Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
8. čer 2011

@lipetra která, z toho s bazaru?

ami33
8. čer 2011

Holky já mám na břichu ježka, je to normální? se musím tlemit hehe 😀 😀 😀

lipetra
8. čer 2011

@ami33 jj to je ta sama co je tady..., ona to asi prodava vsude 🙂

kajka_37
8. čer 2011

@lipetra jaký seminář? 🙂

ami33
8. čer 2011

@lipetra počkej a ono je to jako prodaný?

lipetra
8. čer 2011

@kajka_37 No my jak byli na velkym ultrazvuku, tak pani doktorka rikala, ze pry jsme modelovy pripad na 3D ultrazvuk, zda by jsme nechteli prijit za 14 dni na 3D ultrazvuk, ze tam maji medici nejaky seminar, tak maji takhle pozvanych vic tehulek, pac rikala, ze maji patek a sobotu. A my dostaneme fotky zdarma a mozna i to DVD.

lipetra
8. čer 2011

@ami33 No ona to skoro prodala me, ale ja jsem si vsimla, ze je to podobne co jsi vcera posilala, vlastne stejne, tak proto jsem ti hned psala, jak se mi pani ozvala 🙂

marketas1
8. čer 2011

@ami33 jakýho ježka? .-D

ami33
8. čer 2011

@lipetra já to zkoušela koupit hned,ale to jsou zase nějaký registrace přes sms, já to klidně vemu i za těch 460 to je furt dobrá cena.

marketas1
8. čer 2011

@kajka_37 upravuju ty fotky a pro dnešek teda končím, je jich nějak moc.....

ami33
8. čer 2011

@marketas1 no já mám na břichu takové jemné světlé chloupky,ale jako krátké, ne ty těhotenské opičí jako, to doufám nedojde hehe, no a jenom takovej pás od pupku napravo a nalevo mi stojí jako ježek,ale jako zima mi není a dál to zase leží, je prdel, mě klepne 😀 😀 😀

kajka_37
8. čer 2011

@lipetra jůů to máš super 🙂
hele a když řeknu (bez žádanky) že chci přijít na UTZ ten 20tt tak mě objednaj?

@marketas1 no už na ně čekám 😵

lipetra
8. čer 2011

@ami33 Tak ja ji pisnu ze to beres a at ti posle cislo uctu, jen mi sem hod email nebo spis do zprav a je to🙂

lipetra
8. čer 2011

@kajka_37 jj ja byla taky bez zadanky

ami33
8. čer 2011

@lipetra jéé děkuju Ať písne na email Amicci@seznam.cz a nebo ať dojde sem. Se poseru, ty oblečky chci mít doma, už mám koupenej i dětskej prášek.

ami33
8. čer 2011

já zase dneska nic neudělám, mě jebne a ještě si mám jít pro ten přeplatek, tož pro háky bych si mohla zajít, to zase jo.

lipetra
8. čer 2011

@ami33 a jaky jsi koupila praci prasek?

lipetra
8. čer 2011

@ami33 jsem ti to preposlala na email, tu odpoved od ni, tak ji napis sama, to bude nejrychlejsi 🙂

marketas1
8. čer 2011

@ami33 😀 tak chlupy na břiše zatím nemám 😀
@kajka_37 po mě žádanku na druhou genetiku htějí, tak nevím....

ami33
8. čer 2011

@lipetra no já znám jen Batole a Lovelu, sem se ptala kámošky a ona říkala, to si nevybereš, některý dítě se neosype po žádným, některý po obou, některé maminy prej perou raději v normálních než v dětských, prej to chce odzkoušet, to samý s plínama, prej nemám kupovat zásoby, že se mi klidně může osypat po pamperskách a po nějakých obyč vůbec nemusí.

ami33
8. čer 2011

@lipetra jé to je super , to jsi moc hodná, já jdu na toooo.

ami33
8. čer 2011

@marketas1 no ale to jsou normální co máš všude na těle, jako jsem je tam měla vždycky, aspoň teda myslím, akorát že stojej. 😀 😀

lipetra
8. čer 2011

@ami33 no tak ja neco zkusim koupit male baleni, myslim, ze jsem mela nejakou slevu do DM na praci prasek Batole, tak potom juknu 🙂

marketas1
8. čer 2011

@ami33 jotáááák 😀

ami33
8. čer 2011

@lipetra jo já taky kupovala v DM, na tekutou lovelu je jen 20Kč sleva a na sypkou LOvelu 50Kč,ale já radši ty tekuté , se líp vypírají pryč z prádla.

ami33
8. čer 2011

@lipetra Tak sem paní napsala, že to beru za těch 460 Kč. A sem jí napsala že to je přeposlaný od tebe, aby v tom neměla chaos.

marketas1
8. čer 2011

@ami33 taky kupuju tekuté prášky🙂 Teda, ale ty už toho máš hafo nakoupenýho, já ještě vůbec nic...

ami33
8. čer 2011

@marketas1 no opice zatím nejsem a doufám že nebudu...jako já s váma zase nic neudělala...normoš včera jsem šla na lidl páč tam mají kafe bez kofeinu, který zbožňuju a jako na kafe jsem zapomělka,ale hlavně že jsem si frajerka koupila twistra na cestu, tož chápeš to?

lipetra
8. čer 2011

@ami33 ja taky radsi tekute prasky nez sypke...zustava to na obleceni sem tam a to muze byt sebekvalitnejsi pracka i prasek 😉 A neni zac.

ami33
8. čer 2011

@marketas1 hele neboj nic, všechno stihneš, jak budeš vědět pohlaví, tak to začne uvidíš. já ani blbej hřebínek nekoupila, páč sem nevěděla co to bude a dnes to vím, ale na DM se mi nelíbili a na Tesku na nich byl škaredej obrázek, sem prostě držka no.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru