Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 děkujiii, zkusím to 🙂

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 zkus, je to fakt rychlým,za půl hodinky nemáš co dělat i s umytým nádobím 🙂

ami33
10. čer 2011

Hojte holky, mazec dneska jako, ráno nám nešla energy v celým městě a přilehlém okolí ani teplá voda, už podruhé za tento týden, pak zase šla ,ale pro změnu jim trvalo než nahodili internet. Jako sem se tak nudila, že jsem začala opět uklízet.

ami33
10. čer 2011

Holky normoš co ten můj prcek včera večer dělal i manžel hleděl ,jako mě začal kopat úplně jinde a furt se mlel, podle mě se otočil, jinak to není možné a ráno zase kopance jinde. Sem ani nemohla spát, do dvou hodin jsem čumákovala do zdi a malej se mlel, že by ta včerejší kofeinová káva, on na to asi chudák není zvyklej a já už taky, teď je hodnej a spí, chudák malá 😀DDD

marketas1
10. čer 2011

@ami33 No ahoj, kde jseš? Jsme si myslela, že tě tak chytlo to cvičení s youtobe 😀DDDDDDDDDDDDDDDDD tý jo, už takový pohyby? Já chci taky 🙂 😵

ami33
10. čer 2011

@marketas1 necvičila jsem jako, protože mám asi malej balón, mám pokrčený kolena, si uženu spíš křeč do nohy 😀DD
Jo jo, jako manžel hleděl, normoš dal ruku na břicho a kopal do něho jak o závod 😀DDDDDDDDDDD

marketas1
10. čer 2011

@ami33 a v tom fitku jsi se teda neptala, jestli tě na ten pilates vezmou?

marketas1
10. čer 2011

@ami33 hihi, to je super, snad už náš "Tonda" taky brzo začne kopat!

ckaty
10. čer 2011

ahoj holky a kucíí 🙂 mne dneska taky kope jako blazen.. 😨 🙂 ...jak sem ta druhorodicka tak uz pohyby cejtim cca mesic a poslednich 14dni pekny slupky 😀 ...kdyz me pul dne nekopne tak plasim jestli je ok nebo jen haja..A co se tyce apolinare..tak sem tam rodila moje prvni mimi a sem uplne spokojena..mudr..sestry..vybaveni..porod super..jen teda pokoje..sprchy byli jak za komunistu..ale treba to za tech skoro 10let dali do cajku..a jidlo hnus,ale to je vsude v nemocnicich...

ami33
10. čer 2011

@marketas1 tam, sem ještě nebyla, já bych chtěla ty balóny,ale zajdu se tam zeptat co tam pro mě mají

ami33
10. čer 2011

@marketas1 ale jo začne neboj, já se na to taky tak těšila, přišlo my to nekonečný a teď už mi to přijde věčnost jak furt kope, si těch pohybů ještě užiješ ažaž.

marketas1
10. čer 2011

@ami33 proč trváš na těch balónech?
@ckaty ahojky 🙂

ami33
10. čer 2011

@ckaty teda u nás v nemocnici vařej dobře, sem tam ležela týden a nemlžu si stěžovat a super pokoje, s koupelnoua wc přímo na pokoji po dvou osobách,ale to už je asi v hodně nemocnicích.

ami33
10. čer 2011

@marketas1 mě se o líbí podle toho videa a to pilates mi přijde dost silový, já zase bych se měla pořád šetřit a navíc za měsíc budem ve třetím trimestru a to už se zase má cvičit jinak.

ami33
10. čer 2011

mmt jdu dát oběd nebo umřu hladyyyyyyyy

marketas1
10. čer 2011

@ami33 mě říkala ta cvičitelka, že cvičila pilates do 8.měsíce. Tak já jsme spokojená i bez balónů, už s etěším na pondělí 🙂

marketas1
10. čer 2011

@ami33 dobrou chuť

ckaty
10. čer 2011

@ami33 tyyjo tak to je parada..ja doufam,ze to ted bude v ty porodnici ve strakonicich lepsi..podle fotek to vypada moc hezky http://mojeporodnice.cz/porodnice/porodnice-str... a slysela sem na ni samou chvalu zatim 🙂

ckaty
10. čer 2011

@ami33 dobrou chut 🙂

marketas1
10. čer 2011

@ckaty tak u nás v porodnici je to jak za komančů, bohužel, ale těch pár dnů to vydržím 🙂

ckaty
10. čer 2011

@marketas1 to je jasny..ja sem taky byla hotova z mimi a moc sem ostatni veci neresila 🙂 ..to az pak spis zpetne...Ale kazdopadne sem se strasne tesila domu..a chtela sem aby nas pustili co nejdriv za tatkou..a my byli konecne ta rodina 🙂

lipetra
10. čer 2011

Hotovooo

kajka_37
10. čer 2011

já dnes k obědu zkusila KFC, a ble ble... snědla sem akorát brkaši a kukuřici :P

ckaty
10. čer 2011

tak sem si vcera koupila cestou od mudr (uz sem zacala kynout..+2kg ) ty maliny v coko jak tady o nich porad basnite..tak je ted vyzkousim..nejsem na sladky,ale na maliny mam chut tak uvidime 😉

ckaty
10. čer 2011

@kajka_37 to je mi povedomy..ja nemohla jist pomalu vubec nic..a hlavne sem porad resila co pit po vsem mi bylo zle...jen po podebradce jemne perlivy to docela slo,ale jen maly dousky..a pak sem taky jednu dobu zila jen na jahodach.... 😒 ale preslo to 🙂 a tobe to taky prejde..uz brzo uvidis 😉

ckaty
10. čer 2011

ty maliny sou dokonaly!!!! 🙂 🙂 🙂

marketas1
10. čer 2011

@ckaty +2kg,jio? Já +8kg ☹ A ty maliny jako dobrý, ale mě tam vadily ty zrníčka
@kajka_37 kfc je nezdravý!!!!!!!!!!!!
@lipetra šikulka!

ckaty
10. čer 2011

@marketas1 neboj ja nakynu ke konci...u nikki sem taky ze zacatku nic a pak ejhle +16kg 😕 🙂 a mne na nich ty zrnicka vubec nevadej..fakt moc dobry..nakysly..to ja muzu...do mineralek zdimam citrony a jeste kusy citronu tam pridavam..a vecer si davam salatky zeleninovy,ktery zalejvam litrama jablecnyho octu,kterej pak vycucnu do posledni kapky🙂) a pak me nema palit ta zaha:-/

lipetra
10. čer 2011

@marketas1 Ja mela vcera z KFC vecer strips, ja videla nejakou pani jak je ma, tak jsem je hned chtela taky 😀 😀 😀 Ale jen dva kousky.

ckaty
10. čer 2011

@lipetra sikulka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru