Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

cell
2. čer 2011

@lipetra : holčička bude Kristýnka 😵

@kajka_37 : a není to lepší, když se venku ochladilo?

lipetra
2. čer 2011

@kajka_37 Ja jsem zas v noci nemohla nejak spat, jak kopal a tak jsem nevyspala, boli me hlava a premlouvam se zda pujdu odpoledne vubec cvicit ☹
Jeee to bych cekala, kdyz se ochladi tak ti bude lip

marketas1
2. čer 2011

@cell Šimon je moc hezké jméno, taky jsme ho měla na seznamu, ale neprošel přes manžela... 🙂

lipetra
2. čer 2011

@cell Super vyber, Simon i Kristynka, obe jmena se mi moc libi 🙂

lipetra
2. čer 2011

@marketas1 Vis co muzes kupovat neutralni barvy. My kupujeme obleceni pul na pul, neco modre a neco bile 🙂 Teda zatim nakupovala jen moje mamka, pyzamka, body, soupravicku z porodnice, aby byl paradnik 🙂
Urcite se ukaze, uvidis nebo at ho postrci, kamoska takhle byla hodinu na ultrazvuku, pac chtela vedet pohlavi a neminila se hnout odtamtud, tak pry nejak maleho postrcili, aby se ji zbavili 😀 😀 😀

cell
2. čer 2011

děkujeme ... u nás byl dlouho v kurzu Alešek - máme tvrdý příjmení, tak to bylo těžký ..... takže jména jsou, teď ten kočárek 😀

co máte vybraného vy? 😉

lipetra
2. čer 2011

@cell My mame jmeno Jirik po tatovi a kocarek Perego 😀

cell
2. čer 2011

@lipetra : pěkný .... oboje 🙂

kajka_37
2. čer 2011

@cell tak mě je furt nějak dobře.. po dlouhé době se mi zvedl kufr večer (asi z hladu) a dneska ráno asi taky...:P
a ty jména ste vybrali hezky ;)

@lipetra to už tě budí kopání teď? co budeš dělat za měsíc? dva? 😲

cell
2. čer 2011

@kajka_37 : a já na Tebe zrovna včera myslela, když kolegyně donesla do práce moc dobré jahody .... a že já je normálně moc nejím 🙂

lipetra
2. čer 2011

@cell no ale vybirala jsem dlouho ten kocarek, jmena jsme meli jasna predem 😀

lipetra
2. čer 2011

@kajka_37 no ja si vcera vecer dala capucino bez kofeinu a asi mu nejak nechutnalo, tak kopal nebo mozna tancil 😀

kajka_37
2. čer 2011

@cell jé jahůdky sem neměla už dlouho 🙂 včera mi muž dovezl třešně, ňamiiiiii 🙂

@lipetra tak mě na kafe mrně stávkuje už dlouho 🙂

lipetra
2. čer 2011

@kajka_37 Já si ráno kafčo dát musím slaboučké kvůli tlaku, ale pak už si nedávám, jen bez kofeinu a myslim, že mi asi včera udělali to s kofeinem a to se mu nelíbilo ☹

marketas1
2. čer 2011

@lipetra já vím, že můžu kupovat neutrální, ale já ám od kamarádek slíbené věcičky, tak čekáme, co to bude, aby mi mohly donést co mají a já dokoupím jen zbytek, víš? Ať nemám moc věciček, které by nebyly potřeba...

kajka_37
2. čer 2011

@lipetra já už si na ten tlak nějak zvykla i bez toho kafete...

lipetra
2. čer 2011

@marketas1 No ja cekam az se kamoska ozve ohledne tech vecicek po klukach a zatim nic, ale ona si ted koupila motorku, tak s ni neni rozumna rec 😀 😀 😀

lipetra
2. čer 2011

@kajka_37 Ja rano slaboucke pul na pul s mlekem a pak uz jen vodu s citronem 🙂

marketas1
2. čer 2011

@lipetra jó, tak motorka, to se dá pochopit... 😀

kajka_37
2. čer 2011

@lipetra já teď piju šumivý mulťák...ředěnější... ta bezinkovka už mi taky nejde... mrně jedno vybíravý..... 😀

lipetra
2. čer 2011

@marketas1 Ona ma po klukach ctyri pytle obleceni a pry i letni a zimni fusak 🙂 Tak to chci omrknout, ale ona snad s tou motorkou uz i spi v garazi 😀

lipetra
2. čer 2011

@kajka_37 Ja si dnes udelala ovocny caj a teda musela jsem se donutit ho vypit 😠

marketas1
2. čer 2011

@lipetra hihi, tak ještě máš chvilku čas, ale je fakt potřeba se podívat, co má a v jaké stavu,že? 🙂

@kajka_37 pořád ti dělá pití problémy? ☹

lipetra
2. čer 2011

@marketas1 No presne tak, prave proto ji uhanim. Asi k ni budu muset zajet, ac nemusim jejiho manzela, tak snad nebude doma nebo ji premluvim at mi to nekam doveze 🙂

kajka_37
2. čer 2011

@marketas1 jj bohužel :(((

čaj sem neměla ani nepamatuju...

marketas1
2. čer 2011

@lipetra tak držím pěsti, a´t se nějak domluvíte!
@kajka_37 ☹ ale už by se to mohlo pomalu lepšit,ne?!

lipetra
2. čer 2011

@marketas1 no ja doufam 🙂

marketas1
2. čer 2011

@lipetra ale jo, neboj 🙂

Holky, pálí Vás žáha?

kajka_37
2. čer 2011

@marketas1 no už je na čase... kor v těch vedrech... :(

lipetra
2. čer 2011

@marketas1 no nabidla se sama a me proste uz otravuje ji to pripominat 😒
Obcas jo a taky zacpa 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru