Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 španělko? ne Řecko? jak to?

kajka_37
14. čer 2011

@marketas1 pač v Řecku to vypadá furt nějak pochybovačně s tím krachem... navíc co sme tam chtěli vidět sme viděli... třeba se taky mrknout někam jinam 🙂

kajka_37
14. čer 2011

uvidíme co bude v nabídce až budem vědět kdy jedem 🙂

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 jj, tak to pak jo. To já teda bych chtěla řecké ostrovy sjezdit celé 🙂

kajka_37
14. čer 2011

@marketas1 tak to se dá i s prckem 🙂

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 to nebudou peníze, Káji....

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 už teď jsme minulý rok nikde nebyli, protože prostě nebyly prachy

kajka_37
14. čer 2011

@marketas1 zase budou, žij pozitivně... 😉

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 no, tomu sice nevěřím, mateřská bude masakr, ale neřeším to....

ami33
14. čer 2011

HOjte holky, tak jsem doma od kadeřnice, sem zase čananá mamina, jako dala jsem si ještě dva termíny do porodu a jak to jako budu dělat po porodu s prckem fakt nevím, bude zajímavé hehe.

@kajka_37 jestli chcete do Španělska doporučujui Malorku, my s manželem nejsme takový ty typy co nevydrží ležet tejdden na pláži, takže když už někde jedem tak hodně procestujem a tam se to dalo i bez půjčení auta docela dobře projet. Z jedenácti dnů jsme polovinu procestovali, takže to bylo fajn a polovinu proflákali na pláži a okolí. Ale teda zas emoře klidné, žádné vlny a divočina, na tohle je lepší zase to Řecko.

kajka_37
14. čer 2011

@ami33 tak tohel by bylo ideální, díky za tip 🙂 já chtěla počkat na cell co řekne na andalusii, pak sem chtěla koukat na kanáry a mallorku...

marketas1
14. čer 2011

@ami33 jé, taky musím na melírek!

ami33
14. čer 2011

@kajka_37 my na Mallorce normoš cestovali busem za pár šupů...jeskyně , přístavní města, hlavní město Palma de Malorka nádhera a z tama se dá taky dojet busem na nějak Hrad...Samotná Palma de Mallorka je skoro na celý den chození, nádherné památky, chrámy a tak, z Palmy se dá jet taky nějakým vláčkem docela do hor, taky super výlet, většinou se dá všude vykoupat, krom toho hradu a hlavního města.

ami33
14. čer 2011

@marketas1 já dnes měla jen střih, příště zase melír...už mi to nechává delší, loni sem byla skoro na krátko hehe

kajka_37
14. čer 2011

@ami33 dík za tip 🙂

jééé na šmik musím jít taky... už to mám jakési dlouhé... u těch krátkých je to zrádné.... krátký vlas ještě melír k tomu, vražedná kombinace 😀

@marketas1 co bude s těma fotkama? 🙂

lipetra
14. čer 2011

@kajka_37 no neplanovane je mozne vse 🙂

lipetra
14. čer 2011

@marketas1 No ona je to segra byvaleho pritele, tak jsme se celkem i kamaradily, ale je to s ni vse na dlouhe lokte a to me nebavi, ja se vetsinou zeptam jednou, dvakrat a pak nato kaslu, nemam to zapotrebi

kajka_37
14. čer 2011

@lipetra no stli jí nebylo blbě... tak asi jo...

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 už s něma finišuju, Káji. Vydrž 😀
@lipetra no to se nedivím, taky bych se nedoprošovala....
@ami33 já potřebuju i sestřih i melír.

kajka_37
14. čer 2011

@marketas1 ty seš horší jak jáááááááááá 😀 teda až na ty fotky ze ZOO, na ty sem furt nešáhla.... ale ty máky sem udělala hned večer a chlapy z golfu už skoro mám 😀

holky já už jsem to zapoměla.... kupujete 3 nebo 4 kolku.... co tak studuju tak pro mě je fakt 3kolka pasé, prý to není do sněhu a terénu....

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 to ale není pravda, Káji. Kamarád právě říkal, že 3 kolka do lesa mnohem lepší než 4 kolka a do sněhu taky - zaaretuješ kolečko a jedeš. Já kupuju 3kolku a Peťa taky. A o tomhle si zkus ještě něco přečíst. Není to tak úplně pravda.
JO a těch fotek bylo moc a nemám čas je upravit 😀

kajka_37
14. čer 2011

@marketas1 no já právě čtu a čtu a každý říká něco jiného ☹

lipetra
14. čer 2011

@kajka_37 Nebylo ji prave vubec nic. Ona to melo dost nepravidelne, tak se neni cemu divit, ze to nezjistila 😀

lipetra
14. čer 2011

@marketas1 Ja jdu na strihani a melir zitra, jupiiii

marketas1
14. čer 2011
lipetra
14. čer 2011

@kajka_37 Moji kamaradi vetsinou maji trikolky a spokojenost velka, jezdi s nimi na hory atd. a bez problemu, ono asi zalezi jak ktera

kajka_37
14. čer 2011

@marketas1 jůů 🙂

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 ještě nějakou přihodím, počkej 🙂

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 co myslíš? Jde to?

kajka_37
14. čer 2011

já spíš čtu že 3kolka je dp města a do terénu je lepčí 4kolka.... tož nevím....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru