Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
10. čer 2011

@marketas1 jako já mít holku tak nakupuji od každého něco, růžové, červené,ale i žlutou, bílou, fakt to dětem slušá, já třbea na kluka nekupuju všechno v modré. I pokoj bude mít kluk vymalovanej na fialovo, taková ta fialová do modra, ne ta do růžova. Mě přijde prostě jen divné oblékat děti jen do jedné barvy,ale na druhou stranu, když teď chodím po obchodem, tak na ty holčičky mají z 80 procent všechno růžové.

kajka_37
10. čer 2011

@ami33 tak když je růžová s něčím kombinovaná a není v ní každej den... budiiiiž, ale furt a všecko? brrr osypky... takových hezkých barev je sakrbléééé, že jo 🙂

kajka_37
10. čer 2011

stli budu dostávat něco růžového, budu to demonstrativně barvit na jinou barvu :D

ami33
10. čer 2011

@kajka_37 mě se miminka stejně nejvíc líbí v bílé, ať je to kluk nebo holka a proto bílého ještě nemám nic hehe

marketas1
10. čer 2011

@ami33 tak já taky nechci všechno v jedné barvě. MNemám moc ráda žlutou, ale zelenkavou, tyrkysovou, červenou, fialovou....Prostě všechny. A to i pro kluka 🙂

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 na fialové teď ujíždím já 🙂 po xletech modré..... 😀

ami33
10. čer 2011

@kajka_37 jako my řekli že to bude kluk a tchýně automatiocky, tak jdeme teda do modré a jí si v duchu říkala, vy si jděte do čeho chcete, já mám i oranžové polodupačky třeba.

marketas1
10. čer 2011

@ami33 😀DDDDDDDDDD a já jsem dnes objednala bílý overálek s nápisem miluju tát 🙂

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 já mám v merku boží modrou na teutonku 😵

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 já neujíždím asi na žádné. teda, vlastně na černé, černou miluju 😀

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 modrou co?

ami33
10. čer 2011

fialová je hit,ale mě se líbí ty odstíny do modré, já nechtěla o fialové ani slyšet a nakonec sem to nechala na manželov ať vybere barvu do ložnice a jak to vypadá pěkně, vám pošlu fotku, po víkendu bude už asi hotovo. A ten kočár nakonec asi taky koupím šedo-fialový.

marketas1
10. čer 2011

@ami33 tát=tátu 😀 teda, mě to dneska jde....

kajka_37
10. čer 2011

kočár 🙂

ami33
10. čer 2011

@marketas1 nekecej a kdéééééééééééééééééééééééé, já ci takyyyyyyyyyyyyyyyy

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 my si to přeložíme 😉

marketas1
10. čer 2011

@ami33 já mám ložnici v modré takové pudrové modré, jestli se to tak dá říct. Taková jemná achtěla bych ji teď přemalovat na "pudrovou" fialovou 😀

ami33
10. čer 2011

@kajka_37 Tyhle tyrkysové teď hodně jdou, s manželem se vždycky dohadujem jestli je to modrá nebo zelená 😀D

marketas1
10. čer 2011

@ami33 ti to hodím do mejlu ty stránky

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 je krásnej, Káji!

kajka_37
10. čer 2011

@ami33 kámoška má tyrkys implast a má v tom i zelenou, ale zelenou nemusím.... a tyrkys teď jede? já zatím žádný neviděla teda...

ami33
10. čer 2011

@ami33 jo myslíš takové ty odstíny né moc syté a né moc vybledlé, takové fajnové na oči ne? ká taková barvy miluju, jeden mpokoj mám taky v té modré, ložnici jsme měli na oranžovo 4 rok, teď bude fialová, jinak oni ty barvu v interiérech už moc nejdou, zbytek bytu mám neutrální, dřevo a přírodní materiály a teď jdu do teď tapet, taky né barevných.

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 viď... líbí se mi mooooc 🙂
jen teď to dilema stli 3 nebo 4kolka... do terénu je prý lepší 3kolka

ami33
10. čer 2011

k té fialové ložnici mám na design tu tapetu s kruhama a do chodeb, které jsou bílé mám tu nebarevnou kytičkovou.

kajka_37
10. čer 2011

já chtěla i viditelný, aby mě bylo vidět v těch našich dědinkách 🙂

marketas1
10. čer 2011

@ami33 ty tapety jsou krásný!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!My máme teda všechny pokoje vymalovaný do barvy a pokojíček je zatím bílý, ten nevím, jestli vůbec budeme malovat.
@kajka_37 je krásný, opravdu. A bež do 3kolky, teutonka bude super kvalitní

marketas1
10. čer 2011

@ami33 to se lepí na lepidlo jako klasická tapeta nebo jak?

mannadela
10. čer 2011

Tak jak jsem předpokládala, nestíhala jsem vůbec psát. Dneska večer platím oblečky pro Viktorku a za pár dní je snad budu mít doma, jupííííí.
Holčiny, mějte se moooc krásně, užijte si víkend a příští týden papa

marketas1
10. čer 2011

@mannadela papa, Adélko, měj se krásně a hezký víkend

ami33
10. čer 2011

@marketas1 to můžeš dát na bílou stěnu i třeba nějakou barevnou a nebo tím oživit barevnej pokoj, ta s kruhama jde do fialové ložnice,ale jen do takovýho výklenku a možná nějakej pás na oživení. A ta kytičková do chodeb, na bílou zeď a jen 2 pásy od shora dolů mezi kterýma bude zrcadlo a nahoře černý police, žádnej nábytek tam nechci, to bude parking pro kočár. Ta kruhová tapeta je papírová, stálo role jen 195 Kč. Ta druhá je vliesová plastická omyvatelná...z 520 byla slevněná na 370 myslím. To naneseš lepidlo na zeď přímo a na to se dává ta tapeta. Jen u těch vzorů to musíš navazovat a někde je i docela prostřih, té drahé jsem brala dvě role, tak jsem zvcědavá na kolik nádhery to vystačí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru