Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
9. čer 2011

@marketas1 tak jsem si to našla na googlu..buď přes Valmez, Vsetína nebo přes Karlovice, Huslenky.

marketas1
9. čer 2011

@ami33 přes Valmez a Vsetín - já jinak nejezdím 🙂 A kdybych dojela ještě letos, tak bych si půjčila auto od mamky 🙂-)

ami33
9. čer 2011

No to bysme se třeba někde sjely. Já teda nevím jak dlouho budu jezdit, ale kámoška jezdila s vlekým pupkem až do porodu.

marketas1
9. čer 2011

@ami33 jasně, by jsme se domluvily,někde na půl cesty by jsme si dali srázek 🙂

marketas1
9. čer 2011

@marketas1 všichni 4 🙂

ami33
9. čer 2011

@marketas1 no to budem banda 😀DDD

ami33
9. čer 2011

Tak jsem podepsala tu petici na karcinom děložního čípku, švagrové zrovna loni vyšly špatně stěry, fakt to mají čím dál mladší ženské.

marketas1
9. čer 2011

@ami33 taky jsem tu petici podepsala!Tohle by měla opravdu hradit pojišťovna!
@ami33 no to budem banda . A kdyby jeli i naši manželé, tak nás bude 6 😀

marketas1
9. čer 2011

@ami33 http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/235706-... by jsi bydlela teď možná na slovensku....

ami33
9. čer 2011

@marketas1 no si vem , že kolikrtá jaké očkování nebo zákrok si musíš zaplatit a drogově závislým se hradí kdeco, kteří si to způsobují sami. V některých věcech člověk fakt nemůže hledat logiku. Jo vezmem i chlapáky ať se nám starají o děti, bysme se jinak ulítaly hehe.

marketas1
9. čer 2011

@ami33 tak to už se asle nesejdem, to už autem nepojedu příští rok, leda tento....

ami33
9. čer 2011

@marketas1 tak třeba i tento i příští,jako že nebudeš jezdit s prckem autem?

ami33
9. čer 2011

Sem jako byla obědvat, ty blázni mi poslali 5 knedlíků,ale jaké macky, sem sotva snědla dva aještě i segedýn s masem zbyl, mě chtějí vykrmit nebo co.

marketas1
9. čer 2011

@ami33 tak my auto nemáme, takže nebudu kupovat autosedačku jen proto, že jednou za rok budu u mamky.....

ami33
9. čer 2011

Aha, to mě nenapadlo, to je jasný, my bysme dojeli, to není problém.

ami33
9. čer 2011

Jo mám před sebou ten seznam výbavičky z Dary, sem to pročítala a moc mi toho teda už nechybí. To chci opsat ale hodit to někde na fórum ať se to dá vždycky dohledat.

ami33
9. čer 2011

né forum jako do blogu nebo něco tak, jako k téhle místnosti, prd se v tom vyznám

marketas1
9. čer 2011

@ami33 no opiš, opiš, ať můžu začít taky už nakupovat! 🙂 A budu se teda někdy těšit na viděnou, to musíme domluvit! 🙂

ami33
9. čer 2011

ha už to mám do mojeho fotoblogu a když se dáme vzájemně do přátel, tak tam budete mít přístup

ami33
9. čer 2011

Hele v tom seznamu v sekci pro maminku jsou napsány do porodnice jednorázové nebo prací tampóny, tak ty prací tampóny jako slyším poprvé...no fuj

ami33
9. čer 2011

tak je to nějaké zasekané ale už to jaksi jede 😀

lipetra
9. čer 2011

Tak jsem mela k obidku bramborak s kurecim masem 😀

mannadela
9. čer 2011

Tak jsem si Tě, Ilčo, dala do přátel, ať Tě vidím 🙂.
Jináč jste na mě už přenesly tu nákupní mánii 😀 , takže jsem se skoro celé dopoledne hrabala v bazárku 🙂 ... a našla spooooustu krásnejch věciček. Hned jsem to musela Viktorce nahlásit, aby věděla, že už se jí starám o výbavičku - no jo, jsem holt poťáplo poťapaný 😀 .
Taky jsem byla na kontrole, tak je vše OK, což jsem ráda 🙂

ami33
9. čer 2011

@lipetra jé bych si taky dala ňám

ami33
9. čer 2011

@mannadela jo já si vás teď narvala do přátel všechny, hodila jsem dnes seznam výbavičky pro miminko na fotoblog, tak byste to jako přátelé měli vidět....to je moc fajn, že je všechno ok, to je to nejdůležitější.

Jo holky chtěla jsem vám poslat link na super stránky, kde můžete objednat více věcí najednou za jedno poštovné, mají výběr všeho možného a hlavně dobré ceny.

http://kojenecke-obleceni.eu/

marketas1
9. čer 2011

@ami33 tyhle výpadky na koníkovi mě fakt ale se*ou! To je minimálně jednou týdně něco! ☹
A k těm tamponům, to jsme nikdy neslyšela, nemají to být vložky? Přece se nesmí používat tampony, musí z tebe ty očistky odcházet!

lipetra
9. čer 2011

@ami33 Supeeer diky za tip.

lipetra
9. čer 2011

@marketas1 @ami33 o tech vypadcich mi ani nemluvte, to je kazdy tyden a me to pak treba nejde cely den...uz jsem tam psala 3x email a vzdy to pak zacalo jit a ono se to opakuje ufff

marketas1
9. čer 2011

@lipetra sis vzala ode mě mustr na ten dnešní obídek,že? 😀

@mannadela gratulka ke kontrole! .-) I k nákupu!

ami33
9. čer 2011

@marketas1 jo já už přišla na to jak je to s těma tampónama hele, jako sem tu měla záchvat 😀DDD hilfe 😀DD mě to taky přišlo divný tampóny po porodu, tak jsem hledala na netu a dočetla se, že se jedná o tampóny do podprsenek, tak už se to doplnila i v tom seznamu výbavičky pro miminko, aby to bylo jasné,aby jsme jak trubky nejeli do porodky s tampónama 😀DDD

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru