Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
26. kvě 2011

@petulak1988 Ja si delala test az po terminu MS to je pravda. Tak jeste par dni vydrz a zkus to znovu 🙂

marketas1
26. kvě 2011

@petulak1988 Ahojky, zkus si koupit ten citlivý test - i ten Blue cosi z reklamy, ten je opravdu kvalitní, já to na něm viděla hned

lipetra
26. kvě 2011

@spaghi Premyslim mezi Peregem, Jané a Hartanem 🙂 Zitra jdu na velky ultrazvuk, tak se jdeme juknout i na kocarky, pac mam volno. 🙂

marketas1
26. kvě 2011

@lipetra já ani netušila, že se ve 4 kolce dělá

lipetra
26. kvě 2011

@marketas1 Já jsem ho našla až dnes. Ten je taky pěkný viď? A hlavně tam je ta moje oblíbená černá 🙂

marketas1
26. kvě 2011

@lipetra já až teď. Je opravdu hezký, ale che to vyzkoušet v reálu. Má nafukovací všechny kolečka?

marketas1
26. kvě 2011

@lipetra už to čtu, nafukovací jenom zadní, ale zase jde sporťák otočit po i proti směru jízdy.

ami33
26. kvě 2011

@marketas1 pěkněj, ale vnitřní rozměry lůžka 77x33, x-ladner má nějakejch 76x32.

marketas1
26. kvě 2011

@ami33 ajaj, to jsme se nedívala. tak ten nebrat teda! Zůstávám u 3kolky peréga

spaghi
26. kvě 2011

@lipetra tak držím palce na velký ultrazvuk, ať si miminko hezky prohlídnete a je v pořádku 🙂 tak výběr kočárku pak bude za odměnu 🙂 já se těším na příští středu, jdu opět na kontrolu, tak nám snad zase přibudou další fotečky z ultrazvuku

ami33
26. kvě 2011

@monulkab jo inglesina je taková trocha jiná, mám kámošky co si ho chválí a pak jiné co by už nechtěli, že prej je to hrkáč a hlavně já se rozhodla, že klasickej kočár houpací nechci.

kajka_37
26. kvě 2011

čáááááu, brýtro 😎 🙂

marketas1
26. kvě 2011

@kajka_37 někdo už má skoro poledne 😀

ami33
26. kvě 2011

@kajka_37 tedááááááááááááááá, spíš brý poledne hehe 😀

kajka_37
26. kvě 2011

však já už sem chvíli vzhůru..ale dneska se jaksi motám tak polehávám 🙂

lipetra
26. kvě 2011

@marketas1 No uvidime jak bude vypadat v realu a jak se bude ovladat atd. Zeptam se tam na nej. Ja mam ty kocarky vytistene, na ktere se chceme kouknout 😀 😀 😀 Tak az tam na ne vybalim ty papiry, tak budou asi koukat 😉

lipetra
26. kvě 2011

@kajka_37 No spis skoro poledne 😀

ami33
26. kvě 2011

@kajka_37 čeče jen odpočívej, když je třeba a jde to. Všude píšou že druhej trimestr je nej a u mě to platí. První byl divnej, sice nevolnosti nebyli,ale spaní nic moc a furt po špitálech. eď je to super, můžu dělat skoro všechno, v ničem mě to neomezuje, není mi špatně, dobře spím, ten třetí asi zase bude cosik horší,ale fakt se těš na ten druhej trimestr.

lipetra
26. kvě 2011

@spaghi Uz mate potvrzeneho kluka? Ja jsem prave rada, ze jdeme na ten velký ultrazvuk k Apolinari, pac tam bude videt vic nez u dr. A taky doufam, ze bude vse v cajku, pekne kope 🙂 A fotecky musime vzit dve, jednu pro nas a jednu pro mou mamku, uz jsi ji objednala u nas 😀
My jdeme vybirat kocarek a jeste dvere a barvy na malovani, tak to bude zaroven takovy nakupni 🙂

kajka_37
26. kvě 2011

jj těším se 🙂 fakt... třeba že budu schopná jít s holkama zas na nějaký ten dýchanek a nebudu umírat cestou domů z práce 🙂 už je nám smutno, tak holky přijedou za mnou, prý si udělaj výlet na venkov :D

kajka_37
26. kvě 2011

holky zítra jdu na krev před screeningem, mám být na lačno?

ami33
26. kvě 2011

@kajka_37 já na první screning na lačno nebyla a na druhej mi neřekli, tak jsem radši na lačno šla.

marketas1
26. kvě 2011

@kajka_37 ne, normálně se nasnídej

marketas1
26. kvě 2011

@ami33 taky si druhý trimestr užívám, je mi fajn 🙂

spaghi
26. kvě 2011

@lipetra no z minula je potvrzený na 90%, paní doktorka si nechala rezervu, takže se jí mám prý ve středu připomenout, aby zkontrolovala pindíka 🙂
to toho máte naplánováno hodně 🙂 budete připravovat pokojík? my jsme bydlení dodělali cca před půl rokem, takže nás teď snad nic zásadního nečeká, řešíme akorát auto, protože do mojí Ibizy se vejde akorát konstrukce kočárku a kufr je plný ☹

ami33
26. kvě 2011

@marketas1 no mě vadí jen ty otázky, kam přijdeš všude to samý....už víte co to bude a už máte jméno a už se nám kulatíš a blabla....jako tchýně se mě se švagrovou ptají už od 8 týdne, jestli vím co to bude a jaký máme jméno, jako by nikdy nebyli těhotné.

marketas1
26. kvě 2011

@ami33 😀 tak mě se nikdo neptá teda 🙂

ami33
26. kvě 2011

@marketas1 to se máš, a ejlepší je, když dojedeme a tchýně..á maminka...já sem maminka,ale né její, aby mi ona tak říkala, nevím jestli sem divná já,ale mě to přijde divné, mi to nejde přes uši a když mi volá, tak mi říká do telefonu...tady babička, jako jakápak je ona moje babička či co...jednou sem ji fakt nepoznala když to řekla a jsem jako hádala babička která to může být. A nejlepší je že ví, že nevíme ještě pohlaví a říká mi holky, taky na maděru a nebo sem přecitlivěla a vadí mi všechno.

marketas1
26. kvě 2011

@ami33 😀 aspoń má zájem, to moje nejeví zájem vůbec žádný. Ani o nás ani o mimi

sk81
26. kvě 2011

Ahojky, můžu se k vám přidat? Právě jsem se zaregistrovala. Jinak čekám miminko v listopadu 2011. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru