Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
30. kvě 2011

@lipetra tak my nachystáme obě jména, ale asi se víc zaměříme nato jedno pohlaví....A jinak jo, prodává se to ve zdravé výživě nebo přes dealery....

lipetra
30. kvě 2011

@marketas1 Tak my jsme meli vybrano celkem rychle Vanessa nebo Jiri 🙂 Kolem nas je to totiz sama Eliska, Anezka, Sandra a kluci Matyas, Matej, Tobias, Tadeas, mno tak jsme si rekli, ze dame na klasiku 🙂
Balik poslany, je to 260 Kc, pani mi to spocitala. 🙂

kajka_37
30. kvě 2011

@marketas1
@lipetra fůůůj to zelený do nás furt chtěj cpát tcháni... nám se natahuje jen to vidíme... blééé.... ale co povídají, tak to pomáhá... já bych musela být slepá abych to pozřela.... 😝

marketas1
30. kvě 2011

@kajka_37 Káji, ono to hnusně vypadá, ale vůbec mi to nevadí a fakt je to prostě zdravý.....
@lipetra Vanessa není moc klasický jméno... 😀

kajka_37
30. kvě 2011

@marketas1 blé, no nepozřu to ani nááááhodou....

lipetra
30. kvě 2011

@kajka_37 no kamoska to ji a desne si to chvali 🙂

marketas1
30. kvě 2011

@lipetra @kajka_37 já jsme po tom třeba zhubla 5 kilo....před rokem,když jsme to začala brát a váhu jsme si držela až do těhu

lipetra
30. kvě 2011

@marketas1 No není, ale furt vic jak Samantha nebo Darja atd.

kajka_37
30. kvě 2011

@lipetra
@marketas1 tchánovi se po letech spravil vysoký tlak... synovečkové mají lepší průběhy nemocí když už sou nemocný (před tím byli furt)... do mě to chtěli dostat pač si mysleli že po tom otěhotním... až to někdy bude mít jinou barvu, pak o tom začnu uvažovat :D

lipetra
30. kvě 2011

@marketas1 @kajka_37 Kamoska taky zhubla a ma lepsi plet🙂 Ale me to i tak nepresvedci.

marketas1
30. kvě 2011

@kajka_37 tak si to musíš dát do něčeho neprůhlednýho 😀
@lipetra jj, tak to asi jo 🙂

marketas1
30. kvě 2011

@lipetra mě spíš štve, že je to tak drahý....

kajka_37
30. kvě 2011

@lipetra nápodobně 🙂

loretana
30. kvě 2011

@misssutko
@kajka_37
@marketas1 holky, děkuji moc za podporu!!! moc jste mi pomohly a dodaly optimismu, hned mám hezčí den a moc se těším na UTZ🙂🙂🙂

marketas1
30. kvě 2011

@loretana 😉 a kdy teda jdeš? Příští čtvrtek?

marketas1
30. kvě 2011

@kajka_37 @lipetra já to začala pít, aby se tělo připravilo na těhu a popravdě, fakt mi to pomáhá....

lipetra
30. kvě 2011

@kajka_37 @marketas1 ja pila kombuchu, jedla jsem psyllium a psenicke klicky a teda ze bych si na necem z toho pochutnala, to fakt ne 🙂

marketas1
30. kvě 2011

@lipetra kombucha mi docela chutná, psylium je jen vláknina a klíčky taky moc nemusím... 😀

kajka_37
30. kvě 2011

@loretana hlavně mysli pozitivně 😉

lipetra
30. kvě 2011

@marketas1 Ja jsem pila kombuchu kvuli traveni, fakt to pomahalo, to je pravda.
Tak mi kamaradka rikala, ze ma slevu do nejakeho obchodu s kocarky, tak jsem zvedava kolik z ni vyleze 🙂

ckaty
30. kvě 2011

@cell to je divny,ze tobe to v podstate rekli,ze je to kluk a to ses o tyden min a mne rekli,ze je tam pindik,ale ze neco jako pindik tam maj v tomhle tydnu i holky ..takze holcicku nemas jeste ztracenou 😉.. a ze mame pockat jeste do 20.tydne na velky ultrazvuk...

marketas1
30. kvě 2011

@lipetra jsem ti zapomněla poděkovat za ten balíček. Kují moc a už se těším! Kombucha je i na trávení?

lipetra
30. kvě 2011

@marketas1 No me ho tenkrat doporucila gastroentroložka, že je to dobrý na trávení. Tak jsem ho pila. Ale nejlepší je pěstovaná doma.
Neni zac, doufam, ze bude spokojenost. 🙂

cell
30. kvě 2011

@ckaty : oni mi to neřekli, to jsme odvodili - UZ mi dělala kamarádka rentgenoložka, tyhle ultrazvuky normálně dělají gynekologové, mají na to lepší oko - ona jen říkala, že to tak vypadá, protože jsou tam vidět takový 3 čárky (jako 2 varlátka a 1 pindík) - u holčičky bychom tak nějak něvěděli, čemu by to mělo patřit. Však jasně, ono se ještě ukáže t 🙂

marketas1
30. kvě 2011

@ckaty tak to doufám, že mě to vidět už bude, jsme 18tt - jdu ve čtvrtek, takže konec 18tt....

marketas1
30. kvě 2011

@lipetra doufám, že mi budou rifličky dobrý! 🙂

lipetra
30. kvě 2011

@marketas1 To by uz na ultrazvuku melo byt videt, co to bude, ja tam byla taky v 18tt... 🙂
Ja cekam furt na sukynku a ona nejde ☹

marketas1
30. kvě 2011

@lipetra já jsem si koupila v sobotu sukýnku v takoo za 400 a dobrá 🙂

lipetra
30. kvě 2011

@marketas1 Jeee jakou?

marketas1
30. kvě 2011

@lipetra no to doufám, že to tam vidět bude! Pak zase až ve 21.tt velký UTZ....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru