Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
10. čer 2011

@mannadela Adiooos Adouši, že jsme teda pokecali hehe, užij si víkend

marketas1
10. čer 2011

@ami33 fakt se mi to moc líbí. Taky jsem řešila, co do chodby, tak třeba časem něco takového .-)

ami33
10. čer 2011

tady je jich hafol a kdyby jsi si objednávala, tak si k tomu rovnou vem lepidlo
http://www.tapety-folie.cz/tapety-na-zed-deligh...

marketas1
10. čer 2011

@ami33 ty jo, díky!

marketas1
10. čer 2011

@ami33 já bych chtěla do pokojíčku, aby mi někdo šikovný namaloval dětské obrázky - krtečka atd...Ale nikoho neznám, kdo by to dokázal... ☹

ami33
10. čer 2011

😀 😀 @marketas1 mě se líbí hodně místa a málo nábytku a jelikož máme dvě chodby tak jednu tu vstupní chci mít na pěkno, jen tapety, police, zrcadlo a kočár tam bude a v druhé můžu mít botníky a lavici a tak. Hlavně ty tapety prej zvládne každej, my se na to teprve chystáme,ale manža se toho trochu bojí,ale já ne. Jako holka jsme s mamkoutapetovali celé pokoje doma sami, ona kdysi dělala aranžérku a nalepit pár papírových pásů na zeď a ktomu ještě touhle technikou nemůže být žádná věda. O víkendu doděláváme malbu a asi přes týden příští se vrhnem na tu tapetu. Bude sranda hehe, abych neobjednávala další role. 😀 😀

marketas1
10. čer 2011

@ami33 to mě se líbí taky, ale v tom panelákovým bytě to moc nejde, chybí úložné prostory.... ☹

ami33
10. čer 2011

@marketas1 jo to se mi taky líbí, já bych zkusila hledat na netu šablony, vytisknout, vystřihnout na něco tvrdýhoa namalovat sama, ušetříš peníze. Já obrázky zatím v plánu nemám,ale co mám třeba v obýváku, tak si koupím takovýto sklo jen na zeď a to se mi líbí, že si můžu tisknout cokoliv a měním si to podle nálady, třeba se mi to okouká, tak tam dám něco jinýho. Třeba jsem tam měla jednou tohle ..........

To jen hledáš obrázky na googlu, hlavně musí být ve velkém rozlišení aby to šlo kvalitně vytisknout.
Tímto způsobem si můžeš udělat i ty dětské. Pak třeba jak dítko bude větší tak tam můžeš dát obrázky které si samo nakreslí a můžete to měnit.
Já sem v tomhle taková praktická, já nemám ráda moc věci na stálo, já ráda něco doma měním, a když je co občas proměnit, tak je to fajn.

ami33
10. čer 2011

@marketas1 no místo je furt potřeba, my máme hafol věcí co nepotřebujem u tchánovců na půdě. jinak nevím nevím

ami33
10. čer 2011

@marketas1 No ty jsou krásné ty dupačky, ale jen za dupačky 350 Kč. chjo...vždycky to nejpěknější je nejdražší.

kajka_37
10. čer 2011

sem tu, přivezli nám mikrovlnku, velká sláva 🙂)))

marketas1
10. čer 2011

@ami33 to nejsou dupačky, to jsou tepláčky 😀 A to sji jako malovala na ze´d?

ami33
10. čer 2011

@kajka_37 my kupovali, když sem byla na začátku těhu, sem to doma nikdy nechtěla a už jsem tam taky,ale využívám ji teď každej den.

marketas1
10. čer 2011

@ami33 my máme mikrovlnku už snad 12 let, čekám,kdy nám klekne....

ami33
10. čer 2011

@marketas1 aha tepláčky, vidíš jak se v tom vůbec nevyznám? 😀DDD záchvat hilfe 😀DDDDDDDDDDDDDD

marketas1
10. čer 2011

@ami33 ono je to tam napsaný, že jsou to tepláčky! 🙂

ami33
10. čer 2011

@marketas1 Ne to jsem vytiskla na tiskárně a pak dala pod skleněný rámeček na zeď.

ami33
10. čer 2011

@marketas1 Amina je i líná číst dneska hehe

marketas1
10. čer 2011

@ami33 ahá 🙂 Tak my tiskárnu nemáme 😀 Hledám toho krtka a nic... ☹

kajka_37
10. čer 2011

no nám jí přivezli do práce 🙂 doma jí mám dlouho 🙂

ami33
10. čer 2011

@marketas1 už jsem to našla, jmenuje se to clip rámeček a u nás to prodávají i v papírnictví a různé formáty a velikosti a není to ani drahé.
http://www.akcniceny.cz/detail/clip-ramecek-21-...

ami33
10. čer 2011

@marketas1 vytiskneš v práci nebo někde

marketas1
10. čer 2011

@ami33 jj, já vím, co myslíš 🙂

ami33
10. čer 2011

@kajka_37 no já ji roky měla a nepoužívala, pak jsem o ní nechtěla ani slyšet a zase jsem se nechala ukecat,ale fakt, že každej den ohřívám oběd, to je fajn, nemusím špinit nádobí a tak.

marketas1
10. čer 2011

@ami33 v práci taky nemáme barevnou. Spíš bych to fakt chtěla namalovat na tu zeď. Bxh to i sama zkusila, jen najít ty vzory někde....

marketas1
10. čer 2011

@ami33 já taky nejsem z mikrovlnky nějak odvázaná, ale lepší než ji nemít

kajka_37
10. čer 2011

holky kdyby ste chtěly nějkaou spešl hezkou fotku... mám doma fotopapír i fototiskárnu 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru