Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 Ja mam taky permosku, jak na pilates, tak na cviceni na micich🙂

ami33
7. čer 2011

@marketas1 no ale zase o víkendu máme jít se známýma na večeři, tak nevím, to si dám něco dobrýho, třeba brácha ten má výživového poradce a ten říká, hlavně si udělat jeden den hřešící, když se tomu tělu vezme všechno a nedá se mu nic špatnýho, tak to taky není dobré, pak jednou zhřešíš a je to špatně, má se hřešit pravidelně, 1 den v týdnu, že si dáš něco co normálně nesmíš, nejlepší je to i víkendu když jsou grilovačky a tak. 😀 ale zase s mírou, né se přecpat vším možným že jo.

lipetra
7. čer 2011

@ami33 No u nas byla obrovska bourka a dest a kroupy. No sila.

ami33
7. čer 2011

No už by to mohlo taky přestat,ale konečně to vypadá, že jednou zase letos na jaře nebudou povodně.

marketas1
7. čer 2011

@ami33 Ty jo, si z Tebe musím fakt vzít příklad!

lipetra
7. čer 2011

@ami33 Koukam, ze jis co ja. Ja jim ovoce, zeleninu, kureci maso, ryby, kruti maso, nizkotucne syry, jogurty a celozrnne pecivo 🙂 A posledni jidlo jim vetsinou v sest. 🙂

marketas1
7. čer 2011

@ami33 tak my máme dnes výročí svatby, ale muž dnes přijede domů až v noci, takže zítra si to vynahradíme a jdeme na večeři, takže to zase nic. No, ale asi se nad sebou fakt musím zamyslet, jsi mi nasadila brouka do hlavy....
@lipetra já jsem si nechala psat doklad na to cvičení pro pojišťovnu, tak jsme rovnou tu permici za to koupila....

ami33
7. čer 2011

@marketas1 no já nevím, zase to člověk úplně v tom těhotenství neovlivní, teď píčou někdy v tom 22. týdnu že je váhový přírustek cca 4 kg. Tak marně přemýšlím, jestli myslí jen v tomto období, nebo jako už za celé těhu,ale to mě zase přijde málo 😀 ale jako za týden nebo 2 týdny přibrat 4 kila, to je masakr, tak z otho mám taky strach,ale samo jím furt dost, aby malý měl všechno, pořád jím daleko víc než před těhu, já totiž jedla oběd, večeře a to bylo vše, dnes jím průběžně přes celej den a nedokážu si představit vydržet třeba od rána do oběda bez jídla, což dříve bylo každej den.

marketas1
7. čer 2011

@lipetra tak já včera ve 3/4 na 8 rizoto. Jsem přišla domů z toho cvičeční až skoro v 7 a teprve jsem šla vařit....

ami33
7. čer 2011

@marketas1 jé tak to my budem mít výročí koncem srpna 3 roky, ty jsi taky myslím nedávno psala že 3 roky že?

marketas1
7. čer 2011

@ami33 tak to já jsem dřív jedla jen snídani, oběd a pak jen ovoce nebo zeleninu, teď i veeřím.....

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 To ja si necham asi napsat ten preporodni kurz, ktery absolvuji v porodnici. 🙂

marketas1
7. čer 2011

@ami33 jj, 3 roky 🙂

ami33
7. čer 2011

Ty jo já musím dnes pracovat chjo, sem několik dnů nic nedělala a šéfko teď volal a zase budu mít mindráky, musím tento týden zabrat a makat.

marketas1
7. čer 2011

@lipetra na to mi pojiš_ťovna příspěvek nedává, aspoň jsme to tam nenašla....Ale ty máš taky VOZP,ne?

marketas1
7. čer 2011

@ami33 já bych doma taky nic neudělala, bych se nepřinutila....

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 Ne OZP a ta nato dava. Jsem se ptala 🙂

ami33
7. čer 2011

@marketas1 tak musím jestli chci peníze no,ale je to těžké a zvlášť když manža je kolikrát do 9 hodin doma, než se dostanu k pc a po obědě už se taky nechce.

ami33
7. čer 2011

Tak nic holky, mizím pracovat, mějte se, mrknu odpoledne...pá

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 Ted jsem nasla na internetu v bazaru ze nejaka pani prodava obleceni pro dite 30 ks za 850 Kc, fakt moc pekne, tak o nem premyslim 🙂

marketas1
7. čer 2011

@lipetra a kde jsi to našla?

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 mimibazar 🙂

marketas1
7. čer 2011

@lipetra já tam neumím hledat ☹

marketas1
7. čer 2011

@ami33 papa 🙂

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 ja vzdy hledam proste nejakou znacku a ono mi to vyjede 😀

marketas1
7. čer 2011

@lipetra já tam neumí najít fakt vůbec nic 😀

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 no ja tam s tim taky bojovala...jsem tam koukala prave na ty autosedacky k peregu a vetsinou vse bylo prodane, tak jsem to vzdala a pujdeme do nove...ted jsem te pani psala a pripadne si ty oblecky koupime 🙂 uz jsem to rikala priteli 😀

marketas1
7. čer 2011

@lipetra to je určitě dobrý, jsem o tom už slyšela, že to takhle prodávají. Se tam musím podívat, třeba taky něco takového najdu....

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 vis co s tou kamoskou to je na dlouhe lokte a me uz to tak otravilo, ze uz se ji neptam na to obleceni co mi nabidla...tak koukam na internetu po obleceni, da se to tam koupit levne a to je parada 🙂

marketas1
7. čer 2011

@lipetra já taky chci něco koupit sama, chci se jíát podívat i u nás do bazárku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru