• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@marketas1 Nebudu. My ho koupime i tak. Me se proste tenhle hnedostribrny libi, i kdyz plno lidi je proti trikolkam (ja byla mimochodem taky), ale kdyz jsem si ji projela, tak to byla proste parada a libi se i priteli:slight_smile:Tak holt nas to bude stat vic penizku, neda se nic delat.
31. kvě 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra schvaluju, taky jsem se do peréga zamilovala a už nechci jinej kočárek :slight_smile: Jůů, sukýnka....
31. kvě 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Zrovna jsem prisla z venku a potkala jsem pani co mela Perego, ale tu ctyrkolku a nevypadala taky spatne, ale proste ta trojkolka vede. :slight_smile:
Mam z te sukynky radost. Dalsi co muzu nosit. Ja jsem na obleceni hrozna :grinning:
31. kvě 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra já taky, každej den jdu v něčem jiném... :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Ja jeste ladim barvy, mam to rada sladene, boty, kabelka, kalhoty nebo tricko nebo svetr nebo sukne :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra no to já taky :grinning: Magorky :slight_smile: Jenomže teď toho oblečení nemám tolik... :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 No ja ted taky ne :frowning2: Tak obcas nevim po ranu co na sebe a to je pak zapeklity problem :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra no, já si chystám oblečení den dopředu, abych nebudila ráno manžela v ložnici :grinning: A už fakt toho tolik neobleču...
31. kvě 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 tak to ja si taky musim chystat den predem, jinak bych do prace asi nedosla :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra :grinning: :grinning: :grinning: módní přehlídka, jo? To můj muž, když někam spolu jden a já stojím před skříní a brečím, že nemám co na sebe, tak mi vždycky říká " tak si představ, že jdeš do práce a něco hezkého určitě najdeš!
31. kvě 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 :grinning: :grinning: :grinning: Tak tohle znam :grinning: :grinning: :grinning: Ja jsem schopna vytahat celou skrin a ve finale odejdu vtom co jsem mela prvne na sobe :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra :grinning: no, já už teď pátrám v hlavě,co si obleču ítra, když se má ochladit... :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky pořád k vám nakukuju. Patřila jsem mezi vás, termín jsem měla 11.10.2011. Od začátku tohoto tématu jsem vás četla. Proč přispívám až teď? Bohužel jsem o miminko přišla . Vyšli nám špatně testy z krve a bohužel plodová voda jen potvrdila vadu miminka, takže jsem šla na ukončení. Přesto mezi vás pořád chodím číst a říkám si jaké bych asi měla teď starosti, kdyby bylo vše v pořádku. Proč sem píšu? Chci vám jen všem popřát ať vám všechno dobře dopadne a hlavně si to užívejte a važte si toho. Bohužel to není tak samozdřejmé. Já to nevzdávám a zase se začneme snažit a snad se jednou miminka i já dočkám.
31. kvě 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no to ja taky, ja obcas jedu domu a uz premyslim co si zitra asi vezmu na sebe :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macik79 Ahojky tak preji hodne stesti, at se vam to brzy podari a dockate se taky. Je to mocky smutne, ze se tohle stava. Tak se hlavne drz a neboj ono to priste vyjde :slight_smile:
31. kvě 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macik79 moc moc mě to mrzí, drž se a držím moc pěsti,aby ti to co nejdřív vyšlo a dočkala jsi se zdravého miminka. Já inulý rok taky byla na zákroku, miminko bylo ve vejcovodu a vidíš to, rok se s rokem sešel...Dobře to dopadne.
31. kvě 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra a v čem zítra půjdeš?
31. kvě 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Asi si vezmu 3/4 cerne kalhoty, zlute tricko, balerinky, svetr a cernou kabelku :grinning: :grinning: :grinning:
31. kvě 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra já vůbec nevím, co si mám oblíct. Mám už pořádný bříško a jestli bude zima...Chjo :frowning2: Ale Tvůj výběr výbborný!
31. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Já jsem normálně si říkala, zda jsem v pořádku, když mám taky malé břicho, no rýsuje se, ale žádný balón to není a dr říkala, že je vše v cajku, že je to individuální...
31. kvě 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra to je jasný, já mám bříško jak v 5.měsíci :slight_smile:
31. kvě 2011 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAPA ZÍTRA, MÁM PADLA,HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
31. kvě 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Dobre ranko, kamaradka treba mela brisko az skoro na konci sesteho mesice, do te doby by to na ni nikdo nepoznal...
1. čer 2011 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... jsem trochu vyplašená... od té doby, co se nedostavila MS a byl pozitvní test, mám "bolesti", jako kdyby měla přijít... včera večer to ale bylo silnější a ráno mě vzbudili mírné křeče a tvrdé břicho... nevím, jestli to bude znít hloupě, ale já vůbec nepoznala, jestli je to tím těhotenstvím, nebo třeba tím, že se mi chce na velkou:slight_smile: Poté, co jsem se vykakala:slight_smile: tak je to stejné jako ten týden nazpátek, možná o malilinko silnější (stejně tak mě třeba v břiše píchá, když se zvednu ze židle nebo udělám prudší pohyb)... K dr na první UTZ jdu příští čtvrtek, myslíte, že nic neděje, že je to normální???
1. čer 2011 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana raděj si zajdi k doktorovi hned, já bych to neodkládala. Může to být způsobeno tím, jka se ti roztahuje děloha a ty úpony, já to měla taky, ale jen takové slabé. Jestli tě to bolí hodně, tak pro sichr bych si zašla na gyndu. Vzít tě musí!
@lipetra Ahojky, dobré ráno. Já mám teda bříško už pořádný, dokonce 92cm :grinning:
1. čer 2011 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@loretana Doktora neodkladej a bez tam hned, sichr je sichr. Treba to muze byt plany poplach, ale taky ne. Tak sup at uz tam jsi!!!A pak dej vedet!!!Drzime palecky!!!
1. čer 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 No vidis ja se ani nemerila, no vecer doma to napravim:slight_smile: Ja mam brisko fakt malickate. Ale Jirik je v cajku, tak to je asi normalni. :slight_smile:
1. čer 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra to bude asi i tím, že jseš vysoká a štíhlá. Určitě to není nic proti ničemu, prostě máš jen malý bříško, buď ráda! :slight_smile:
1. čer 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Já jsem ráda. Kámoška je taky vysoká a štíhlá a právě neměla dlouho bříško. A pak rikala, ze to bylo ani se nenadala a bylo tu:slight_smile: Ale teda mimous kope pekne :wink:
1. čer 2011 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra moje kamarádka otěhotněla v únoru, v červnu se vdávala a cca 14 dní před svatbou pořád žádný bříško. Měla to ted drsný, zvracela dnem i nocí, ale šaty měla vybraný. A těch asi 14 dní před svatbou prostě ze dne na den jí to bříško vyskočilo. Posílala mi fotku den před a druhý den ráno a fakt prostě břicho. takže rychle sehnat nový šaty...A byla nádherná! :slight_smile:
1. čer 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek