Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
1. čer 2011

@ckaty já teda nesolím skoro vůbec, nechutná mi to 🙂
@ami33 jó, tak zmrzlinka je teď u nás na programu denně. a teď jsme snědla milku

ami33
1. čer 2011

@ckaty to tě přejde, taky sem měla období že jsem si solila rajčata při každým kousnutí, sem roky nedělal, ale jen dva dny a finito, já nemám spíš ani chutě na sladké nebo kyselé nebo tak,ale spíš to musí být mokré ať je to co je to, jednou pudink, jednou čalamáda, jednou zmrzlina

ami33
1. čer 2011

@marketas1 ta já si sladkosti nekupovala ani před těhu, jako buchtu nebo tak když někdo upeče to jo,ale v obchodě to nekupuje, jen ty cereální a nebo pro návštěvy to jo. Hele ale já na zmrzlinu nikdy nebyla, se mě někdo zeptal jestli chci zmrzlinu nebo nanuk a já že ne, a dneska, co jdem na město si ji koupím, co jdu z obchodu mám nanuk na cetu, prostě mánie. Myslíš že je to hodně kalorické? nanuky si kupuju jako takové ovocné, hele a objevila jsem, určo si to kup na Albertu prodávají nanuky...a to...borůvky v čokolády a maliny v čokoládě, já měla ty maliny, ale jako masakr, fakt jak když nasbíráš , podrtít a zaleješ čokoškou, nemá chybu a je to takové fajně kyselé, enní to sladké, tu borůvku jsem ještě neměla. Teda baby my jsme dneska sklouzli nějak k jídlu a pak se má člověk držet 😀

marketas1
1. čer 2011

@ami33 já sladké před těhu nejedla skoro vůbec, ale teď...Ale co, když mám na to chuť, atak si to prostě nebudu odtrhávat.....A ten nanuk zkusím 🙂

ami33
1. čer 2011

@marketas1 no já si taky eodepřu nic, dávám si na co mám chuť, teda třeba sýry si snažím méně tučné, teď jsem objevila jeden co má 20 procent tuku jenom a je výbornej Krolewski nebo nějak podobně, si pletu dvě značky sýra

ami33
1. čer 2011

Teda ale co moc nejím a předtím jsem jedla jsou jogurty, asi si budu muset občas dát nějakej.

marketas1
1. čer 2011

@ami33 tak já jogurty teda každej den a večer jogurtový mlíka, mňam. A z těch sýrů spíš kupuju čerstvé typu lugina, almette atd....

marketas1
1. čer 2011

@ami33 lugina = lučina, kdybys nevěděla 😀

ckaty
1. čer 2011

@ami33 tyyjo to sem si taky presne rikala..pred tim sem jedla jogurty a ted sem mozna mela pulku jednoho za cely tehu...to neeejni dobry..potrebujem vapnik nebo nam ho mimi vycucnou z kosti..zubu 😒

ami33
1. čer 2011

@marketas1 jo na lučině jedu taky, nikdy sem ji nejedla,ale v nemocnici nám ji dávali a mi zachutnala. Jo jeden týden sem jela na kefíru, no vidíš si ho dneska koupím.
Tak jsem volala sestřičce a prej je to teda velkej utz a FECHA znamená podívat se na to srdíčko a že to nic genetického není, že to by mě paní doktorka poslala jinam a že tomu říkají genetické sono,ale že to asi by tak neměli, protže to pak mohou dělat jen akreditovaný pracoviště,ale že je to určitě to velký utz s tím srdíčkem. Tak se zítra objednám do Valmezu.

ckaty
1. čer 2011

ikdyz syry taky v lednicce mame..a stridam je...zkousim vsechny mozny znacky..i konzistence 🙂

ami33
1. čer 2011

@ckaty hele tak já zase piju dost mlíka a sýry a místo jogurtů mám termixy, které jsem od mala nesnášela a takový ty lipánky a tvarohový věci a v cottage je taky tvaroh a jogurtový mléko je dobrej nápad, to si koupím.

ckaty
1. čer 2011

ha 😨 lucinu mazaci sem jeste nezkusila 😉 ...jenom tu do salatu..dobrej tip

ami33
1. čer 2011

@ckaty nejhorší jsou mazací, sice si sem tam dám,ale je to horší než uzeniny, má to samé rychlosoli a není na tom nic zdravého a vyžírá to vápník z kostí.

ckaty
1. čer 2011

@ami33 ja vim ja vim..tem se snazim vyhejbat..nekupovala sem je kvuli tomu vyzirani vapniku ani maly..

ckaty
1. čer 2011

@ami33 ja ani to mliko bohuzel ☹ ..jen syry..nejlip jak jinac slany...ale vubec jak rikam hodne druhu,ale takovej korbacik pletenej 😉 ..a pak si sypu vsude mozne sezam..tam je taky vapnik

ami33
1. čer 2011

@ckaty já se to dočetla někdy na začátku těhu, neměla jsem ani šajnu jak je to nezdravý a taky tam v tom článku psali jak se to nemá dávat vůbec dětem do bůhví kolika let, nejlepší vůbec ne.

ami33
1. čer 2011

@ckaty hele já si taky občas koupím balkánskej slanej do zeleninových salátů. Se zeleninou nic lepšího neznám.

ami33
1. čer 2011

Nic mizím do obchodu, pak musím jet na ty kočárky mrknout. Pro dnešek páček 😀

marketas1
1. čer 2011

@ami33 jj, jsou tam tavící soli, které jsou strašně nezdravé. Nejlepší jsou tvrdé sýry a ty čerstvé tvarohové sýry 🙂

marketas1
1. čer 2011

@ckaty tak korbáčiky jsou na mě moc slaný a vždycky byly..... ☹

lipetra
1. čer 2011

@ami33 To nabiras jak ja🙂Dalsi chlapik, jsem koukala, ze bude prechlapikovano🙂

ckaty
1. čer 2011

@ami33 ja uz to vim dyl..moje babi je mudr a ta me informovala..a navic sem se vzdycky zajimala o zdravou vyzivu a nekolik let v tomhle oboru i delala 🙂

lipetra
1. čer 2011

@marketas1 Ty jo tak jsem se byla juknout tady v kocarkach, meli tam Perego, tu barvu co chci a teda laska na prvni pohled 😀

ckaty
1. čer 2011

@ami33 balkan je super 🙂 v salatku
@marketas1 ja vim,ze jsou korbaciky presoleny..co na to rict mi "chutove hrablo" 😀

ami33
1. čer 2011

@lipetra taky tak přibíráš? já mám někdy pocit, že je to strašně rychlé,ale když pak čtu na netu, že mají v 17 nebo 20 týdnu 10 kg, tak si říkám, že jsem nějaký ten průměr, hned jsem zase klidnější.

ami33
1. čer 2011

@ckaty tak gorbačíky jsem roky nejedla, ale když sem si je někdy už dala tak ňamka no

lipetra
1. čer 2011

@ami33 No presne tak. Ja mam teda nahore zatim 4 kg, mozna 4,5 kg uz. Ja se vazim vzdy nez jdu k dr. Ale proste i tak si myslim, ze je to rychle a presne kdyz pak tady ctu, ze maji 10 kg i vic nahore, tak jsem v klidu 🙂

ckaty
1. čer 2011

@lipetra perego hlubokej je nejlepsi kocarek podle me..ja sem s nim byla nadmiru spokoje pri prvnim mimi 🙂

marketas1
1. čer 2011

@lipetra no tak super, já budu mít béžovej a ty šedej 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru