Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
6. čer 2011

@lipetra tak já jsem na tom s pivem asi jako ty, ale raděj si dám frisko než pivo 😀

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 no to ja taky 🙂 ale ne na kazde zahradce ho maji 😉

kajka_37
6. čer 2011

ahoj holky, tak se mi ta nemocenská pěkně krátí... 🙂 dneska jedná návštěva, zítra taky...a ve středu už dostanu těhu řidičák a půjdu se podívat do práce... sem zvědavá jaká hrůza mě tam bude čekat... možná už i ty nevolnosti odchází (ťuk ťuk ťuk) - sem tam se mi natáhne (spíš z hladu) ale už to není tak hrozný (nebo sem si zvykla) :D

v pátek sem tu měla tu kamarádku s tou Teutonkou a pěkný.... jen teda teď nevím stli 3kolku nebo 4... mimo město spíš doporučují 3kolku, sakryš, dilemaaaaa :D

marketas1
6. čer 2011

@lipetra u nás skoro nikde ☹ Piju džusíky s vodou nebo vodu samotnou... ☹

marketas1
6. čer 2011

@kajka_37 Ahojk,y že se taky ukážeš 🙂 Jsme v pátek fotila tu těhulku, tak pak ti pošlu nějakou fotku na konzultačku,ju? A jsem ráda, že je ti už líp!

kajka_37
6. čer 2011

@marketas1 nj já měla v pátek návštěvu už od rána a když sem přišla, tak už tu nikdo nebyl... 🙂
fotky samo ukaž, sem děěěsně zvědavá 🙂 mě títra přijede kámoška s mimísem tak chce taky fotnout... bojíííím 🙂

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 Ja taky dzusiky s vodou nebo vodu s citronem. Ale to se rychle prepijes. Tak jsem rada, ze tady meli ten Lemon...jako zmena dobry 🙂 A koukala jsem, ze to tam pilo vic tehuli.

lipetra
6. čer 2011

@kajka_37 Ahoj ty jsi sama navsteva 🙂 A uz je ti lip?

kajka_37
6. čer 2011

@lipetra Lemon má tak málo % alkoholu? tak to vyzkouším....sice pivařka nejsem...🙂

hele kolik se platí u Apo za ten screening?

kajka_37
6. čer 2011

@kajka_37 no jooo, tak nějak se to sešlo... zahlásila sem že se doma nudím, a teď nemám o návštěvy nouze 🙂))

lipetra
6. čer 2011

@kajka_37 No jen 2%, ja prave pivarka nejsem vubec, ja radsi vinecko, ale tohle je vyborny, lepsi i nez Frisco 🙂 Maji ho hodne v Potrefene Huse 🙂
Kamaradka mi rikala, ze 1300 Kc asi.

cell
6. čer 2011

@kajka_37 : ahooj, já neplatila nic ..... i fotku jsem dostala 🙂

kajka_37
6. čer 2011

@cell no jooo, to sou ti s protekcííííííííííííííííííííí :DDD

kajka_37
6. čer 2011

tak já zas jdu,,,, návštěva 🙂))

lipetra
6. čer 2011

@cell A nevis kolik se plati za DVD?

cell
6. čer 2011

@lipetra : to netuším ☹ ... nás ten druhotrimestrální teprve čeká

jinak jsem teď krapet vyděšená, udělala se mi nějaká hnusná vyrážka za levým uchem+ mi otekly uzliny na krku na té straně, kolem 14. hodiny se na mě podívá kožařka, tak doufám, že to není nic hrůzostrašného ☹ ☹

lipetra
6. čer 2011

@cell aha, no ja jdu v patek na ten 3D v ramci toho seminare 😀 😀 😀 tak jsem nato zvedava a rovnou mam i kontrolu u dr. 🙂

marketas1
6. čer 2011

@cell jejda, tak snad to nic nebude!
@kajka_37 ty se bojíš focení? Proč?
@lipetra já jsem taky na víno 😀

cell
6. čer 2011

@lipetra : to bude príma, takhle bychom se medikům taky klidně ukázali 🙂

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 bile je nejlepsi 🙂

lipetra
6. čer 2011

@cell No mimo bude ten den chudak asi vydesene, kdyz bude mit ultrazvuk rano i odpoledne a jeste pred tolika lidmi, tak snad nebude mit tremu 😉

cell
6. čer 2011

škoda, že nedělají nealko víno .... protože já jsem taky vinná, v létě spíš bílé, v zimě červené 🙂

cell
6. čer 2011

@lipetra : to budou kamerou přenášet do posluchárny -- a budou to pěkně komentovat 🙂

lipetra
6. čer 2011

@cell tak hlavne, ze tam nemusim treba lezet pred nimi na lehatku 😀 😀 😀

marketas1
6. čer 2011

@lipetra a s nohama do praku 😀
@cell ale víno se může,trocha neuškodí 😉

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 To by me tam nikdo nedostal 😀

marketas1
6. čer 2011

@lipetra 😀 😀 😀 no a na čem se to mají ti medici jako naučit... 😀

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 Urcite ne na me. Kamoska rikala, ze byla na gynekologii v nemocnici na zakroku, tak ji tam napochodovala banda mediku a ona musela dat nohy od sebe a doktor jim rikal co a jak a ona byla cervena az za usima 🙂

marketas1
6. čer 2011

@lipetra já, když jsem byla na operaci, tak mi tam taky napochodovali, ale mě to fakt nevadilo. Jako kde se to mají naučit.....

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 No to mas pravdu, ale proste ten prvni pocit nic moc 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru