Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
30. kvě 2011

@kajka_37 No to primo cu...🙂 Nemohla jsi dospat co 🙂 Uz je lip?

lipetra
30. kvě 2011

@marketas1 Me jen stve, ze treba v restauraci ti malokde daji do vody citron, jen kdyz si reknes a nekde vubec. Frisco mi chutna to dry. A tu brusinku uz jsi mela?

kajka_37
30. kvě 2011

@marketas1 tak se jménem máte furt chvíli čas, nekoukali ste do té knížky se jmény?

@lipetra nevím čoveče 🙂 nějak mě to už v posteli nebavilo 🙂)) líp? no když pominu ten pátek, tak je mi líp 🙂 sem zvědavá co se mnou provede ten pařák dneska... na terásce asi moc nebudu.... doma je chládek, příjemně.... ale už sem objevila něco co můžu pít... švagrová mi přivezla domácí bezinkovou šťávu, mňam....🙂

lipetra
30. kvě 2011

@kajka_37 No ja pujdu na postu radsi uz ted nez bude vedro. A rovnou si koupim obed. Abych tam pak do toho paraku nemusela. Vcera bylo nadherne, jsme se valeli na lehatkach a tak mam spaleny nos 😀 Me teda chutna ta voda s citronem a jeste s pomerancem, mnam.
No tak uz se ti to krati, tak snad az se prehoupne ten treti mesic, tak ti bude uz OK 🙂

kajka_37
30. kvě 2011

@lipetra jj když sem v klidu, tak je mi fajn... ale stačí malý výlet a ouha... no snad se to fakt brzo přehoupne 🙂
my měli o víku plný barák lidí... rodiče (obojí) šváry se třema dětma, bráchu s nastávající.... tjo šrumec... docela se mi ulevilo když odjeli :D

holky nemáte zkušenost s Vatikánským chlebem? já tyhle řetězovky nesnáším, vyhýbám se tomu, ale teď tu mám dva kousky :P dělat se mi to nechce už z trucu, vyhodit nevím stli to můžu... :D grrrrrrr

lipetra
30. kvě 2011

@kajka_37 Tak to jste meli doma rusno a verim, ze jsi rada ze ten klidek 🙂
Prosim ten Vatikansky chleba kazdy rok nosi me mamce jeji kolegyne, tak ho mamka dela, pry to prinasi stesti snad nebo tak neco. 😀

kajka_37
30. kvě 2011

@lipetra každý rok jo? a přináší? já těmhle blbostem nevěřím... ale zároveň je ve mě dušička to vyhodit kdyby náhodou že... ale tak mejly taky mažu... :D

lipetra
30. kvě 2011

@kajka_37 No ja jak kdy 🙂 Ale z Vatikanskym chlebem bych se nepatlala 😀

marketas1
30. kvě 2011

@kajka_37 knížku nemáme, jeli jsme podle kalendáře

marketas1
30. kvě 2011

@lipetra @kajka_37 my máme doma tibetskou houbu zase, vatikánskej chleba neznám.....

lipetra
30. kvě 2011

@marketas1 Tiberska houba, to je zas co?

kajka_37
30. kvě 2011

@marketas1 šiš to je zas co? :D

kajka_37
30. kvě 2011

ahaa 🙂 no ale nemusíš to posílat dál do světa jinak bys měla smůlu 🙂))

lipetra
30. kvě 2011

@marketas1 A vy to pijete?

dajdda
30. kvě 2011

@jajinka.p: tak ten zátěžový test se dá vydržet,ale je lepší si do toho čaje vymyčkat citron,není to potom tak strašně sladký 🙂 To mě poradila i sestřička na gynd.

dajdda
30. kvě 2011

Jinak zdravím holky a koukám,že už máte vybráno.Dneska to vypadá,že bude nádherný den 🙂

ladislava51
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monulkab
30. kvě 2011

ahojte, tak jsem dnes byla s manžou na tom UTZ - ležela jsem tam hodinu!!! měla jsem horký břicho z toho jak mi doky furt jezdil tím UTZ po břiše, no a čekáme holčičku 🙂 objednala jsem se za měsíc na natočení videa z UTZ, a vyfasovala jsem ještě žádanku na kardiologii, tam jdu příští týden.

cell
30. kvě 2011

@monulkab : gratuluju!

my byli nakouknout v sobotu a vypadáme na chlapečka - tedy aspoň ty tři čárečky mezi nožkama na to vypadají. Ale nic ještě není jisté 🙂

lipetra
30. kvě 2011

@monulkab Velka gratulace 🙂

lipetra
30. kvě 2011

@cell My uz mame jasno 🙂 A chcete chlapika nebo holcicku?

cell
30. kvě 2011

@lipetra : noo radši bychom holčičku, ale ani z toho chlapečka nejsme vůbec zklamní ... jen to jméno porád pro kluka nemáme ☹

kajka_37
30. kvě 2011

@monulkab gratuluju k holčičce ;)

kajka_37
30. kvě 2011

@cell my sme na tom úúúúplně stejně... holku máme vybranou (Kristýnka nebo Eliška) ..ale kluka, ouou... co sem dycky chtěla, Kubu, mít nemůžem, nehodí se k příjmení.... Vojtu taky ne (sousedi + ex) tak sme v loji... tak uvidíme co vybereme...

lipetra
30. kvě 2011

@cell Tak to my jsme chteli kluka a mame ho. Jen moje mamka neni moc odvarena ze jmena Jirik 😀 Ale jmenuje se tak pritel tak bude mit jmeno po tatovi, vtom jsme meli celkem jasno. 😉

monulkab
30. kvě 2011

🙂 a přitom u fotbalu mimčo tak řádilo, že jsem si říkala že to musí být 100% kluk 🙂 tak asi malá kopala kvůli Pepé Guardiolovi 🙂

misssutko
30. kvě 2011

@kajka_37 : já ten Vati. chleba dělala. dostala jsem ho od ségry a prý to zaručeně musím vyzkoušet. Strašně se mi do toho nechtělo, ale vyhodit mi to bylo líto. a tak jsem o to pečovala 😀 a po 7 dnech upekla. Bylo to moc dobré. Bohužel jsem měla velkou dávku,protože po rozdělení těsto nikdonechtěl a tak jsem to upekla z celé dávky 😀 😀 😀

kajka_37
30. kvě 2011

@misssutko no já to ani nemám komu dát bo sem na neschopence :D návštěvy mě sice čekají, ale dřív než by se to mělo dělit :D no možná to upeču, jen ze zvědavosti jak to chutná, ale zbytek vyhodím... ythle řetězovky fakt nemám ráda.....

marketas1
30. kvě 2011

@kajka_37 😀 se tím netrap a vyhoď to 🙂
@monulkab moc gratuluju k holčičce!
@cell v sobotu někde dělají utz?
@lipetra pije to můj muž, já mám jiné preparáty 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru