• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
Ahoj holčiny, tak vidím že už jsou tu mezi kočárky jasní favorité, až budu v nějaké prodejně tak je musím taky omrknout, narozdíl od vás se tím ještě moc netrápím, beru to tak, že prostě příjdu do obchodu a kterej mi padne do ruky i do oka (a vejde se nám do kufru) tak toho beru. V pondělí jdu na screening tak doufám že se taky dozvíme jestli to bude chlapeček nebo holčička :slight_smile:)) Jinak mě dneska hrozně tlačí na boku - jako by slepák a namožený svaly dohromady, nevím z čeho to je a doufám že to přejde...zase mě to znervózňuje, trvá to totiž celej den...
28. kvě 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell Byla jsem ve Sluneti, v Baby Parku, chystam se do AAA kocarku a do Spuntika. :slight_smile:
29. kvě 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell já taky koukám na tu teutonii... vychválilo mi ji hodně holek, se mi i líbí designově... setkala sem se i s historkama, kdy si koupili levnější (zrovna ty dorjany) a za tři měsíce si šli koupit pořádný kočár.... v pátek mi přijde návštěva a zrovna jedna z teutonářek, tak to omrknu :slight_smile:
29. kvě 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 : tak dej pk echo. Mně se zatím nejvíc líbí, ale zatím jsem ji neviděla naživo ...
29. kvě 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky jsem tady ted dlouho nebyla, tak všem gratuluju k dobrým výsledkům testů.... :sunglasses: U nás zatím vše OK, pomalinku začínáme kupovat výbavičku. Monulkab: doufám, že bude všechno OK a že dáš hnedka vědět... :slight_smile:

Jo a prosím o radu - jestli už budete mít někdo druhé, nebo máte od někoho zkušenosti - jak zvládáte ten glukozový test? Já se bojím, že mě bude hrozně špatně když ráno nebudu snídat.... :frowning2:
29. kvě 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a krásné ráno :slight_smile:

@lipetra tak my jdeme do peréga do toho béžového. je rozhodnuto :slight_smile:
@jajinka.p já moc neporadím,ale co říkaly kamarádky, tak se to dá vydržet, i když nesnídáš. Já jsem taky zvyklá se nasnídat, ale myslím, že to zvládnu. A pak si koupíš něco dobrýho :wink:
30. kvě 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Ahojky dneska ti poslu ty dziny:slight_smile:
My pujdeme asi do toho hnedostribrneho, barva java myslim. Pani to Perego opravdu vychvalovala a pry na nej a na Xladner je nejmene reklamaci. A pry je dobry jak do mesta tak do terenu. :slight_smile:
30. kvě 2011 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra já jsem byla v sobotu taky zase drandit, byla jsme ve dvou obchodech a prostě perégo nejlepší :slight_smile: Jo a pošli, pak dej vědět tu cenu :slight_smile:
30. kvě 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, poraďte, prosím. Mám už 3.den bolest hlavy. V sobotu jsem měla příšernou migrénu a i v sobotu i dnes jsem si musela vzít paralena teď jsme na nervy, jestli to nevadí...Nevím, čím jiným si pomoct.....
30. kvě 2011 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Paralen je v poradku, ten mi doporucila i dr i v lekarne.
No prave my tam koukali na CAM, Jané a Perego a prostě z toho co nám paní řekla, tak Perego zvítězilo. Říkala, že Jané jsou taky dobré, že jsou lehké, ale pro nás bude lepší Perego, když máme pesana :slight_smile:
30. kvě 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute baby :grinning:
paralen v těhu nevadí, ale jak budeš u dr, tak jí to řekni, uvidíš co ti doporučí, hele a piješ dost?
30. kvě 2011 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra díky, já vím, že paralen můžu, ale i tak jsem z toho na nervy... :frowning2:A Teutonii jsi nezkoušela? Jsi ji chtěla, ne?
@ami33 no, ve čtvrtek to prokonzultuju s gynekologem. Je fakt, že v tu sobotu jsem málo pila a byla celý den na nohách a strašně unavená, tak to bylo asi z toho... :frowning2:
30. kvě 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no já pila celej víkend málo, odpo trochu se hlásila hlava,ale nic strašnýho tak jsem usnula a pak večer i ten můj vaječník jak byl na laparce, jo chce to víc pít, sem si včera nadávala, že si za to můžu sama a manžel mi nakázal se víc šetřit, že mi nějak otrnulo a furt něco dělám.
30. kvě 2011 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 to verim, ja jsem si musela takhle vzit ascorutin, pac mi tekla krev z nosu asi 2x a taky jsem z toho mela nervy, i kdyz mi dr rekla, ze ascorutin se brat muze.
No my jeste chceme omrknout ten Perego, barva java, tak se jukneme i na Teutonii. A jeste chci s mamkou juknout jinam, ona nam bude kocarek kupovat, tak aby vedela s cim pak bude drandit :slight_smile:
30. kvě 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 no, já jsem celou sobotu chodila po obchodech, skoro si nesedla ( jen na oběd) a moc toho nevypila... :frowning2:
30. kvě 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra ascorutin se může, ten mi doktor taky psal. Píšou ho i při špinění.....
30. kvě 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Jj. Me se obcas stava, ze mi tece krev z nosu, jako mala jsem nato trpela hodne a ted jak jsem tehu, tak posledni mesic uz 2x
30. kvě 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 to pití dělá hodně, vždycky si řeknu, že musím prckovi poslat čerstvou vodičku.
30. kvě 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra někomu to dělá,no :frowning2: mě snad tekla krev z nosu jenou nebo 2x když jsme byla malá, jinak vůbec....
@ami33
@ami33 já normálně piju dost, ale teď jsme to fakt hodně podcenila... :frowning2:
30. kvě 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 jako sranda...o víkendu u nás byli naši a mamka mi umyla okna všechny a stěhovala se ložnic a tak, a u oběda jako nastávající dědeček mě začal nalívat Plzeň, jsme se s mamkou pobavili. Jako vím , že třeba sklenička neuškodí ani piva nebo vína,ale mě to za problémy nestojí...ale dědeček nezklamal. :grinning:
30. kvě 2011 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Já teď začala pít vodu s citrónem, ta nám chutná :slight_smile: Ale taky když piji málo, tak hned jsem unavená a bolí mě hlava. Jsem zvyklá vypít 3 litry denně.
No prý někdo nato v těhotenství trpí. Tak až půjdu příští pátek k dr, tak ji to řeknu. Já teď beru ten hořčík jen jednou denně, úplně mi to stačí a k tomu mám prášky na žaludek bez kterých bych neexistovala a ještě beru kyselinu listovou :slight_smile:
30. kvě 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 tak to jseš dobrá, to já onehdá vypila celý Frisco a strašně mi chutnalo :grinning: A včera jsem si cucla piva, ale to mi nějak nelezlo....
@lipetra já piju pořád čaje, ovocné a bylinkové, které můžu a bílý čaj. Já beru ten hořčík a listovku
30. kvě 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 @ami33 Tak Frisco jsem taky uz mela a i malou plznicku. Ja normalne pivo nepiji, ale na slehnuti dobry.
30. kvě 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra tak na slehnutí jsme měla pivo už asi 3x, jinak mi pivo moc nechutná, ale frisco mám ráda a byli jsme u známých na grilovačce, tak to jsem neodolala...
30. kvě 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Ja jsem dlouho patrala co pit a nakonec jsem zustala u vody s citronem a to mi chutna nejvic. :slight_smile:
bré ránko :slight_smile:

@marketas1 tak už máš jasno? halelujaa :slight_smile:)
@marketas1 Jednou za čas, proč ne. Kamarádka celé těhotenství pila pivo jako ne každý den, ale občas a má zdravou holčičku. Prostě jednou za čas proč ne, taky mám radši frisco.
30. kvě 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 dobre ranko, uz vzhuru?
30. kvě 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra koukáš co? dneska ranní ptáče... taky koukám :slight_smile:))
30. kvě 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra voda s citronem je dobrá, taky ji mám ráda! A frisco taky :grinning:
@kajka_37 ahojky :slight_smile: jj, mám jasno, spadl mi kámen ze srdce. Ale víš co? Jména pro dítko nemáme,s e nemůžeme na ničem shodnout!
30. kvě 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek