• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@mannadela ale lepší než já. Já jsme měla úplně stejný problém jako ty a spousta inzerátů byla, že hledají VŠ, takže aspo´ˇn třeba v tom víc příležitostí... A jinak úplně stejný, mladá, vdaná a bezdětná. Teď to bude vdaná, s jedním malým dítětem. "kdy chcete druhé? chcete druhé?máte hlídání?" to úplně vidím :frowning2:
10. čer 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela @marketas1 Jdu v 15.30, tak dneska z prace zmizim asi ve dve :grinning: Doktora mam tri stanice tramvaji, jsem si to nasla schvalne kousek od prace:slight_smile:
10. čer 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 Já si říkám, že se tím teď nervovat nebudu. My plánujem krátce po tomhle mimču ještě jedno - ráda bych ty mateřské měla spojené, z jedný hned do druhý. Když ty naše plány vyjdou, tak budu doma 4-5 let... a bůh ví, co se za tu dobu stane. Nemá smysl si tím teď přidělávat vrásky. Třeba nastane obrat a všude bude hafo práce - víc pracovních míst než uchazečů :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela tomu sice moc nevěřím, že by to bylo tak jak píšeš, ale my budeme mít asi jedináčka kvůli finanční situaci,tak to asi budu muset řešit dřív... :frowning2: Uvidíme
@lipetra se máš, ve 2, já chci takýýýýýýýýýý
10. čer 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráááánko :slight_smile:
mé dítko asi začíná pít :dizzy_face: včera večer sme vypili půllitřík nestea meruňkového a teď ucucávám vychlazený jabl. džus s vodou, držte pěsti :grinning:
10. čer 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 kdyby to slo, tak jdu hned :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 držím. A mé děťátko zlobí, pořád mě pálí žáha :frowning2:
10. čer 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 Gratulace. Nas chlapecek ma rad od Nestea zeleny caj :grinning:
@lipetra jo tak to já taky :grinning:
@marketas1 Pali te zaha, protoze bude vlasate :grinning:
@marketas1 Dneska musim udelat mzdy a vubec se mi do toho nechce, ufff. Mam sebou i obed.
10. čer 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 hele, neboj, nějak to dopadne. Teď si tím nekaž tohle krásný období. Užívej si to a na tu práci vůbec nemysli. Až to přijde, tak to přijde.
10. čer 2011 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra tak zelený nám zas moc nejel... ale říkala sem si že když mrněti jedou meruňky tak ten čaj by jít mohl :slight_smile:))
10. čer 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mannadela já vím, jenomže to mám furt v hlavě,chjo :frowning2:
@lipetra njn, mzdy, se blíží výplatní termín, co? Pro kolik lidí?
@kajka_37 mojemu prckovi jede všechno,ale po všem taky pálí ta žáha, hodně :frowning2:
10. čer 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 no těším se až prckovi pojede všechno, začíná se lepšit :slight_smile:
a pomáhá ti ěnco na tu žáhu?
10. čer 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 Ty jsi si mela vzit normalne nejakeho majitele zahradnictvi :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. čer 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 Ono to brzy přejde. Mně na začátku taky dost věcí a hlavně tekutin vadilo. Teď mám chutě zas úplně normální... a zas miluju čaje :grinning: (v prvním trimestru jsem je nemohla ani vidět). Jen co mi teda zůstalo, tak to je divná pachuť v puse po jídle :frowning2: .
Jo ten Staropramen Lemon maji v Tescu i Albertu :slight_smile: Stoji 11 Kc, oproti 35 Kc v hospode je to super cena :grinning:
@lipetra a já ho viděla i v bille, ale zapomněla jsem si ho koupit :frowning2:
@lipetra 89 je dost,no... :frowning2: Jak dlouho ti to bude trvat?
@kajka_37 mám jen rennie a to nic moc :frowning2:
10. čer 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 No pulku jsem si nachystala vcera a zbytek udelam dnes :slight_smile: Aby to v pondeli mohlo jit na ucet:slight_smile:No my zitra prave jedeme do Tesca na nakup, tak jsem rikala priteli, ze ho musime koupit, pac u nas ho nemaji, tam sezenes tak Postrizinske pivo :grinning:
10. čer 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra viď, no ale mám IT manageeeeera, tož nevím kolik mi toho vypěstuje :grinning: ale jeho rodiče to zmáknout :grinning:
@marketas1 něco jinýho není? :( nebo co nějaký jídlo který tu kyselost vyrovná?
@mannadela už aby to bylo, 13.tt... šup šup :slight_smile:

ještě to sluníčko vychytat, ať můžu zase výletit, jet na dovču... a taaaak, užít si léto :slight_smile: poslední "normální" :slight_smile:
10. čer 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 jj, je, ten helicid, co mi radí Peťa aještě gaviskon, ale musím zajít dnes do lékárny.....
@lipetra :grinning: v Nymburku nemáte markety?
10. čer 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 no stesti, ze ty rodice te zasobuji, jinak by manzel vydelaval jen na tvoje ovoce :grinning: :grinning: :grinning: a nebo by musel zmenit profesi
@marketas1 Mame, ale zasobovani nic moc...Ono to tam nekdy dojde, ale to uz mi nebude zas chutnat. :wink:
@lipetra :grinning: jo ták, tak to jo :slight_smile: Holky, mám od kamarádky popis kontrakcí + seznam co do porodnice.Chcete to?
10. čer 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra já myslím že na mé ovoce vydělává zatím dost :grinning:
10. čer 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marketas1 jj urco, kazde info dobre
10. čer 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kajka_37 aby to male nebylo po tobe, to uz by si musel fakt poridit zahradnictvi :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lipetra pisni mi mejl, hodím ti to tam :slight_smile:
10. čer 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek