Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
7. čer 2011

@ami33 já se na ten bazar taky musím mrknout!

ami33
7. čer 2011

@lipetra https://www.modrykonik.cz/bazar/baliky-obleceni...

Holky a budete kupovat zavinovačku nebo fusak do autosedačky?

marketas1
7. čer 2011

@cell se máš 🙂

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 Ja myslim, ze jo. Proste to chci rozhodit site driv a je to.

marketas1
7. čer 2011

@ami33 krásný oblečeníčko!

ami33
7. čer 2011

@marketas1 já na to koukala už tři dny, je tam plno pěkných věcí a každej den něco přibude, kámoška nakupuje jenom takhle. Pak to zase za pár šupů prodám a koupím na starší 😀

ami33
7. čer 2011

já sem uprděná z toho nike, a ta vestiška, riflíčky a super jsou ty kombinézy, já včera za dvoje ponožky a dvopje rukavice dala 150 kč na tesku, tady jen kolik je ponožek a punčocháče.

ami33
7. čer 2011

Holky a nevíte kde se shání takové ty nepropustné přebalovací podložky? já to nikde neviděla.

marketas1
7. čer 2011

@ami33 no, musím si na to najít čas, nějak nic sestíhám... ☹

papa zítra, kočky 🙂

ami33
7. čer 2011

@lipetra jéé, taky moc pěkný, za to by fakt člověk dal majlant
@marketas1 páčko

lipetra
7. čer 2011

@marketas1 Hezky zbytek dne

lipetra
7. čer 2011

@ami33 Ja si nejdriv rikala, ze 850 Kc je moc, ale kdyz jsem si spocitala kolik co stoji, tak jsem to vzala a pani mi to uz i posila na dobirku do prace🙂Jen ten overal na zimu mela maly, tak ten jsem nezvala, ale byl moc pekny. Nektery lidi maji fakt pekny veci a nektery maji hrozne veci a jeste horsi ceny

lipetra
7. čer 2011

@cell Tak to mate naplanovane stejne jak my 😀 😀 😀

ami33
7. čer 2011

@lipetra no to je za hubičku, já dala minulej týden za soupravičku do porodnice 450 Kč (bodyčko, kabátek, dupačky, čepička). A si vem že to co teď kupujeme bude za chvilku malé a bude potřeba koupit další, né že by na to nebylo, ale dají se ty peníze utratit i jinak na malýho.

lipetra
7. čer 2011

@ami33 no moje mamka dala za to same ty penize, plus jeste kupovala pyzamka, body, ponozky, no skoro litr tam nechala a to bylo jen diky tomu, ze to bylo vse v akci

ami33
7. čer 2011

@lipetra no a něco bude sotva na měsíc, no pak budeme taky prodávat. 😀

lipetra
7. čer 2011

@ami33 Presne tak🙂
Kamoska mi poradila tenhle odkaz, ze tam maji pekne a levne veci a nove: http://www.firstkids.cz/

nemo1985
7. čer 2011

Ahojky holky.
Zdravím všechny.

Já bych měla zítra dostat měsíčky, ale možná nedorazí.
První snaženíčko proběhlo ted na konci května.

Cítím se nějak jinak (nafouklá, nalitá prsa, bčicho mě svědí, těžko od žaludku).
Co si myslíte vy ? Že by se to hned na poprvé povedlo ?

Počkám do pátku, jinak si skočím tstík doupit 🙂

Díky za odpovědi 😵

ami33
7. čer 2011

@lipetra No moc pěkné a fakt dobré ceny. Tak teď tu byl šéfko s další náloží práce. Myslím, že pro dnešek mi stačilo. Nic mizím trochu ven na vzduch a večer mě čeká ještě žehlení. Tak páčko zítra 😀

lipetra
7. čer 2011

@ami33 Ja taky mizim, jedu zalit kytky nasim a pak za pritelem do studia 🙂

marketas1
8. čer 2011

Ahojky holky, přejuý krásné ráno 🙂
@lipetra za přítelem do studia? Copak dělá tvůj přítel?

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 Ahojky, pritel ma studio bojovych sportu v Praze, vtom podnika.
Predstav si, ze kamoska to popletla a normalne ceka taky v rijnu. To je fakt obrovska nahoda 🙂

marketas1
8. čer 2011

@lipetra tý jo, a chodíš cvičit k němu - teda, když jsi nebyla těhu, jestli jsi chodila.....A kámoška je už ve 23tt a nevěděla, že je těhotná? To je divný 😀

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 no ona je spis v 21 nebo ve 22tt, no nechapu ze to nevedela, prave me tim docela sokovala... 😀
no chodim k nemu cvicit na kruhove treninky 🙂 nebo do posilovny, me se s nim cvici nejlip 🙂

marketas1
8. čer 2011

@lipetra tý jo, to nechápu, že to nepoznala 😀 Taky jsem docela v šoku 😀 A posilovnu mám ráda. Navíc když jseš pod jeho dohledem, cvičíš dobře. Já kolikrát nevím, jestli ten či onen cvik provádím správně....

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 Prave pritel si ted udelal kurz fitness trenera 2. tridy a chce si delat i 1, tak cvicim s nim. On je dobry, ze umi clovek i vyburcovat, je to hrozny hecir 🙂
No to taky nechapu ze to nepoznala. Ja to vim asi od 5. tydne 😀

marketas1
8. čer 2011

@lipetra já taky od 5. týdne 😀 Nepřišla ms 🙂 Ani břicho nerostlo? Nevolnosti žádné, prsa nepnuly?

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 Tak mela to nepravidelne, tak to jeste chapu, ale to ostatni moc ne, ale ona je v praci v jednom kole, tak to asi ani nevnimala

marketas1
8. čer 2011

@lipetra ale tak doma přece. Já jsem hned poznala, že mi tmavnou bradavky, že se mi nalívají prsa, mám je o velikost větší. Samozřejmě jsem přibrala a roste mi břicho.... 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru