Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
8. čer 2011

@kajka_37 Za me uz zacali, ale to vis kdybych se nepripomnela, tak tu jsem do porodu 😀

marketas1
8. čer 2011

holky, jsme byla hodinu mimo a vy popíšete 2 stránky...Ale mám už koupený ty tampóny na koupání,hurá 🙂

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 kde jsi je koupila?
ja objevila dalsi oblecky 🙂

kajka_37
8. čer 2011

holky kdy se chodí na 3D UTZ? a půjdete? já se mám objednat na 20tt k apolináři, ale to mi nedošlo se zeptat stli je to ono nebo ne...

lipetra
8. čer 2011

@kajka_37 Ve 20tt se chodi na velky ULZ, kde meri organy, srdce, zily atd a reknou ti pohlavi. Ale 3D je jiny.

marketas1
8. čer 2011

@lipetra normálně je měli v lékárně. 4ks za 59,-
@kajka_37 v tom 20tt je to jen velký UTZ, ne d, jsme to tady řešily s @lipetra posledně.

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 tak to je slusna cena, taky si je budu muset zakoupit, kdyby nahodou 🙂

kajka_37
8. čer 2011

@lipetra
@marketas1 tak dík za info 🙂

@lipetra a kam se chodí na ten 3D? nevíš?

marketas1
8. čer 2011

@lipetra no slušná cena teda nevím - 4ks za 59 je celkem dost na to, že normoš tampóny za tu cenu máš plnou krabičku...

ami33
8. čer 2011

@marketas1 a jak to vypadá ty tampóny, jako normoš nebo nějaké spešl??

Jo holky, tak jsem zpátky na neschopence a dokonce mám zařízenou dr. pro malýho. Jsem dnes kecala dlouho se sestřičkoua prej to nemám nechávat na poslední chvíli že berou třeba jen každý měsíc pár dětí. Takže u té nejvyhlášenější dr. u nás ve městě, když jsem řekla termín porodu říjen, tak se už mají plno a šla jsem k druhé, co mi doporučila kámoška, že tam chodí a mě vzala, prej mám volat hned jak budu na cestě z porodnice. Tak to nenechávejte na poslední chvíli.

marketas1
8. čer 2011

@ami33 já si taky musím zajistit už tu dětskou doktorku, vždycky na to zapomenu.. ☹A ty tampóny jsme nerozbalovala, ale jsou to tyhle http://www.lohmann-rauscher.cz/enid/D_msk__hygi...
velikost píšou normal....

ami33
8. čer 2011

@marketas1 no fakt si tam zajdi, nebo aspoň zavolej, ona si mě napsala do pc, jméno, ulici a termín porodu..nebo ti řekne že už nebere, podle mě to stačí obvolat,ale fakt to nenechávej na poslední chvíli ať nemusíš chodit někam daleko.

ami33
8. čer 2011

Tak nic dovezli mi oběd, tak to jdu zprovodit ze světa a pak asi budu pracovat chvilku, ať mám něco nahnáno.

marketas1
8. čer 2011

@ami33 dobrou chuť a napiš, co jsi měla dobrého. To objednáváš z restaurace? A zavolám tam, ale až nějakou na doporučení najdu 🙂

lipetra
8. čer 2011

@kajka_37 No kamoska rikala, ze to tam delaji, ale kde, to nevim. Ja tam jdu na nejaky ten seminar 😀

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 no ono cokoliv co se tyce tehotnych nebo malych deti neni levne 🙂

lipetra
8. čer 2011

Jeee holky ja mela kruti steak a zeleninu a okurkovy salat, mnam a ted se mi chce strasne spat 🙂

ami33
8. čer 2011

@marketas1 tak jsem měla zeleňačku, ale víš jaká se dělá tu taková klasická valašská kyselica a k tomu rýži a kuřecí směs nějak na červeno, dobrý to bylo. No já si objednávám po netu z restaurace oni mají rozvoz a jako za jídlo 65 Kč a máš to 0,7 l polívky, takže sním tak půlku a zbytek někdy manžel, někdy mrazím, většinou o víkendech nemusím vařit polívky, jen druhé. A výběr mají ze 3 jídel a ještě k tomu dost často je nějaké ovoce nebo oplatek, fakt jako luxus. Já bych když pracuji z domu ani nemohla vařit, kdy, to máš nákupy, vaření, nádobí, a furt , každej den.

ami33
8. čer 2011

www.harcovna.cz hehe, sem to říkala v práci, že si tam beru obědy a oni 2 firmy přestali chodit a nechali si taky vozit a jsou spokojení, ti to dovezou v termoboxu, což vrazíš do mikrovlnky, já teda doma na talíř a finito.

ami33
8. čer 2011

@lipetra no to si měla taky dobré, já po obědě jsem taky taková vláčná,ale musím dneska makando chvilku, páč manžel zase bude zejtra strašit doma do devíti ráno a bych zase nic neudělala.

lipetra
8. čer 2011

@ami33 s chlapem za zady neudelas nic 😀
koukala jsem, ze jak jsi vcera posilala ten odkaz nato obleceni, tak pani to prodava i na sbazaru: http://kojenecke-obleceni-boty.sbazar.cz/set-ob...
bylo mi to povedome, tak jsem si pak klikla sem a zjistila, ze je to to same, tak pry je to jeste k dispozici 🙂

ami33
8. čer 2011

@lipetra no ona ještě od včera asi nebyla připojená, protože nic nepíše, no snad to vyjde,jinak budu muset hledat jinej balíček no.

ami33
8. čer 2011

Na tom sbazaru ty fotky jdou dokonce zvětšit, sem si říkala ty bodyčka, tové obyč. to budu mít tak na doma a do postýlky a na té velké fotce vypadají dost dobře...sakra já ty oblečku chcu.

marketas1
8. čer 2011

@ami33 vyjde, určitě 🙂 A to oblečeníčko je krásné. Já taky snad něco takového najdu, ale pristě musím znát to pohlaví 😀 A kyselicu bych si dala, mňam!
@lipetra si taky pěkně papáš, já měla jen zeleninu a 2 rohlíky se sýrem. Ale chceme jít dnes s manžou oslavit to včerejší výročí nějakou večeří 🙂

lipetra
8. čer 2011

@ami33 Tak ji napis, ona se ti na email ozve🙂

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 zdrave papam a vecer si dam salatek...rajcatka,okurku a mozzarelu 🙂

ami33
8. čer 2011

@lipetra no jsem jí psala jenom přes bazar,ale víš jak někdo se přihlkašuju třeba jen jednou za den...uvidím

marketas1
8. čer 2011

@lipetra já mozzarelu moc nemusím,ale dala bych si salátek 🙂 TAk já budu zdravě večeřet taky, ale až od zítřka 😀 Dnešní restauraci si neodpustím 😀

lipetra
8. čer 2011

@ami33 no me pani odepsala hned, ze vyzaduje platbu predem a postovne je 60 Kc, takze celkem 460 Kc🙂

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 Me rikala dr at jim hodne syry, ze tak doplnuji vapnik, tak se snazim alespon jednou za den nejaky snist🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru