Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

cell
6. čer 2011

jinak ty slevíky z DM mi přišly taky, ale skoro nic moc - mmch na Lovelu tady holky na Koníku dost nadávaly, zksuím najít tu diskuzi ...

marketas1
6. čer 2011

@cell já se bojím cokoli vzít, když mi to doktor zakázal na tu alergii ☹

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 jasan perego, barva java vcetne autosedacky, my ji dost upotrebime🙂 a pripadne vyuzijeme i pro druhe, holt kdyz to bude holka, tak bude jezdit v hnedosedem kocarku 🙂

cell
6. čer 2011

@marketas1 : zbytečně se trápíš! Jsem taky doktor a nevzala bych si nic, co by ublížilo miminku, ale když kvetly břízy, pšíkala jsem tak, že se mimino v bříšku otřásalo a jak se mi ulevilo po flonidanu (zyrtec na mě nikdy nezabíral). Najdi si na porodnici poradny a uvidíš, že nelžu

třeba tady: http://www.porodnice.cz/node/61199

lipetra
6. čer 2011

@cell Ja zatim dobry musim zaklepat co se tyce alergie, ale zato na zaludek musim brat prasky furt

cell
6. čer 2011

@lipetra : ten Tvůj helicid je taky ok ...... jinak si myslím, že je všeobecně velká hysterie kolem léků v těhotenství .... jasně že nejlepší je nabrat nic, ale když je to nutné, je třeba si to prostudovat .... s těhotnýma dělám dnes a denně a taky jim musíme léky

marketas1
6. čer 2011

@cell ty jsi doktorka? A zodak teda můžu? Já doma nic jinýho nemám...A ještě jsme měla kapky do nosu a očí,a le nepamatuju si název. Mám totiž xyzal v roztoku a to mi vůbec nepomáhá ☹
@lipetra ujsem viděla holčičku v tom tvém perégu a hezký, byla v růžovém a ničemu to nevadilo! 🙂

lipetra
6. čer 2011

@cell No prave me to prijde desna hysterie...Ja beru ten Helicid a jen diky tomu je mi dobre a dokazu fungovat normalne, jinak bych asi cele tehotenstvi trpela. Kamaradka pije kazdy den kafe a treba po obede si dam sem tam male pivo a lidi na ni koukaji pres prsty, ale kdyz ma chut, tak proc by ne.

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 No prave oni maji barevne kombinace, ze to clovek muze pouzit pro holku i kluka.

cell
6. čer 2011

@marketas1 : no vidíš a zrovna xyzal se moc nedopručuje - resp. je to nové antihistaminikum, které je ještě nevyzkoušené a i když se nepředpokládá, že by něco udělal, doporučují se raději ta starší antihistaminika, která jsou létama prověřená

http://porodnice.cz/node/41391
http://porodnice.cz/node/62163
http://porodnice.cz/node/52481

a spoustu dalších dotazů toho typu je tam možné najít 🙂

marketas1
6. čer 2011

@cell a ještě mám doma kortikoidový sprej do nosu, když ti napíšu název, myslíš, že poradíš, jestli můžu ☹

cell
6. čer 2011

@lipetra : mně kafe nechutná, ale na pivo mám chuť strašnou. Tak piju Birella .... ale na točenou Plzeň nemá 😀

cell
6. čer 2011

@marketas1 : cokoli lokálního je ok ..... já stříkám Avamys (stejný jako byla dřív Flixonase)

lipetra
6. čer 2011

@cell Tak ja si musim dat slaboucke kafe po ranu. A me teda chutna ted ten Staropramen Lemon, mnam. V patek jsem mela nealko pivo Stellu a teda moc mi nejela, jak byla lahvová, tak nic moc.

cell
6. čer 2011

@lipetra : já musím okouknout tyhle piviska .... Bernard prý dělá něco švestkového, ale koukala jsem u nás v Bille, že tam piva Bernard nemají vůbec ☹

marketas1
6. čer 2011

@cell takže si ten zodak vzít můžu? Všude píšou o zirtecu, ten mi nikdy nepomáhal a doma mám jen zodak...A kortikoidy teda taky nevadí,jo? Mě se na těch vebech špatně hledá a když jseš doktorka, tak ti věřím 🙂

monulkab
6. čer 2011

@cell mě taky došly tu kupóny ale nezaujalo mě v DM nic extra, popravdě ani nevím kolik normálně stojí plíny co tam jsou vyslevovaný, otázka je jestli sleva 20 kč bude co k čemu, vím že se všehobecně říká že DM je jedna z nejdražších drogerií, tak jestli nějaká sleva bude mít vůbec efekt.

marketas1
6. čer 2011

@lipetra no na ten staropramen lemopnd se taky chystám 🙂 Podobný jak frisco?

lipetra
6. čer 2011

@cell Mnam svestkovy Bernard, to zni taky dobre. Tenhle Lemon od Staropramenu je dobry, ze ma jen 2% alkoholu, spis to chutna jak limca 🙂

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 Je lepsi nez Frisco a hlavne ma jen 2% alkoholu 🙂

cell
6. čer 2011

@marketas1 : Zodac je taky úplně v pohodě 🙂

marketas1
6. čer 2011

@lipetra mńam, tak to si koupím odpoledne! A dneska jdu poprvé cvičit 🙂
@cell jsi zlatá, fakt moc děkuju! Víš jak to je, když člověk neví adoktor mu řekne, že nesmí....

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 ja jdu taky cvicit a uz se tesim 🙂
my ho nikde nesehnali v obchode zatim ten Lemon, ja ho mela na zahradce 🙂

cell
6. čer 2011

@marketas1 : v pohodě, my alergici musíme být solidární 🙂

marketas1
6. čer 2011

@lipetra aha, takže markety stávkujou, jo? No, uvidíme 😀
@cell jsi fakt moc moc hodná! 😵

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 no asi jo, pac jsme ho nikde nevideli

marketas1
6. čer 2011

@lipetra to je škoda, tak snad ho brzo budou prodávat, na to se fakt těším!

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 to si bude chutnat, ja pivo nepiji skoro vubec a tohle bych si s chuti dala i druhe 🙂

marketas1
6. čer 2011

@lipetra já pivo taky ee, jen občas v létě. Ale to frisko můžu, tak na tohle se těším! 😉

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 Ja prave ted obcas si pivo dam, kdyz jsme treba na grilovacce, tak maly, ale jsem schopna ho pit cely vecer. Tohle Lemon je hodne pitny. Fakt mnamka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru