Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
3. čer 2011

@marketas1 to níííííííííííííc, to jen těhotenská demence nastupuje, samozřejmě bezkofeinový kafe 😀

monulkab
3. čer 2011

@misssutko mě teď poslední dny takhy hodně pobolívá podbřišek, mám pocity jako bych v té děloze měla šutry, prostě pocit těžkýho břicha, jsem ráda že to v tom článku co přidala marketas1 popisujou...

marketas1
3. čer 2011

@ami33 si právě říkám, že jsi asi dostala chuť ńa kofein 😀DDDDDDDDDDDDDD Já kafe teď nepiju vůbec - a to jsem pila 2-3 denně. Jen občas frapéčko a to si dám klidně i kofeinový....
@monulkab já jsem ráda, že jsem to tam našla a dočetla se to 🙂 Vždycky na začátku nového týdne kouknu na ten aktuální, co nás čeká a jak se vyvíjíme 😀

ami33
3. čer 2011

@marketas1 no já vždycky pila, pak v těhu dlouho ne, nebyla chuť a teď zase piju a když někam s manželem jdeme tak si dám taky dobrý presso kofeinový, moje kámoška v nemocnici byla v 36 týdnu a pila jedno presso denně. Jak to není černý a je tam trochu mlíka, tak je to ok.

marketas1
3. čer 2011

@ami33 taky si dám klidně kofeinový, toho se nebojím 🙂

ami33
3. čer 2011

@marketas1 sem si říkala ráno, že prcek je dneska nějakej klidnej, tak to musí hnedkom dohnat, mi nějak řádí v břichu, že by chtěl ven? 😀

marketas1
3. čer 2011

@ami33 já jsme cítila prďolku předevčírem poprvé a od té doby ne ☹

ami33
3. čer 2011

@marketas1 ono se zase ozve, já to začala vnímat už jako zřetelné pohyby, až jsem si byla jistá to je minulý týden a od té doby ho cítím několikrát za den. Ale ty máš ještě čas, prďolka tam má ještě moc místa, asi jen sem tam zavadí.

marketas1
3. čer 2011

@ami33 já vím, já jen, že "kopal" celé dopoledne a teď nic, tak už se těším, kdy se zase ozve...

ami33
3. čer 2011

@marketas1 neboj se pak bude ozývat pravidelně, teď je to fajn,ale později už to asi bude bolet...manžel zase říká, že už ho chce taky cítit, jak kope přes břicvho, mu říkám, ty mi teda přeješ....ale viděla sem u kámošky v nemocnici jak se jí vlnilo celý břicho, když se prcek začal hejbat.

marketas1
3. čer 2011

@ami33 no já jsem na to strašně zvědavá, na to, jaký to bude 😀

ami33
3. čer 2011

@marketas1 určitě pěkný, občas to schytá žebro, na to si ale ještě počkáme...ale to k tomu patří 😀

marketas1
3. čer 2011

@ami33 žebro, močák...Ale to k tomu prostě patří,no... 🙂

marketas1
3. čer 2011

@ami33 já jsem fakt blbá, tady píšu "to k tomu patří" a ty jsi to psala taky 😀 Fakt těhu demence....

ami33
3. čer 2011

@marketas1 no né že bych z toho měla radost, ale ten pocit, že v tom nejsem sama 😀DDDD

ami33
3. čer 2011

takhle se kočárek fakt netestuje 😀 http://valassky.denik.cz/zlociny-a-soudy/pujcen...

marketas1
3. čer 2011

@ami33 valašky poblázněné těhitenstvím 😀
ta ženská je teda dobrá 😀

ami33
3. čer 2011

@marketas1 no jako by mě fakt nenapadlo si půjčit cizí kočárek, kdybych to děcko měla odnést na zádech nebo taxíkem. No paní asi byla ve svízelné situaci a jestli bydlí v aziláči, tak asi ani taxík nehrozí,ale brát cizí kočárek, by mě fakt nenapadlo.

marketas1
3. čer 2011

@ami33 tak to bude asi nějaká jednodušší paní když je z aziláče...Takže ona asi takhle nepřemýšlí. Navíc si myslím,že ho sprostě ukradla a tohle byla jen výmluva, že dítě bylo unavené

ami33
3. čer 2011

@marketas1 jo měla ho jít vrátit, to asi pak už zase byla příliš unavená ona 😀DD

ami33
3. čer 2011

@marketas1 Nic já se pro dnešek loučím, jdu si koupit to kafe a něco na zub a musím začít chystat ložnic na malování....aspoň knížky, kytičky a tak přemýstit, jo a nějaký oblečení ze skříně, bůhví jestli se tam pak dostanu.
Tak páčko a pěkný víkend a pěkné pohyby 😀

marketas1
3. čer 2011

@ami33 😀 si představ, že ti v kočáře někdo z aziláku odveze dítě. PAk bych se asi štítila tam dát to svoje teda....

marketas1
3. čer 2011

@ami33 papa, já tady usínám a to mám dneska ještě to focení. tak snad to půjde. hezký víkend .-)

ami33
3. čer 2011

@marketas1 no to mi povídej, švagrové jednou někdo načůral ve sklepě do kočáru, lidi jsou různý holt. Já budu mít kočár jen v bytě, ještě aby ve sklepě nad tím někdo onanoval, kdejakej ouchyla hehe.

ami33
3. čer 2011

@marketas1 tak pápá

marketas1
3. čer 2011

tak já se taky loučím,krásný víkend všem

marketas1
3. čer 2011

@ami33 já budu mít teda kočár v kočárkárně zamčenej

monulkab
3. čer 2011

@ami33 to je hrůza co lidi vymyslí, nachcat někomu do kočáru...to je strašný, my budeme mít kočárek ve sklepě v kóji, ale plánuju že si koupím velkej igelit a budu ho ještě zakrývat právě kvůli těmto incidentům...lidi jsou holt různí... 😠

lipetra
6. čer 2011

Dobre ranko vsem 🙂

marketas1
6. čer 2011

Ahojky holky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru