Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
6. čer 2011

@lipetra já vím, ale musíš to brát tak, že jsou to prostě doktoři a že třeba v budoucnu díky tomu pomohou tvým dětem....

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 i tak je to takovy nijak pocit, ale prezit se to urco da, nastesti me budou jezdit jen po brise 😀 😀 😀

ami33
6. čer 2011

Ták holky, velký utz za náma, brouček má všechno co má mít, žaludek měl plnej a močák z části plnej 😀 váží cca 390 g a fakt je to teda kluk 100%. Jako v DM fakt nic moc, ty bambusové pleny jsou drahé, to ať si tu slevu strčí někam, si koupím normoš pleny, asi 3 kupóny sem uplatnila na Lovelu, na chrastítko s kousátkem a ty jednorázové kalhotky do porodnice. Jinak mimo sslevu jsem nakoupila ještě dětské nůžky, vatové tyčinky a podobné blbosti. S kosmetikou ještě nebudu jančit. Pak jsem to střihla na tesko, tam další hračka s hrkátkem a nakoupila jsem ponožtičky, rukavičky, bryndáčky a samý drobnosti.

cell
6. čer 2011

@ami33 : gratuluju!!!

a jinak mám asi jen zapařený ucho 😀

ami33
6. čer 2011

@cell děkuji...to myslíš tu vyrážku jo? já dneska našla na stehně takový drobný flíčky a jako nevím jestli to nemůže bejt po jahodách, manžel dotáhl na víkend domů celej košík a furt dělám koktejly a ovocné saláty. A dneska ve mě navíc vrčí, uvidím co z toho bude, moje víkendový kombinace, mlíko, jahody, kefír, zmrzlinka,ale co když broučkovi chutná. 😀

ckaty
6. čer 2011

ahoj holky a kucíí 😉

ckaty
6. čer 2011

@cell nealko víno existuje prodavaj ho v tescu a a si i jinde ..http://www.carl-jung.cz/ 🙂 ale nevim jestli je dobry..

cell
6. čer 2011

@ami33 : jojo, dostala jsem lokální antibiotikum, ale moc se mi do něj nechce, uvidíme, co to udělá do rána

ami33
6. čer 2011

@ckaty nekecej to je dobrá zpráva, nealko vinejstřik takhle v létě...ňám...teda sotva sem z toho Tesca dojela.

marketas1
6. čer 2011

@cell tak hlavně, že to není nic jinýho. A na zapařený ucho ti dali lokální atb?
@ami33 gratulka moc moc moc! ty už takhle nakupuješ?

ckaty
6. čer 2011

@ami33 super 🙂 ja uz se taky tesim na ten velkej utz...za 14dni 🙂 a pak uz snad taky zacnu trochu nakupovat ..kdyz budu presne vedet komu 😉

marketas1
6. čer 2011

@ckaty taky čekáš? Já ještě do velkého UTZ 3 týdny ☹ Taky už chci nakupovat! Kolikátého jdeš?

cell
6. čer 2011

@marketas1 : říkala, že se nedá vyloučit stafylokoková nebo mykotická infekce ..... tak pro jistotu

já se taky těším na velkej utz, zítra jdu do těhu poradny, tak tam mě asi objednají 🙂

ckaty
6. čer 2011

@kajka_37 ja sem byla na tom 1.screen.taky u apoli a nic sem neplatila a jeste sem dostala krasnou fotecku a papiry s vysledkama 🙂

ami33
6. čer 2011

@marketas1 hele mě to chytne vždycky po utz, jako jedu a něco koupím. Ale teď už koukám na bazárek, mají tam pěkný sety oblečení, koupíš třeba od 3-6 měsíců hafol hadříků pěknej za pár stovek.

ami33
6. čer 2011

@ckaty no my ze začátku brali neutrální a manžel vybral teplou soupravičku chundelatou na zimu v takové béžové s medvědama, se celkem trefil,ale já stejně nejsem zastáncem rvát holčičky jen do růžové a chlapečky jen do modré a navíc ty nejmenší miminka jsou kouzlená v bílé barvě.

lipetra
6. čer 2011

@ami33 Velka gratulace. Taky uz mame par veci z Tesca, hlavne oblecky. DM je drahe na tyhle veci, nekdy az moc. A uz vis jakou znacku pelnek budes kupovat?

lipetra
6. čer 2011

@ckaty Jeee diky za tip nato nealko vino, hned zitra do Tesca juknu 🙂

ckaty
6. čer 2011

@marketas1 24.6....a pujde se mnou pritel,kterej se strasne tesi,protoze na tom 1.se mnou k apoli nemohl a sla se mnou dcera,ktera mu to pak vypravela jak tam miminko "surfovalo" 😅 ..porad kopalo nozickama 🙂 ..a jemu bylo lito,ze to nevidel...

cell
6. čer 2011

mně dneska holky navnadily na to lemon pívo, tak se po něm dneska porozhlídnu 🙂

marketas1
6. čer 2011

@ckaty tak já jdu 22.6. 🙂 To je skoro 3 týdny, ne 14 dní! 😀
@cell jestli to pivko někde seženeš, dej vědět 🙂 A snad se vyrážka zahojí!
@ami33 mě to nakupování ještě nechytá, pořád čekám na to pohlaví a pak se to asi zlomí 🙂

ckaty
6. čer 2011

@ami33 me se ta bila na nich taky libi nejvic,ale jelikoz mam holcicku a segra holcicku..ktera podedila vsechno po Nikki a ted chlapecka,kterej podedil vsechno po holkach a ted v roce a pul je porad oblecenej v ruzovy tak bych kdyby nahodou to byl kluk koupila radsi i nakou tu modrou,hnedou,sedou... 🙂 ...a hlavne aby to mimi melo neco novyho.. ty oblecky po 3 detech jsou fakt uz "jety" 😒

ckaty
6. čer 2011

@marketas1 necely 3 tydny ..takze 2 tydny 😉 ..se taaak tesim,ze si to datum priblizuju 😉

ckaty
6. čer 2011

@cell dneska ho mela v kosiku naka babca prede mnou v albertu 😉 a docela bych ho taky zkusila..citronovy veci mimi "muze" 😉

ckaty
6. čer 2011

@lipetra neni zac 🙂

marketas1
6. čer 2011

@ckaty já počítám už dny 😀 jak moc se těším!

Holky, nemůžu pít, vypiju 1,5 litru a je mi zle, pálí žáha.. ☹Co s tím?

lipetra
6. čer 2011

@cell Tak mi pak rekni kde jsi ho sehnala 🙂

lipetra
6. čer 2011

@marketas1 Rekni to u doktora a pokud ti nepomaha rennie, tak zkus neco jineho malox nebo gutalax

mannadela
6. čer 2011

@ami33 Tak Ti gratuluju k velkému ultrazvuku a ke stoprocentnímu klučinovi 😉 . Tybrďo, koukám, že jsem s nákupy nějak dost pozadu. Pořád si říkám, že je moře času, a že to nakoupím, až budu doma na mateřské. Ale Ty, jak seš aktivní, tak mě dočista vyvádíš z klidu 😀

ckaty
6. čer 2011

@lipetra tescu maj krasny oblecky na mimi 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru