Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
14. čer 2011

Hojte holky,
@marketas1 jo zůstala jsem u VZP,ale to jen kvůli tomu, že tady jsou ženské příjemné a hlavně je pobočka v Rožnově, jezdila jsem tam řešit i firemní věci, takže mě tam znají.

lipetra
14. čer 2011

@ami33 Ahojky, tak co uz dosli oblecky?

ami33
14. čer 2011

@lipetra prdlačky, trčí někde na poště, snad se dneska s nima potkám,ale za chvilku valím ke kadeřnici, tak snad nepřijedou tak brzy.

marketas1
14. čer 2011

@ami33 tak to jo, ale teda naštve takové jednání!
@lipetra a jakou máte dodací lhůtu na perégo? mě řekli cca měsíc. A já si ho nechám v té prodejně uschované

lipetra
14. čer 2011

@ami33 Ja si ho nechala poslat k nasim, tak by mel taky dorazit dnes, tak jsem nato zvedava 🙂 A uz jsem objevila i zimni kombinézu.

lipetra
14. čer 2011

@marketas1 To mas dobry, ze si ho muzes nechat v prodejne uschovany. To u nas je odber hned, ale zalezi jak ktera barva, tak uvidime zda ho tam budou mit v te moji hned. Jedeme se na nej juknout jinam nez ho budeme brat, pac to mame pri ceste a pak ho objedname pres internet, maji tam totiz k tomu i fusak zdarma. 🙂

ami33
14. čer 2011

@marketas1 co naděláš, nesnáším úřady normálně, jdu tam jen když je to nezbytně nutné
@lipetra no já budu teď více nakupovat velikost 56, 62 a 68 už mám hafol.

lipetra
14. čer 2011

@ami33 Já už potřebuji jen tu zimní kombinézu a nějaké zimní oblečení a pak už to budu přikupovat postupně. Teď přemýšlím jaké látkové plínky koupit, myslím velikost

ami33
14. čer 2011

@lipetra já to asi koupím půl na půl 70x70 a 80x80 a pak chci ze tři s potiskem a ze dvě po koupání.

marketas1
14. čer 2011

@lipetra fusak zdarma, jo? Já mám fusak slíbený od kamarádky, tak asi kupovat nebudu. Já teď nebudu kupovat nic, musím posbírat věci, co mi kdo půjčí, protože nechci mít třeba 3 kombinézy v jedné velikosti a barvě....No, já musím při objednávce zaplatit zálohu a jak kočárek přijde, tak ho doplatit, ale nechají mi ho uschovaný na prodejně a pak stačí den dopředu zavolat a oni ho nachystají na vyzvednutí. A ten fusak je jaký?

marketas1
14. čer 2011

@ami33 já mám 70x70 2 balíky. Ty velké tolik nepotřebuješ Pak koupím 2-3 s potiskem a ty velké jen pár na utírání po koupání...Alesdpoň tak mi to radily kámošky

lipetra
14. čer 2011

@ami33 ja si je asi objednam pres internet...

lipetra
14. čer 2011

@marketas1 Tak kamoska se na me vyprdla s temi oblecky a i s fusaky, tak si vetsinu veci musim bud koupit nove nebo z druhe ruky. Neda se nic delat. Kolem me je to sama holka no.

kajka_37
14. čer 2011

brééé ráno 🙂

marketas1
14. čer 2011

@lipetra ☹ to je kamarádka na houby! Jo a co ta tvoje kamarádka, co na to přišla až ve 20tt? jak se jí vede?
@kajka_37 hojky

kajka_37
14. čer 2011

@marketas1 cože? až ve 20tt? 😲

lipetra
14. čer 2011

@marketas1 kamosce se vede skvele, pry nato prisla v 16tt, ale i tak divny...ale me vcera kolegyne rikala,ze se to pry stava,mno nevim...cekaji taky kluka a ma termin 22.10., tzn. 14 dní po mě.
to je kamoska na houby, ale doprosovat se ji fakt nebudu, ona se mi nabidka sama a pak najednou ticho po pesine...nechapu

lipetra
14. čer 2011

@kajka_37 Neee v 16tt 😀

lipetra
14. čer 2011

@kajka_37 breee ranko

marketas1
14. čer 2011

@lipetra jsi právě psala, že na to přišla předminulý nebo minulý týden a že je skoro stejně jako ty, tak jsme myslela, že to zjistila ve 20tt. S takovou kamarádkou už nemá cenu kamarádit...☹

lipetra
14. čer 2011

@marketas1 ne ona mi to napsala teprve minuly tyden, my jsme ted nebyly moc v kontaktu 😀 😀 😀
no presne tak, nejdriv se nabidne a pak aby se clovek jeste doprosoval, to nechapu, ja ji rekla, ze ji zato obleceni klidne zaplatim at si rekne cenu

marketas1
14. čer 2011

@lipetra 😠 kamarádka jako... ☹

lipetra
14. čer 2011

@marketas1 kamoska taky nevedela do minuleho tydne, ze jsem tehotna, my jsme se totiz loni chytly, tak jsme spolu moc nemluvily, jen tak ze slusnosti, jsme obe tvrde palice, tak me to prekvapilo, ze je tehotna a jeste stejne jako ja, no nahoda 🙂ale je to fajn 😉
no kamoska na baterky 😀

kajka_37
14. čer 2011

@lipetra no ale i tak... 16tt, tjo.. si nedovedu představit :D

marketas1
14. čer 2011

@lipetra 😀 tak takové kamarádky asi nemám 😀
@kajka_37 já si to taky nedokážu představit. I když třeba jsem měla nepravidelnou ms, tak když do 45 dní nedorazila, valila jsem raděj na gyndu....

kajka_37
14. čer 2011

http://kocarek-trojkolka.sbazar.cz/teutonia-spi... známá prodává teutonku, nechcete některá? 🙂

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 já už mám vybraný, ale díky za nabídku .-)

kajka_37
14. čer 2011

já tak cell závidím tu dovčuuuu 🙂

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 taky bych chtěla na dovču. A vy ,Káji, nejedete?

kajka_37
14. čer 2011

@marketas1 no doufám že pojedeme, ale ještě nemáme termín, ale snad taky španělsko... musíme se trefit nějak mezi doktory..a do doby kdy můžu lítat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru