Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
2. čer 2011

@ami33 jsem na tom byla s kamarádkou a jako je to vidět hezky, ale fakt myslím, že si video asi ani nepustím....Fotky dám do alba miminka, ale video.....No nevím....

ami33
2. čer 2011

@marketas1 no je to spíš taková památka, možná víc jednou pro prcka než pro nás

marketas1
2. čer 2011

@ami33 no, ale dokážeš si představit, jak se na to to děcko dívá? tak maximálně jednou a to je zbytečný!

ami33
2. čer 2011

@marketas1 no asi jo, lepší josu videa ze života, k tomu se člověk vrací pořád...no to si spíš koupím novou videokameru na prcka.

marketas1
2. čer 2011

@ami33 no, asi taky nechám udělat jen foto, ale fakt ještě nevím, nejsem si jistá

lipetra
2. čer 2011

@marketas1 vis co nejlepsi si je to rozmyslet na miste... 🙂
ja jsem dostala desnou chut na tycinky, tak jsem hned v zasedacce jedny otevrela 😉

marketas1
2. čer 2011

@lipetra máš teda štěstí, že takový věci v práci máte, já tady mám jen oplatky ke kávě....

lipetra
2. čer 2011

@marketas1 my tu mame orisky, oplatky, bramburky, tycinky, no same nezdrave veci, ja to normalne nejim, mame to tu pro navstevy, ale vetsinou to splacaji kolegove 😀 😀 😀

marketas1
2. čer 2011

@lipetra brambůrky nemusím, oříšky miluju a tyčinky bych si dala 🙂

Holky, papa zítra, loučím se 🙂

lipetra
2. čer 2011

@marketas1 Ja jedine ty tycinky, jednou jsme omylem objednali nejake zeleninove lupinky, no ty tam lezeli hodne dlouho, nakonec je nekdo hodne zoufaly snedl 😀 😀 😀

lipetra
2. čer 2011

Ja taky pomalu balim, zitra mam dovcu, tak preji hezounky vikendik paaa kocky

marketas1
3. čer 2011

Krásné dobré páteční ráno 🙂

misssutko
3. čer 2011

Také přeju všem krásné ráno plné sluníčka 😉

marketas1
3. čer 2011

@misssutko ahoj 🙂

misssutko
3. čer 2011

@marketas1 : Ahojky, co takhle brzo po ránu? 😀 😀

marketas1
3. čer 2011

@misssutko já takhle každej den brzo po ránu makám 😀 Co Ty?

misssutko
3. čer 2011

Já jsem před chvílí teprve vstávála. Měla jsem docela špatnou noc. Měla jsem křeče v podbřišku,takže jsem tak nějak čekala, jak se to bude vyvíjet dál ☹

marketas1
3. čer 2011

@misssutko tak to byly as ty úpony dělohy, neboj, nic to nebude. Ale kdyby to bolelo, tak raděj běž k doktorovi!

misssutko
3. čer 2011

Já vím, čekala jsem jestli sek tomu nepřidá i krvácení nebo špinění. Na začátku těhotenství jsem totiž už měla riziko hrozícího potratu 😢 😢 😢

marketas1
3. čer 2011

@misssutko ufuf, ale neboj, už jsi 15tt, t nejhorší máš za sebou, to opravdu budou jen ty úpony. taky mě to bolelo.

misssutko
3. čer 2011

No já doufám, ale člověk si nemůže být nikdy jistý ☹ ☹ ☹

marketas1
3. čer 2011

@misssutko to ne, to máš pravdu, ale musíš doufat. Ale to fakt budou ty úpony, taky mě to bolelo, teď mám sice klid, ale četla jsme, že to zase začne....

misssutko
3. čer 2011

@marketas1 : Díky za odkaz. Já jako zdravotní sestra vím o těch vazech a tak, ale i tak , nějaký ten strach tam pořád je 😒

marketas1
3. čer 2011

@misssutko to je jasný, taky se bojím, ale uklidňuju se tímhle a kontrolama u doktora 🙂 Neboj, všechno je 100% v pořádku 🙂

boudovka
3. čer 2011

Ahoj holky, zase se po delší době hlásím. V práci jsem přežila největší nápor, odmaturovali jsme, tak se začínám věnovat trochu sobě (samozřejmě kromě účasti na maturitních večírcích). Včera jsem byla v poradně a Markéta mě začíná štvát, odmítá se ukazovat. Příští týden jdeme na 3D, tak snad so té doby přijde k rozumu.

marketas1
3. čer 2011

@boudovka a ty ale víš, že budeš mít holčičku,ne? To nám se prďolka schovává a nevím,e co to bude...

marketas1
3. čer 2011

tady dnes nikdo neí ☹

ami33
3. čer 2011

Ahojte,
@marketas1 no koukám dnes nějaký klídek, já se taky dřív nedostala.

marketas1
3. čer 2011

@ami33 Ahojky, no kde se flákáš...???????????

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru