Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
8. čer 2011

@ami33 no ja furt premyslim mezi 2 a 3 roky, pac v pul roce jdu na par dni v tydnu do prace

mannadela
8. čer 2011

@ami33 Bolí to sice dost, ale při běžném fungování to necítím vůbec. Takže je fakt, že se mohlo stát něco daleko horšího 🙂.
S tím očkováním jsem to zatím nějak neštudovala. Ale co říkáš, tak je to teda pěkná pálka 😨. Ale už si říkám, že je čas na to, abych si našla nějakou dětskou doktorku. Blbý je, že u Teplic žiju teprva dva roky, nikoho tu neznám ☹. Jooo, v Ústí by to bylo daleko snazší. Musím se po nějaké dobré paní doktorce popídit.

ami33
8. čer 2011

@lipetra a nejde třeba si vzít 3 royk a když budeš chtít tak dělat u toho?

ami33
8. čer 2011

@mannadela jo přesně buď ráda, že je to jenom tohle. Já to přes den taky vůbec necítím, jo a dočetla jsem se, že je to ze sedavého zaměstnání, což já jsem furt na židli u pc, a kdo dneska není že. Jo s tím očkováním nechci dělat chaos ale taky si pamatuju, že nechávala švagrová nějakej celej balíček očkování pro novorozence a bylo to dost drahý,ale nevím jestli tam nebylo něco nadstandart nebo jestli to bylo všechno takové to povinné běžné, na co děti očkují.

lipetra
8. čer 2011

@ami33 no mozny to je, ale nevim nevim, na ty dva roky je vic penez

ami33
8. čer 2011

@mannadela No já tu bydlím asi 5 let a mám tu jen pár kámošek,ale je koho se zeptat, když tak se podívej i na netu na hodnocení lékařů, já se teda dívala,ale zase nevím jestli se podle toho může člověk úplně řídit.

ami33
8. čer 2011

@lipetra no tak na tři je 7600 nebo kolik, k tomu něco dostanu za práci a chci našetřit přes mateřskou, která bude královská a taky nemocenská není špatná. Já to hlavně beru tak že nepojedeme letos nikam na dovču, nejspíš ani příští rok ne, to je spousta ušetřenej peněz zase. Když jedeme na dvě dovči tak to někdy hodí i 50.000 a to máme teď ušetřeno no, zase když nebudu rozhazovat a nakupovat na bazárku, tak se to dá v pohodě zvládnout a taky je tu manžel, pane bože já na něho dočista zapoměla 😀 😀

mannadela
8. čer 2011

Holčiny, poběžím dom, tak se tu mějte hezky. Papa

ami33
8. čer 2011

@lipetra Já už teď co jsem těhu, se mi zdá že málo utratím, auto mi věčně stojí před barákem, takže ušetřím za benál, kouřit jsem přestala ještě před těhu, další úspora peněz, no horší to bude jak začnou plíny, já vůbec nemá představu kolik to třeba cvakne za měsíc.

ami33
8. čer 2011

@mannadela papá ty naše pracantko 😀

lipetra
8. čer 2011

@ami33 kralovska materska, ta je kolik?

ami33
8. čer 2011

@lipetra no já počítám že mi to přes dvacet hodí

ami33
8. čer 2011

to nějak na chvíli hapalo, tak jsem holky našla něco o tom očkování, jako takovej nějakej harmonogram,ale ceny tam nejsou,ale je toho jaksi dost se mi zdá.
http://www.mojedite.cz/article_detail.php?id=128

ami33
8. čer 2011

tento odkaz vypadá líp, zase očkování
http://www.supermamina.cz/zdravi/ockovani/ockov...

kajka_37
8. čer 2011

ahoj ženyyy, v práci sem nějak nestíhala... to víte... po třech týdnech v rachotě, noví lidi.... nové úkoly a hlavně stabilizovat pracoviště :DDDDD že 🙂

tjo mě nějak během dne vyskočil pupek... tak sem se chtěla zeptat... holky ten knoflík s gumičkou...ste si někde kupovaly nebo domácí výroba? 🙂))

lipetra
9. čer 2011

@kajka_37 ja mam taky nejak vecer vetsi bricho nez rano 😀 Vecer vypadam jak kdybych snedla balon, zatim jen fotbalovy 😀

lipetra
9. čer 2011

@ami33 Diky za odkazy, super 🙂

lipetra
9. čer 2011

dobre ranko 🙂

lipetra
9. čer 2011

Ten knoflik by me taky zajimal, kde se da sehnat a za kolik? 🙂

mannadela
9. čer 2011

@lipetra Ahojka, já měla za to, že ten knoflík funguje tak, že se na něj navlíkne gumička, pak se to protáhne dírkou na knoflík a zase se upevní na knoflík. Ale teda to je jen moje představa - nezkoušela jsem to 🙂... tak nevím, jestli to není proti logice 😀

marketas1
9. čer 2011

Ahoj holky, teda, vy jste včera jely teda......Takhle Vás dočítat teda... 😀 Jinak ke knoflíku s gumičkou - já si vezmu normální gumičku, protáhnu ji dírkou a zaháknu za knoflík. Kupovat to mi teda přijde jako úplná zbytečnost.... 😀

marketas1
9. čer 2011

@mannadela přesně jak píšeš, tak to edělám 🙂

mannadela
9. čer 2011

@marketas1 jsem hlavička chytrá 😀 😀 😀

lipetra
9. čer 2011

@marketas1 Jeee to je dobry napad...Ja to znam kdyz se rozjizdi zip, ze dam gumicku na zip a na knoflik a on se nerozjizdi🙂

marketas1
9. čer 2011

@lipetra tak to můžeš zafixovat i přes zip, ale to už nedělám 😀

@lipetra @mannadela ale musí být přes kalhoty něco volnýho, jinak je to vidět u uplýho trička-.....

cell
9. čer 2011

Dobré ránko,

tak hrdě hlásím, že jsem si včera koupila nové plavky. Oběhla jsem několik krámků a začala propadat deprézi, neb ve velikostech, kterými teď oplývám, jsem v těch plavkách vypadala jako stará bába.
A pak jsem objevila šmrncovní, které mi jdou k očím - a zamilovala se tak, že jsem za ně vyplázla nekřesťanský peníz, ale aspoň se v nich budu cítit aspoň trochu jako sexyženská 😎

marketas1
9. čer 2011

@cell no tak gratuluju 😀 tak nám hoď nějakou fotečku! 🙂

cell
9. čer 2011

@marketas1 : tak to nemám, možná až po dofče 🙂 jen jsem tam včera v kabince zapomněla takovou bižu na krk, tak tam dneska musím po práci, jestli to nenašli ...

lipetra
9. čer 2011

@cell Velka gratulace 🙂

lipetra
9. čer 2011

@marketas1 no ja ted nosim spis volnejsi tricka nez upla, zatim jsem nenasla zadna pekna trika, jeste nosim ty svoje stara 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru