Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 To ja se taky kouknu tady v bazarku, maji tam moc pekne veci... 🙂

marketas1
7. čer 2011

@lipetra já jdu zítra na kafe s těma holkama , co mi půjčí věcičky, jen pořád nevím, jestli růžové nebo modré 😀

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 Jeee to se mas. Moje kamaradky prave maji temer vsechny holky, tak si o pujceni muzu nechat zdat. Ted ceka i moje nejlepsi kamoska, je na konci tretiho mesice, mi to vcera psala, tak mam radost 🙂

marketas1
7. čer 2011

@lipetra tak to je super, to budete kočárkovat spolu 🙂 Moje nejlepší kamarádka už má 4 měsíční holčičku .-)

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 Kamoska bydli v Pardubkach s pritelem. Ale nam ta delka nevadi 😀

marketas1
7. čer 2011

@lipetra jolik je to km? Ale tak, když máte auto,.....

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 Asi 50 km od nas a asi hodina vlakem 🙂

cell
7. čer 2011

@marketas1 : po první dávce bych nečekala zázraky ..... livostin můžeš, ale nekombinovala bych to

marketas1
7. čer 2011

@lipetra a tak to jde 🙂
@cell tak co myslíš, livostin bude lepší?

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 neni, my jsme zvykly ze ona jezdila za mnou do Prahy a ja za ni do Pardubek...tak bez problemu 🙂

cell
7. čer 2011

@marketas1 : já nevím, nemám s tím zkušenosti, já stříkám Avamys .... co Ti dřív víc pomáhalo?

marketas1
7. čer 2011

@lipetra moje nej kamarádka taky bydlí 20km ode mě....Sice blíž než u tebe, ale my zase nemáme auto....
@cell a ten Avamys koupím bez předpisu?

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 ja mam kamosky roztrousene vetsinou po Praze nebo mimo Prahu a vlastne v Nymburce mam jednu kamosku, jinak tam nikoho neznam, takze me to stejne bude tahnout do Prahy 😉

marketas1
7. čer 2011

@lipetra 😀 v Praze je asi blaze,co?

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 no to jo
tak uz za me v praci schani nahradu🙂

cell
7. čer 2011

@marketas1 : určitě ne ☹

@lipetra : já kámošky mám, ale většinou bezdětné nebo s většíma dětma ☹

lipetra
7. čer 2011

@cell Tak par kamosek je bezdetnych nebo maji vetsi deti, ale par se narodilo ted, tak alespon, ze tak, pac si nedokazu predstavit, ze by kolem me byla sama bezdetna 😀

marketas1
7. čer 2011

@cell to je v prčicích, mě obvoďačka odmítla cokoli na alergii napsat a gyndař mi napíše zase jenom ten xyzal, tak jsem odkázaná na to, co mám doma. A co Rhinallergy a alergodil?
@lipetra 😀 chce se ti dneska

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 😀 😀 😀

marketas1
7. čer 2011

@lipetra čemu se směješ? Já mám KOPR jako prase... 😀

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 KOPR???

marketas1
7. čer 2011

@lipetra Kurevský Odpor k PRáci 😀

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 Jeee to neznam, to je dobry 😀 Ja tu mam celkem srumec, ted tu ma jednani predstavenstvo, tak mi rekli, ze se pekne zakulacuji 😀 😀 😀

marketas1
7. čer 2011

@lipetra neznáš? tady se to docela dost používá 😀 No to byh tě chtěla teda vidět, jka ty se zakulacuješ... 😀

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 No vis co ja nosim volnejsi veci, tak mozna to tak vypada. Ale brisko malicko mam, ale urcite mensi nez sef asi o 1 000 000 0000% 😀

marketas1
7. čer 2011

@lipetra tak já už mám prostě regulérní těhu břicho 🙂

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 Ja treba vecer ho mam vetsi, ale po ranu malicky a treba kdyz si vezmu tesne tricko, tak je to videt...No ja jsem zvedava na kamosku, ta byla jeste hubenejsi nez ja, tak kolik kg nabere a kdy se zacne zakulacovat a hlavne co bude mit. Tzn. kdyz je na konci 3. mesice, tak by mela mit termin asi prosinec co?

marketas1
7. čer 2011

@lipetra ty jo, no vím já?Já myslím, že až leden,ne?

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 No ona mi zas napise vecer nebo spis zitra, pac je dlouho v praci. Ty jo s temi pocty ja mam furt problemy...Normalne to zjistila az skoro na konci tretiho mesice, to je co?

ami33
7. čer 2011

@marketas1 já měla KOPR teď několik dní takže dneska makám jak bulharka 😀D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru