Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
8. čer 2011

@ami33 😀 😀tak musíš zajít ještě pro kafe 😀 já do lidlu moc nechodím, ale když už tam vlezu,mám průvan v pěněžence, protože tam mají úplně jiný potraviny než třeba v alebertu a bille 😀

ami33
8. čer 2011

@lipetra no já byla překvapená jak mi říkala kámoška co má dvouletýho caparta a radí mi, že ona ty tekuté nemůže že její pračka na to není uzpůsobena, sem čučela no.
@marketas1 já tam chodím na pár spešl věcí a je fakt že třeba ovoce, zeleninu tam nakupuju ráda a Billa má zase super lahůdky a uzeniny, Albert klasika, ale tam chodím nejčastěji. Jo na lídlu si někdy kup křenové rolky v aspiku jako ty mají říz.

marketas1
8. čer 2011

@ami33 tak třeba hřebínky a nužtičky mi vůbec nedošlo, že budu muset koupit... 😀

ami33
8. čer 2011

@marketas1 jako koukám příchozí pošta na mejlu, si říkám píše paní přes oblečky a to jako t y 😀

marketas1
8. čer 2011

@ami33 já mám lid cca 15 minut od baráku ato už jsem líná, chodím nejvíc do billy, ta je hned přes cestu a do alberta, ten je cca 8 minut 😀

ami33
8. čer 2011

@marketas1 hele já dostala v Daře ve Valmezu seznam co jako všechno mít pro mimi nachystané a tam je vše,ale mají to přehnané. Třeba 10 bodyček mi přijde zbytečné, teda jo 10 ale různých velikostí, to víš zase chtějí prodat že,já budu nakupovat všeho tak půl, se dá vžedycky dokoupit.

marketas1
8. čer 2011

@ami33 sorráč,no 😀 už ti nenapíšu 😀

marketas1
8. čer 2011

@ami33 chci ten seznam taky! 🙂

ami33
8. čer 2011

@marketas1 hele nebydlíš ty na Povlu někde? já vyrostla tam a tam je všechno právě kousek Billa, Albert a Lidl je njedál teda, ale dá se. Ikdyž to bude asi všude takhle při ruce.

ami33
8. čer 2011

@marketas1 si dělám srandu 😀

ami33
8. čer 2011

@marketas1 vám ho přepíšu, to se fotit asi moc nedá a scaner doma nemám

ami33
8. čer 2011

kurnik zase doručené a to byl spam

ami33
8. čer 2011

Jo ty nůžky pro mrně, ty si kup,sem četla, že některým miminkům je potřeba ostříhat hned po porodu, aby se nepoškrábali,ale to jistě dělají v porodnici. No jestli bude mít malej nehty po mě, tak abych vzali i pilníky hehe 😀

ami33
8. čer 2011

Nic já mizím na byťák pro chcechtáky a pak bych jako mohla cvičit a ještě mám haldu prádla na žehlení,ale nemůžu najít prodlužku, tak zase mám výmluvu. 😀

ami33
8. čer 2011

Ženský to je dneska den, ta paní jako byla na bazaru dala cenu zpátky na 400 Kč, což mi nevadí, protože sem jí psala že jí pošlu 460Kč na účet, jen ať napíše, že je to volné a najednou tady cena skočila na 400 Kč ale nenapsala mi nic, tož sem z toho jelen.

ami33
8. čer 2011

ha už píše hehe

ami33
8. čer 2011

tak a je to prej mám poslal LOVE a paní už chystá balíček, ty vado já už se tak těším.

ami33
8. čer 2011

no holky jste fajn,ale tomuhle už říkám samomluva, že by to taky patřilo k těhu demenci, že sem o tom nikde nečetla hehe. 😀 😀 😀

marketas1
8. čer 2011

@ami33 jj, přesně, na Družební na Povlu 😀 Teda, spíš už jako Nové Sady 🙂

lipetra
8. čer 2011

@ami33 no ono je to obcas risk kupovat pres internetove bazary, hlavne nektery lidi to maji hozeny na vice serverech a za jine ceny 😀

ami33
8. čer 2011

@marketas1 no ten konec Nové Sady, tam jsem vyrostla a jezdím tam za našima, hele příští léto jdeme kočárkovat hehe jak budu v Olmiku. Já bydlela tam na konci u pole, jak zbourali kotelnu a postavili tam ty nové bytové domy a teď už se staví i v poli. Já přesně nevím kde je družební,ale to neva.
@lipetra no paní mi ještě napsala, že ať jí pošlu jen 400 Kč, že to měla na koníku za 300 a poštovné chce kilčo, že se dívala, že zdražila pošta, což mi je jedno, bych dala i víc. Já se o tom včera bavila s manželem, že jak někdo můžeprodávat na těch bazarech nějaký věci třeba za 20 nebo 50 Kč, že se to nevyplatí už jen kvůli tomu poštovnýmu, proto se mi líbí tyhle sady.

ami33
8. čer 2011

nic holky teď už fakt jdu a ještě něco nakoupit, tak páček zítra....adiooos těhule 😀

lipetra
8. čer 2011

@ami33 No to taky nechapu. Ale vcera jsem tam videla treba pekny vytepleny kalhoty za 60 Kc, tak jsem te pani hned psala, pac byli moc pekne, ty baliky se, ale vyplati mnohem vic, jen nekdo si uctuje nesmyslne postovne.

marketas1
8. čer 2011

@ami33 papa, ahojky a mohlyby jsme dát kafe třeba ještě i letos, kdyby jela za Vašima 🙂 A jinak na ty baráky, jak byla kotelna, koukám z okna. Já bydlím hned přes cestu za Billou, to je Družební. Za tema nízkýma garážema, jak jsou paneláky 🙂

marketas1
8. čer 2011

@lipetra já chci taky balík,chjo! 🙂

lipetra
8. čer 2011

@marketas1 To chce koukat, ja nato taky narazila nahodou🙂Ted cekam az to pani vypere, zda tam zustanou flicky nebo ne a zbytek si vezmu 🙂

marketas1
8. čer 2011

@lipetra já jsem tam koukala a já tam prostě nic nenajdu... ☹

mannadela
8. čer 2011

Hele, holčiny, když teda Ilča začla s tím "ježkem na břiše" 😀 ... tak mám taky jeden dotaz. Bolí taky nějakou z vás kostrč 😖 ??? Jako myslím úplně stejným způsobem, jako když je naražená - jen prostě naražená není. Já to mám tak týden, 14 dní. Když si sedám nebo vstávám tak trpím jak kůň ☹ . Připadám si jak stará babka. Četla jsem o tom někde, že se to stává, jak se roztahuje pánev a povolují spoje. Tak jsem si říkala, jestli jste o tom taky neslyšely?

lipetra
8. čer 2011
lipetra
8. čer 2011

@mannadela o tomhle mluvila jedna tehule na cviceni ze ji boli kostrc a ta cvicitelka rikala, ze je to prave od toho jak se roztahuje panev a povoluje to 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru