• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@cell tjo to vůbec nevím že tam něco takového je... pravda nebyla sem tam věky... :slight_smile:
9. čer 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 Grilovani to je nejhorsi co muze byt na zhreseni :grinning: :grinning: :grinning: Tam je vzdy mnamek.
9. čer 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cell No ja uz prosla snad vsechny obchodaky v Praze a nic nekoupila :grinning: :grinning: :grinning: Dneska juknu do Letnan, pritel jde hrat hokej, tak budu mit cas :grinning:
9. čer 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsme měla tu večeři vyjímečně, když jsme měli to výročí... :slight_smile:
9. čer 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra no já mám stejě nejraději ryby nebo kuřecí a lilek ňám a k tomu beraní rohy ňám, už zase jsme u jídla.
9. čer 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 nezlob! A já teda mám ráda na grilu všechno a krevety miluju úplně nejvíc!
9. čer 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 tak krevety mám ještě na mrazáku, švagrová mi shání ty obří a nejlepší jasou na másle s česnekme a citrónem, asi vím co budu o víkendu vařit ňám :grinning:
9. čer 2011 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a přišla mi práce mejlem, si myslí, že koncem týdne ještě něco zplochtím jo? hehe
9. čer 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky kdo hledáte kombinézku na 0-3 měsíce, modrou pro chlapečka, tak je jedna nádherná teď na bazárku za 250 s poštovným,ale fakt krásná.
9. čer 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 Kdybych cekala v prosinci, tak to beru, nadherna kombinezka :slight_smile:
9. čer 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 Tak to mame stejne :slight_smile:
9. čer 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra no to je fakt, to je pro nás moc malý, já budu mít ty 2 kombinézky od 3 -6 měsíců,ale zase si myslím, že do kombinézky už třeba v listopadu bude dávat ne? u nás je teda zima 8 měsíců v roce hehe.
9. čer 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 u nás předloni sněžilo už v září nebo říjnu a všichni letní gumy hehe
9. čer 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 No jo holka z hor :grinning:
9. čer 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra no tady fakt jak napadá moc, tak lidi odstaví kočárky a na ulici vidíš jenom sáně, sem to tu viděla poprvé sem se tlemila, tu bydlím asi 5 roků a za chvilku budu taky tahat sáně.
9. čer 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 Poridte si huskyho, at vam taha sane :grinning: A postavte iglu :grinning:
9. čer 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra huskyho si pořídíme my... u nás na tý sibiři :grinning:
@ami33 na ty sněhy si pamatuju :slight_smile: Ale zase je tam krásně - valašsko,no....Ta kombinézka je nádherná, fakt! Kdbych ale věděla, jestli to bude chlapeček nebo holčička...To mě teď brzdí. I když si myslím, že spíš kluk :grinning:
Ty krevvety ještě s grilovanou zeleninou a česnekovou bagetou
@ami33 jsi se smála naší vychytávce se sánněma, jo?
9. čer 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra iglu jsme stavěli který si rok u tchánovců ve dvoře, jenže byli takový hromady sněhu, že z nich pes vylezl i na stodolu a pak skákal na to iglu, no tak jsem po té střeše lítala s ním a na jaře jak potálo, tak tchán musel měnit nějaký taška popraskaný holt hehe.
9. čer 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no já se tlemila jen chvíli, pak mi do smíchu nebylo, když třeba ráno nevyjedeš autem, a nebo vyjedeš a zapadneš a blokuješ celou jednosměrku a sousedi tě musí vytláčet páč manžel se teprv hrabe z postele, holt klasický zimní rána,ale už jsem si zvykla a co se mi jako stalo letos...nastartuju ráno, zavřu auto a jdu škrábat skla, najednou cvak cvak, nějakej automat o kterým jsem do té chvíle neměla sebemenší tušení m i zamknul dveře u auta a klíče ve vnitř, auto nastartované, kabelka s klíčema od bytu a telefonem taky v autě , tak zvoním na manžela a musel volat tchána páč má naše klíče od auta na chalupě,aby jel z práce pro klíče a mě vysvobodit jako a to už byli mrazy...fakt jedno z dalších krásných mrazivých rán na valašsku hehe.
9. čer 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 u nas obec normalne v zime nezameta chodniky, proste zamet si sam, tak asi taky poridim sane :grinning: :grinning:
No my taky vzdycky udelame pejskovi na zahrade ruzne prolezacky a hory snehu a on vtom lita, to miluje :grinning:
9. čer 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 :grinning: ale přes tyhle komplikace je na valašsku krásně :dizzy_face:
@kajka_37 tak rovnou dva :grinning: :grinning: :grinning:
@lipetra a nám na chodníky dali cedule "chodník se v zimě neudržuje". Jako fakt úžasný. Hlavně, že na sociálkách si zadarmo válí šunky x obyvatel a přitom by mohli dělat aspoň tohle!
9. čer 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Presne tak vsechny z pracaku a socialek bych poslala do ulic hrabat snih, at jsou prospesny
9. čer 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra u nás není zameť si sám, u nás je vyhrab se sám, jednou když sněžilo v říjnu a padaly ty stromy, tak než se dostal tchán dolů na hlavní cestu z dědiny tak musel zpátky pro motorovku a řezat si cestu do práce, trvalo mu to prej hodinu, normálně to jede za 5 minut.
9. čer 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 jo těm olomouckým cedulím jsem se loni smála, fakt vychytávka
9. čer 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ami33 no tak to je husty
9. čer 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek