Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
10. čer 2011

To vypadá jednoduše, okopíruješ, necháš případně zvětšit, uděláš obrys na zeď a maluješ

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 MArkét coty fotky s těhulkou? ještě ses mi nepochlubila... ;)

marketas1
10. čer 2011

@ami33 no, ale medvídka pů a popelku nechci, chci krtečka a kamarády .-D

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 fotky jsou, ale ještě je nemám upravené, to nestíhám, když jsme pořád tady 😀 Ale pošlu 🙂

ami33
10. čer 2011

a nebo hledej i omalovánky na netu
http://chytrasova.blogspot.com/2010/08/omalovan...

jsem vždycky tiskla neteřím, když venku pršelo

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 no to pošli! 🙂

ami33
10. čer 2011

a nebo si kup omalovánky krtečka v papírnictví, nech si ten obrázek zvětšit na kopírce a jedeš. Na kopírce z tebe sice bodou paf ale prdel musí být. 😀

marketas1
10. čer 2011

@ami33 ty jseš boží, díky moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marketas1
10. čer 2011

@ami33 no to teda tak udělám!!!!!!!!!!!!!!! Díky!!!!!!!!!!!!!!!!

ami33
10. čer 2011

tady máš toho svýho krtince hehe
http://www.google.cz/search?q=krteček+omalovánk...

marketas1
10. čer 2011

@kajka_37 pošlu, v pondělí, ju?

marketas1
10. čer 2011

@ami33 ten odkaz mi háže chybu, ale to už pohledám 🙂

ami33
10. čer 2011

@marketas1 kuji, jéé já jsem bžííííííííí naše děti jsou bžíííííííííí hehe 😀

ami33
10. čer 2011

dej na googlu v obrázkách hledat krteček omalovánky

kajka_37
10. čer 2011

@marketas1 oukíí 🙂

ami33
10. čer 2011

Holky jako já tu lovím krtky na netu a nemám nic nakoupeno s váma, letím a dám si nějakou zmrzku na cestu,abych ale nezmokla i se zmrzlinou. Tak páčko a hezký víkend mějte.

marketas1
10. čer 2011

@ami33 😝 si ze mě dělej furt prču, ty bžíííííííííííííííííííía fakt moc moc díky!
@kajka_37 v pondělí ti něco pošlu 🙂

holky, papa, krásný víkend

kajka_37
10. čer 2011

holky páááááááááá 🙂

bžíííííííííííííííííííííííí víkend přeju 🙂))))))))))))

kajka_37
10. čer 2011

tak mi právě došlo, že na pondělní screening jdu pěšky... ještě že to mám jen 2 km... otázka je, zda se dostanu vůbec do práce 😀

lipetra
11. čer 2011

Ahojky holky, tak velke zklamani!!!Byli jsme pozvany tri, meli nejaky novy ultrazvukovy pristroj nebo program, se kterym nikdo neumel, jak to tak vypadalo a my vychytali nejhorsi skupinku...trosku jak pokusny kralik jsem si tam prisla...fotky nemame, nechtel se ukazat, byli jsme tam pres hodinu, ze zacatku hezke obrazky, ale zas je neulozili a pak uz nechtel a ani se mu nedivim. Tak mame jen nozicky a to nam jeste poslou, pac jim nefungovala tiskarna ani vypalovacka. Tak asi zajedeme jinam a nechame si udelat 3D za penize, jo jo zadarmo ani kure nehrabe. Ale budeme chtit jen oblicej, kamoska ma takovy obrazek za 300 Kc, tak pujdeme asi k jejimu doktorovi.

marketas1
13. čer 2011

@lipetra Ahojky, to mě mrzí! ☹ Já jsem se rozhodla, že na 3D asi nepůjdu, na video stejně už nikdy koukat nebudu a fotka za 300? To tŕadej koupím něco "Toníčkovi" za ty peníze. Takže asi tak 🙂
@kajka_37 Ahoj turistko, 2km je pohoda, já chodím do práce skoro 5 🙂 Pak hned napiš!

A já jsme v sobotu s maminkou nakupovala, mám 2 balíky látkových plín, zavinovačku, kojící poštář, kabátek, čepičku, rukavičky a 2 gatěčky,heč 🙂 Všechno nový a 3litry víte kde.....

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 Ahoj, no delas dobre, ze nejdes na 3D, pac ti nikdo nemuze zarucit, ze se ti mimo ukaze a pak jsou to jen vyhozene penize.
My jsme v sobotu koupili vestu a mikinu, ale prdacke🙂A uz mi leti balik od te pani z Brna s oblecky. Tak jsem zvedava🙂
Jeee kde jsi nakupovala?

ami33
13. čer 2011

Hojte holky,
@marketas1 a jaký plíny? jaký velikosti a kolik? a kde?
@lipetra no jo dneska dojde asi taky balík z Ostravy, se už těším.

Nic holky já se jdu zkůlturnit, sem jako dnes spala od 8 do 7 hodin, takže 11 hodin v kuse, nechápu, teď jsem posnídala a musím se jít převlíct a načančat a pracovat.

marketas1
13. čer 2011

@lipetra ty jo, všude možně, zavinovačku, plíny akojící polštář v obchodě, kde budu kupovat kočárek, kabátek a kalhotky a čepičku v dalším obchodě ( něco jak puntanella, ale není to ono, ale je to hračkářství + dětské) a rukavičky a bodíčka v Tesku. A musím teda už začít nakupovat, protože ty ceny teda fakt příšerný....Z každé výplaty něco....
myslíš fakt, že dělám s tím 3D dobře? já vím, že fakt na video už se dívat nebudem a fotku oželím asi....

marketas1
13. čer 2011

@ami33 plíny KIKO LUX s vysokou gramáží bavlny 60x60. 10plín/300. A ceny mají teda všude stejný, co jsem koukala. Tý jo, sis pospala teda 😀

ami33
13. čer 2011

@marketas1 no plíny ještě nemám, cena je to dobrá, na netu mají levnější ,ale zase poštovný a tak, to jsi koupila dobře, já u nás nikde pleny nenašla, asi budu nakonec nakupovat po netu.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 já se na ceny na netu vůbec nedívala, prostě jsem šla a koupila je. 🙂

ami33
13. čer 2011

Jo a holky jsme byli o víkundu jako u tchánovců na grilovačce a jsem si zase vyslechla od tchýně. No víš ono se říká že jako bys před porodem neměla mít doma kočár a tak. Tak jsem jí slušně řekla, že co se říká a jiné pověry z minulého století mě nezajímají a já že budu moderní mamina a s klidem budu mít všechno doma před porodem i kočár a postýlku, tak najednou obrátila , jo že prej švagrová taky měla, prdlačky, si pamatuju právě jak byla vp orodnici a ona se švagrem montovali postýlku a převáželi kočár, zbytečné chaosy.

marketas1
13. čer 2011

@ami33 koukám na ty kiko pleny a i na netu jsou za 300 a nejsou 60x60, ale 70x70, jse koza 😀

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 Rikala nam tam pani, ze si to zaplatila, ma 5 fotek a ani jedna z nich neni pekna a byli tam 2x. Tak to by me nastvalo, kdyby me to stalo 1390 Kc a jeste z toho nemela nic. To jak rikas, radsi dam penize do vybavy.
My dnes jedeme na kocarek s mamkou a taky nejake veci jeste koupit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru