Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
10. čer 2011

@kajka_37 no to my měli to stěstí, že se nám podařilo na první pokus,ale zpalatili jsme si ICSI a nechali zavést 2 embrya. Agolutin jsem brala po transferu hodně injekcí, manžel mi to píchal do svalu,jako poslední 3 injekce sem se těšila, že se toho zbavím a teď normoš po více jak 4 měsících jsem to začala na tom zadku znovu cítit, jako ty vpich y a zavtrdliny, jako nechápu, sem to četla někde, jak ženský psali, že to cítí i po roce a ejhle už je to tady , asi tak poslední týden.

ami33
10. čer 2011

@marketas1 no můj mi to taky tak vysvětloval,ale já si myslím, že je to podvědomí...no uvidíme.

ami33
10. čer 2011

mě museli ještě tu krátkou stimulaci zkrátit , protože mi děsně rychle začali růst folikuly a měli strach aby nepopraskali, takže za těch pár dní hormonů 3 kila jsem přibrala,ale pak jsem ještě dlouho jela na tom agolutinu a prednisonu a jiném svinctvu dokud se nepotvrdilo těhu a nenaskočilo srdíčko.

marketas1
10. čer 2011

@ami33 já nevím, u mě to podvědomí teda není 100% 🙂 U mě to takhle je účelný - ten plod 🙂

kajka_37
10. čer 2011

@ami33 nám se taky podařilo na první IUI, ale předtím než se začlo s IUI tak se mě snažili rok nastartovat.... pak sme to vzdali a že zkusíme IUI a pak IVF.... no naštěstí hned první se zadařilo... ale i tak za ten rok toho do mě napíchali... fuj (do toho počítám i svou klasickou dr, nejen CAR)

ami33
10. čer 2011

@marketas1 no já ještě před ordinací, když jsem šla na to utz, jsem si tak říkala v duchu, co bych byla raději aby to bylo,ale fakt bych se nedokázala rozhodnout, rpostě oboje bylo to nej. Ale dopufaůla jsem v kluka,ale to jen proto, že mě tchýně a švagrová od začátku říkali, to bude holka....a abych měla holku...a mě říkala tchýně holky, ještě se ani nevědělo nic, jak paka...a mě to děsně sralo a sem to říkala i manželovi, že mluví jako by kluk bylo něco míň, a že než tohle poslouchat, že raději ať máme toho kluka. A když jsme jim to oznámili, tak tchýně po chvilce...já se na to těším jak když se narodila Dianka...úplně stejně a švagrová jen jééé to bude mít Dianka dalšího bratrance? 😠

ami33
10. čer 2011

@kajka_37 no co si člověk kvůli tomu dorbečkovi musí kolikrát vystát a já po tom všem pak měsíc proležela ve špitále, ale nelituju, stálo to za to. A vy budete mít první mimčo?

ami33
10. čer 2011

Holky nevíte jestli chodí balíky i v sobotu??

marketas1
10. čer 2011

@ami33 a víš co? mě už je to fakt úplně jedno, jestli holka nebo kluk, hlavně to chci už vědět! 😀

marketas1
10. čer 2011

@ami33 já myslím, že v sobotu nezaváží. - pošta myslím

ami33
10. čer 2011

@marketas1 no mě to bylo taky fuk i manžel říkal...hlavě že je to zdravý..ostatní je fuk. No to neva, si počkám na balík do pondělí teda.

kajka_37
10. čer 2011

@ami33 jj první drobeček 🙂

marketas1
10. čer 2011

@ami33 já jsme moc chtěla holku, ale teď už je to fakt jedno! 🙂

ami33
10. čer 2011

@kajka_37 jo my taky první mimčo a jestli půjdem někdy do druhýho to se uvidí.
@marketas1 je to fuk, hlavně, že jste zdravý,ale jestli chceš holku, tak ti ji budu přát.

kajka_37
10. čer 2011

@ami33 tak my se zatím držíme plánu že druhé chceme, drahý chce i třetí, ale to už néééé 🙂))))

marketas1
10. čer 2011

@ami33 né, mě už je to fakt jedno, c to bude 🙂

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 snad si nerezignovala 🙂)))

marketas1
10. čer 2011

@ami33 na´víc mi všichni tipujou kluka...

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 to není rezignace, jen mě teď už fakt jen zajímá, co to bude 😀

ami33
10. čer 2011

@marketas1 já na tom byla úplně stejně, mě to prostě bylo fuk...a všuichni mi už tipovqali kluka.

marketas1
10. čer 2011

@ami33 tak já už jsem se smířila s klukem a rozhodně nebudu zklamaná 🙂

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 tak to jooo 🙂
no já bych taky raději holku... ale dneska sem zas viděla jednou malýho roztomilýho chlapečka... tak by mi klučík taky nevadil 🙂

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 jsem viděla asi dvouletýho, měl rifle, košili a vestičku a byl bží!!!!!!!!!! Ale ty holky se prostě čančají líp 🙂

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 bží=boží! 🙂

ami33
10. čer 2011

@marketas1 no právě mě by to čančání ani nebavilo moc, mě vadí, že dělají skoro všechno na ty holčičky růžový a my máme 3 neteře a to jsou typické růživky všechny tři, i když moc pěkné. A když vidíme s manželem školku, tak jde růžovej houf a všechny jak ve stejnokroji.

ami33
10. čer 2011

naše děti taky budou bžííííííííííííííííííííííí 😀DDDD

marketas1
10. čer 2011

@ami33 se mi moc nesměj! 😀 bžíííííííííííííííííííííí😀A mě se ty růžové a fialové holčičky moc líbí! 🙂

kajka_37
10. čer 2011

tak já holku růžovku necííííííííííííííííííííííííííííí, jedné známé to vydrželo mít dcerku snad do 2,5let růžovou... děsný.... se vsadím že ta malá bude mít jako velká na růžovou averzi 😀

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 mě se líbí i červená a fialová. Fakt se mi to líbí 🙂

ami33
10. čer 2011

@marketas1 @kajka_37 tak jsou pěkné v té růžové,ale mě by to přešlo asi po chvilce, jen jedna za tří neteří byla od malička osobnost, ona prostě když si měla vybrat sama nikdy nesáhla po růžové, vždycky žlutá, zelená.
Jako fakt ty děcka jsou pak tak zblblé, že já jim jednou koupila stan na vánoce takovej ten holčičí růžovej s princeznama a jako oni to rozbalili, vypadl na ně růžovej balík, ještě ani nemohli vědět, co tam je, jen viděli růžovou barvu a to bylo sborové jééééééééééééééééééééééééé.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru