Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ckaty
10. čer 2011

@ami33 teda vy si davate do nosu..ty krevety bych taky mohla..ja delam obcas pastu/testoviny s malejma vyloupanejma krevetkama..dite to ma moc rado..recept od byvaloho tchana siciliana 🙂

marketas1
10. čer 2011

@ami33 k těm krevetám jsou výborné rozpečené bagetky s česnekem! A dneska dobrej oběd. My máme na zítra kuřecí maso s kaší a v neděli asi bude rajská. I když špenát bych si taky dala. Já dělám jen bonduell se smetanou, gnoschi a vepřovou panenku 🙂

marketas1
10. čer 2011

@ckaty krevet miluju, ale ty velký se nedají naloupaný nikde koupit

ami33
10. čer 2011

@lipetra no jako neříkám, že bych nezvládla sednout do cukrárny a spást dva zákusky, ale já to nedělala ani před těhu a nemám tu potřebu ani teď. Možná bych snědla i tři a vůbec by mi teda nebylo špatně si myslím 😀D

lipetra
10. čer 2011

Tuhle bundicku http://www.firstkids.cz/detail/kabatky-bundicky... jsem chtela koupit a oni nemaji tu velikost co chci, ach jo

ami33
10. čer 2011

@ckaty no tak s těstovinama bych to mohla udělat, ještě by to chtělo nějaký bylinky, mám tam takový hnědý těstoviny, ale ty jsou tak zdravý až jsou hnusný, mě teda nechutnja, manžel si je kupodivu pochvaluje.

marketas1
10. čer 2011

@ami33 tak to já si prostě občas dám, Nikdy jsme jako nešla cíleně na zákusek, ale když jsme někde seděli a mě se něco líbilo, tak jsem si to dala 🙂

lipetra
10. čer 2011

@ami33 Tak to ja teda ne, ja mam slabost na zmrzlinu 😀

ckaty
10. čer 2011

@ami33 hodnej manza 🙂 jeden muj kamarad rika zenska bez poradnyho zadku je jak statek bez vrat 🙂

ami33
10. čer 2011

@marketas1 my děláme krevety ty královský velký, mě je vozí švagrová z Prostějova za kilo 300Kč a my to s manželem sežereme s prominutím na dva obědy

ami33
10. čer 2011

@marketas1 ono bohatě stačí ty oslavy, vánoce a tak, já si taky dáma,el spíš tak tu buchtu někde na návštěvě, doma už moc nepeču i když mě to strašně baví, já peču odmala, letos na vánoce jsem už dělala minizákusky, štafetky a apařížský rohlíčky, no ale letos nevím jak to bude s prckewm asi budou perníky a finito hehe

marketas1
10. čer 2011

@ami33 z Prostějova odkud? zjisti,pls!
@ami33 já občas teda upeču, tak jednou za 14 dní - 3 týdny 🙂

ami33
10. čer 2011

@ckaty jako my ženský furt řešíme každý kilo a když mě říká manžel co se baví s chlapama jako manželama od kámošek, tak z 90% chlapům se nelíbí moc hubený holky, jako ne tlustý,ale takový akorát. To asi zbytečně řešíme, ale já to nedělám pro chlapy,ale pro svůj pocit a vyloženě vychrtlina jsem nebyla nikdy.

ami33
10. čer 2011

@marketas1 no já nevím, to přes nějakou kámošku, ona mi zavolá jestli chci to objedná u té kámošky a pak doveze,ale co jsem se dívala v obchodě tak za tu cenu se dají koupit taky. Ale jak si vzpomenu se zeptám jestli neví odkud to bere.

marketas1
10. čer 2011

@ami33 kolik měříš a váha před těhu?

marketas1
10. čer 2011

@ami33 já jsme to snad nikde v obchodě neviděla ☹ Jenom malý....

kajka_37
10. čer 2011

tjo přijde @ami33 a hned sou prokecaný dvě stránky, nestíháááám 😀

ami33
10. čer 2011

@marketas1 170 cm/65 kilo .... a zkoušela jsi se dívat na kaufu? já tam teda nechodím,ale jednou si pamatuju jsme tam kupovali nějaký dobrý ryby lososy a tak, a pak žraloka, ten byl teda hnusnej, teda spíš jsme ho špatně připravili, tam by ty krewvety mohli mít.

ami33
10. čer 2011

@kajka_37 hele musím dohnat jako celý dopoledne co jsem tu nebyla a taky sem dočítala hafol stránek, teda spíš proletěla první dvě a pak šup za váma 😀

ami33
10. čer 2011

Jo ami ta vždycky dojde hodinu tu básní o jídle a pak jde nakupovat hehe 😀DDDD

ami33
10. čer 2011

Někdy si třeba ani nevšimnu , že už tu nikdo není, třea až popíšu celou stránku mi to dojde no 😀DDDD

ami33
10. čer 2011

už zaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee???? 😀 😀

ami33
10. čer 2011

HOlky tak jsem od rána koukla na meil, a už mi jdou ty oblečky, to je rychlost, jsme ve středu večer poslali peníze a ona už to ve čtvrtek poslala...juchůůůů.

marketas1
10. čer 2011

@ami33 😀DDDDDDDD V Kaufu zkusím kouknout,ale mám ho z ruky,no .... ☹

marketas1
10. čer 2011

@ami33 já to snad do toho velkýho utz nevydržím s tím nakupováním, jak o tom furt mluvíte! 😀

ami33
10. čer 2011

@marketas1 no jo vlastně,ale já to zkusím zjistit kde to berou...moc bych za to nedala že v makru.

marketas1
10. čer 2011

@ami33 a k té váze - no tak já jsme před těhu měla 168/56,5 a teď mám 65kg... ☹

marketas1
10. čer 2011

@ami33 v makru je mají, to je fakt 🙂 Musíme tam zajet!

ami33
10. čer 2011

@marketas1 neboj ty máš výhodu že my budemem mít nakoupené, tak budeš mít hafol na výběr a my ti pomůžeme hledat ty nejúžasnější oblečky. Já už teda moc nekupuju, mám strach abych toho neměla moc,ale zase paní posílá všechno 3-6 měsíců, jinak já mám všechno 62 nakoupený a jednu soupravičku 56 velikost do porodnice, to je asi málo ne? Té 56 budu potřebovat víc ne? aspoň bodyčka a tak nebo já nevím no.

ami33
10. čer 2011

@marketas1 Tak to jsi v klidu, prosím tě nešil, po porodu bude všechno pryč

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru