Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
13. čer 2011

@lipetra @ami33 já teda taky nevím, jak to zvládnu, taky se musím najíst anapít, ale zvládly to i jiné....

@kajka_37 já mysleal, že jdeš hned ráno na screening. Stejně to strašně letí, Káji, že?

kajka_37
13. čer 2011

@marketas1 až odpo, ráno neměli místo 🙂

@lipetra nj v pátek by to pro ně asi nemělo efekt, bo by si všichni vzali dovču a neměli by koho blokovat 😀

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 no me kamoska vypravela, jak byla na nejakem ultrazvuku kvuli zaludku a tam musela taky neco vypit a ze to vypila a myslela, ze je to jeji posledni hodinka, jak ji bylo zle, ale tohle zas tak hrozne pry neni ve srovnani s tim.

lipetra
13. čer 2011

@kajka_37 tak to ja nejdu do prace ani ve ctvrtek, ani me to nenapadne, kdyz budou stavkovat 😀

ami33
13. čer 2011

no to u nás se to ještě může změnit.aspoň si myslím no...uvidíme.

marketas1
13. čer 2011

@lipetra kdo stávkuje nebo co? 😀 A na ten test na cukrovku se netěším, ale dám to 🙂

kajka_37
13. čer 2011

@lipetra my asi taky nepůjdem... já mám dva dny k dobru z nemocenské a muž může pracovat z domu 🙂

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 odborari 😀
no ja taky ne, ale prezijeme to neboj, ja si na ten den vezmu volno, to do prace fakt uz nepujdu

lipetra
13. čer 2011

@kajka_37 Ja mam nejake prescasy, tak si je vyberu, lidi si normalne mysli, ze nemusi dorazit do prace, ze je to omluveny den, kdyz nebude jezdit MHD v Praze, ale to jsou na omylu, pac jejich povinnost je do prace se dostat po vlastnich nebo na kole nebo jak chteji, na tohle proste zakon nemysli 😀

marketas1
13. čer 2011

@lipetra tak jistě, do práce se dostat musí. I když jsou povodně atd-.....

ami33
13. čer 2011

bych ty odoráře nechala bez prémií šmejdy jedny a celej rok, jeden den stávky prej stojí 300 miliónů nebo kolik a to jako pro ně nejosu peníze?

ami33
13. čer 2011

@marketas1 jo to já jela do práce o povodních loni a měla jsem strach abych se dostala nazpátek, páč tam jsem projela vodou tak tak, takže jsem zase za chvilku jela radši domů.

ami33
13. čer 2011

@marketas1 a co krtečka, sehnala jsi? 😀

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 no presne tak, vim jak v zime byla kalamita v Praze a my jeli krokem od Podebrad az do Prahy a pak v Praze zas, ale do centra nas to nepustilo, tak me skoro tchyne vyhodila na vlaku a ja dojela do prace vlakem a ona jela domu, pac by se do prace nedostala

ami33
13. čer 2011

@marketas1 my se k tomu tapetování nedostali,ale máme domalováno a tapety už čekají.

lipetra
13. čer 2011

Jeee holky ted jsem koupila tuhle mikinku: http://www.firstkids.cz/detail/kabatky-bundicky...

kajka_37
13. čer 2011

jako ať si stávkují jak chtějí, stejně jim to houno pomůže, ale s těma blokádama, to posrali už....

ami33
13. čer 2011

@lipetra jé tak je krásná, já kdysi koupila tuhle soupravičku http://www.marandy.cz/cs/galerie/784_fleecovy-k... tu vybral manžel a to jsme ani ještě nevěděli, že to bude kluk a jak se trefil.

kajka_37
13. čer 2011

@marketas1 ad ty dva kilometry... jo je to kousek... z práce....ale co těch dalších x které se musím dostat do Phy z domova? 😀

lipetra
13. čer 2011

@ami33 my mame modro bile obleceni na cestu z porodnice a k tomu bude mit tenhle kabatek, me se hrozne libil 🙂

kajka_37
13. čer 2011

@marketas1 jo a koukni ke mě na FB, mám tam pár úlovků ze včerejška 🙂

marketas1
13. čer 2011

@lipetra na tu bundičku už jsme koukala, ale přemýšlela jsem 3-6 měsíců a ta není skladem ☹
@kajka_37 a vlak nejede?
@ami33 krtečka jsme ještě nesháněla, až bude zařízený pokojíček, tak pak 🙂

marketas1
13. čer 2011

@kajka_37 už jdu mrknout 🙂

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 Krtečka, jakého?
My to chceme na cestu z porodnice, tak to bude tak akorat a pak uz bude mit stejne od prosince kombinezku.

ami33
13. čer 2011

@lipetra no pěkné, to bude fešák, mě chybí doporodky jen teplá čepice,ale zase když bude mít v říjnu bavlněnou čepičku a na tom třeba tu teplou kapucku, to by mohlo stačit ne?

kajka_37
13. čer 2011

@marketas1 MArkét nepojede vůůůůbec nic, ani vlak, metro, busy, tramvaje... NIC... no ale už je mi to jedno, pač dneska se nestávkuje 🙂 k dr se dostanu tak už je mi to putnaaaaa

lipetra
13. čer 2011

@ami33 no my to budeme mit stejne, nemame teplou capku,ale jen bavlnenou 🙂 A to chtel vcera pritel koupit jeste boticky od adidasu 😀

marketas1
13. čer 2011

@kajka_37 tak to je hlavní, že to přesunuli! A máky úžasné!!!!!!!!!!!!
@ami33 já myslím, že to stačit bude - bavlněná čepička + kapucka!
@lipetra já chci miminkovi do pokojíčku namalovat na zeď obrázky krtečka a kamarádů, víš?

kajka_37
13. čer 2011

@marketas1 jj, spadl mi šutrák ze srdce.... kdybych se dneska nedostavila, kdoví zda by dali náhradní termín...
a děkuji 🙂

lipetra
13. čer 2011

@marketas1 To my budeme objednavat taky, kamaradka mi doporucila super stranky, tak chceme koupit sablonu na zed a namalovat tam krtecka 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru