghi Uz mate potvrzeneho kluka? Ja jsem prave rada, ze jdeme na ten velký ultrazvuk k Apolinari, pac tam bude videt vic nez u dr. A taky doufam, ze bude vse v cajku, pekne kope :slight_smile: A fotecky musime vzit dve, jednu pro nas a jednu pro mou mamku, uz jsi ji objednala u nas :grinning:
My jdeme vybirat kocarek a jeste dvere a barvy na malovani, tak to bude zaroven takovy nakupni :slight_smile:
26. kvě 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj těším se :slight_smile: fakt... třeba že budu schopná jít s holkama zas na nějaký ten dýchanek a nebudu umírat cestou domů z práce :slight_smile: už je nám smutno, tak holky přijedou za mnou, prý si udělaj výlet na venkov :D
26. kvě 2011 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zítra jdu na krev před screeningem, mám být na lačno?
26. kvě 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 já na první screning na lačno nebyla a na druhej mi neřekli, tak jsem radši na lačno šla.
26. kvě 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 ne, normálně se nasnídej
26. kvě 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 taky si druhý trimestr užívám, je mi fajn :slight_smile:
26. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra no z minula je potvrzený na 90%, paní doktorka si nechala rezervu, takže se jí mám prý ve středu připomenout, aby zkontrolovala pindíka :slight_smile:
to toho máte naplánováno hodně :slight_smile: budete připravovat pokojík? my jsme bydlení dodělali cca před půl rokem, takže nás teď snad nic zásadního nečeká, řešíme akorát auto, protože do mojí Ibizy se vejde akorát konstrukce kočárku a kufr je plný :frowning2:
26. kvě 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no mě vadí jen ty otázky, kam přijdeš všude to samý....už víte co to bude a už máte jméno a už se nám kulatíš a blabla....jako tchýně se mě se švagrovou ptají už od 8 týdne, jestli vím co to bude a jaký máme jméno, jako by nikdy nebyli těhotné.
26. kvě 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 :grinning: tak mě se nikdo neptá teda :slight_smile:
26. kvě 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 to se máš, a ejlepší je, když dojedeme a tchýně..á maminka...já sem maminka,ale né její, aby mi ona tak říkala, nevím jestli sem divná já,ale mě to přijde divné, mi to nejde přes uši a když mi volá, tak mi říká do telefonu...tady babička, jako jakápak je ona moje babička či co...jednou sem ji fakt nepoznala když to řekla a jsem jako hádala babička která to může být. A nejlepší je že ví, že nevíme ještě pohlaví a říká mi holky, taky na maděru a nebo sem přecitlivěla a vadí mi všechno.
26. kvě 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 :grinning: aspoń má zájem, to moje nejeví zájem vůbec žádný. Ani o nás ani o mimi
26. kvě 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se k vám přidat? Právě jsem se zaregistrovala. Jinak čekám miminko v listopadu 2011. :slight_smile:
26. kvě 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek