• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@lipetra Já to řikám furt, škoda, že v mém okolí to nikdo nerespektuje. Jenže dneska jsem ještě navíc zjistila, že jsem hrozná matka protože jsem prošvihla očkování Šimona
26. kvě 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis Nejsi, holt toho mas moc :slight_smile: Kazdy nekde zapomene. Tak pujdete zitra a je to.
26. kvě 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra Až v úterý jsem tam volala a dřív nás nevezmou
26. kvě 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis Tak kdyz se to nepo...doted, tak se to nepo...ani do utery
26. kvě 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra No to asi jo, ale stejně mě to štve. Kvůli sobě zapomínám na syna. A já věděla, že ho teď někdy má. Jenže jak si to nezapíšu do kalendáře vim houby
26. kvě 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis jé, z toho se nestřílí, do úterý jsou to jen 4 dny :slight_smile:
26. kvě 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beisis Jeee tak to ja znam taky, tohle zapominani :slight_smile:
26. kvě 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pro dnešek se loučím, jdu zjišťovat podrobnosti o těhu cvičení :slight_smile:
26. kvě 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hezky zbytek dne, ja letim na cvico, zitra drzte palecky at ten ultrazvuk dopadne dobre a taky at nam reknou pohlavi a s nakupy kocarku paaaaaaaaa a hezky vikendik :slight_smile: :sunglasses:
26. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra no papa a držím pěsti a prubni pořádně ty kočárky!
26. kvě 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, krásné ráno :slight_smile:
27. kvě 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 : dobré ránko :sunglasses:
27. kvě 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell ahojky, jka se máme? Já mám dnes příšernou alergii :frowning2:
27. kvě 2011 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojka holčiny :slight_smile:. Mně se dneska tááák nechtělo z postele. Už je na mně znát vyčerpání z celého pracovního týdne :grinning: . Ještěže vyrážíme v sobotu na dovču. Těším se na ten týden bez práce a ranního vstávání
27. kvě 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela jé, ty se máš. kam jedete?
27. kvě 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela : Dovolenou závidím :wink:

Já teď ani nevím, kdy budu mít chvilku klidu na relax :frowning2: . Dneska mě čeká na vysoké škole zkouška z Psychologie.
Jinak práci v nemocnici prokládám školou a když nejsem v práci a ani ve škole, tak zase rekonstruujeme domek :unamused:
27. kvě 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 : co to? :frowning2:

já jsem spokojená z deště - báječně se spalo, zaleje se a to ochlazení je celkem příjemné
27. kvě 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Na Šumavu. Původně byla v plánu Itálie v půlce května, ale nějak jsme nesladili tchánův termín dovolené s tím naším (manžel s tchánem mají prodejnu, tak tam vždycky jeden z nich musí být) :frowning2:. Šumava byla jako druhá varianta a už jsme o ní uvažovali i loni. Tak to vyšlo letos. Už jsem tam nebyla asi tak sedm let, tak bylo na čase se tam znova podívat :slight_smile:
27. kvě 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela to ti přeju. Počasí by Vám mělo vyjít, tak si to pořádně užij a odpočiň si!
27. kvě 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misssutko Jé, Ty studuješ? Co máš za obor? Musí to být pěkná fuška - studium, práce, baráček a mimčo... Já jsem ráda, že už mám školu za sebou. S prací a barákem bych to asi nezmákla. To Tě obdivuju. I když je fakt, že párkrát jsem měla cukání ještě se někam ke studiu přihlásit. Ale pak jsem si vzpomněla na státnice a smolení diplomky... a přešlo mě to. Občas mě to ale zamrzí, že v tomhle nejsem taková akčnější.
27. kvě 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Studuju ve Zlíně na Univerzitě Tomáše Bati Ošetřovatelství. Je to fuška, občas si říkám, co jsem to měla za slabou chvilku, že jsem se tam vůbec přihlásila :grinning: :grinning: :grinning: . Ale jelikož se na zdravotní sestry kladou stále větší nároky ohledně vzdělání a vzdělávání, tak jsem si řekla, že radši si školu udělám teď než aby ji po mně začali chtít třeba v 45 letech :wink:
27. kvě 2011 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misssutko To jo, teď Ti to aspoň leze do hlavy. Pak už to musí být o dost těžší. To máš hezké povolání :slight_smile:
27. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela : Díky, i když je fakt, žeje to práce hodně náročná, jak fyzicky tak občas i psychicky. Ale baví mě to :slight_smile:
27. kvě 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojte dámy hehe
@mannadela tak šumava je nádherná, jsme tam často jezdili jako děcka s našima a na dovči jsme tam byli asi před 3 rokama, tam tomu říkám nejchákaovatější CHKO

Baby jak deště u nás ještě neprší a svítí sluníčko.
27. kvě 2011 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlásím, že u nás dusno, neprší, ale zataženo
27. kvě 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 tak u nás už je po sluníčku, prej dneska to má bejt na Moravě, bude hukot.
27. kvě 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 já už to ani nečtu, mám vybráno :slight_smile:
27. kvě 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jakej teda? perego?
27. kvě 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brýtro, jsem zpět z krve... tjo trochu pohybu a tělo mi hned připomělo že mi je doma dobře :slight_smile:))
27. kvě 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek