Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
14. čer 2011

@marketas1 šikulka si 😉

kajka_37
14. čer 2011

@marketas1 u tý černý mě "ruší" to prostěradlo nebo co to tam je..a u bílé bych možná přidala na kontrastu a doostřit, jinak fakt líbíííí 😵

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 ta druhá ostrá je, ale tady je to takový divný. A tu černou zkusím teda ještě upravit

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 jo a ta druhá je trochu přeexponovaná schválně

kajka_37
14. čer 2011

@marketas1 jj to vidím.. trošku se mi tam paní ztrácí... to bílý pozadí je někdy zrádný
neříkám že není ostrá, jen říkám doostřit... máš photoshop, zoner? v čem upravuješ?

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 v zoneru

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 třeba někdy budu mít i na ten fotografický kurs 🙂 Zatím si musím vystačit s tímhle 🙂

kajka_37
14. čer 2011

@marketas1 jde ti to dobře 😉

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 😀 hlavně, aby paní se to líbilo a byla spokojená. Ty upravuješ ve photoshopu?

marketas1
14. čer 2011

@lipetra jj, je, jdeš do ní?

lipetra
14. čer 2011

@marketas1 Jj jdu🙂

marketas1
14. čer 2011

@lipetra je fakt hezká a za dobrou cenu!

ami33
14. čer 2011

Holky tak jako balík furt nikde. Na netu ani nic nepíšou, jestli to mají dneska na doručení nebo něco. Sem zvědavá jestli do 2 hodin přijedou, včera po druhé hodině už to měli na netu, že neúspěšné doručení a já jako jsem furt doma. Odpo jdu s kámoškou a malým na hřiště, takže možná skáknu na poštu a udělám jim tam asi pořádek hehe a jim řeknu, že se s tím jako těhotná z města nepotáhnu, ať mi to pěkně dovezou domů. Manžel říkal , že tohle jako není poprvé a že mu přijde že ty balíky ani na autě nemají a jenom rozváží lístečky do schránek, jenže já nemám ani to. Kocourkov hadra.

lipetra
14. čer 2011

@marketas1 Jo jeste jsem nasla tuhle, ale ta neni takova peknoucka: http://mimibazar.mimiweb.cz/mimibazar.php?shop/...

ami33
14. čer 2011

@lipetra jj, je pěkná, jdi do ní. Koukám 4-6 měsíců, taky myslíš, že menší není potřeba?

lipetra
14. čer 2011

@ami33 Me uz balik k nasim prisel 🙂
Ceska posta to je kapitola sama o sobe. U nas normalne baliky nosi jak kdy, nekdy si ani neobtezuji zazvonit, kdyz ti nesou doporucenou postu. Tomu rikam sluzby.

ami33
14. čer 2011

@lipetra taky není špatná,ale ta první se mi taky líbí víc. Já ještě furt uvažuju o té zavinovačce od emitexu do autosedačky, na bazárku bývají pěkné za pár šupů.

lipetra
14. čer 2011

@ami33 no ja si myslim, ze mensi neni potreba...vis co zima zacina v listopadu, v prosinci, jo mozna jeste juknu nekde v bazarku na mensi, ale jen za par kacek, nebudu to hrotit 🙂

lipetra
14. čer 2011

@ami33 Ta prvni je takova roztomila. Tahle mi prijde takova obycejna.

ami33
14. čer 2011

@lipetra jo u nás je to to samé, lidi to normálně neřeší ,ale co jsme byli někdo doma na neschopence a něco čekali, vždycky nic jen lístek ve schránce.

marketas1
14. čer 2011

@lipetra ta první je hezčí. A nebude velká? Nebo budeš kupovat ještě jednu menší?
@ami33 u nás to dřív pošta taky tak dělala, ale už se zlepšili bych řekla....

lipetra
14. čer 2011

@ami33 no u nas je to peklo, musis si hlidat postu, jinak to poslou zpet, ze jsi si to nevyzvedla, pac obcas ani nedaji listek do schranky, proto si vse nechavam posilat do prace nebo k nasim

ami33
14. čer 2011

@lipetra no a já navíc budu mít dvě na střídačku v tom balíku,ale ani nevím velikosti, no co uvidíme až to dojde.

lipetra
14. čer 2011

@marketas1 No asi jeste jednu mensi koupim, ale nekde v bazarku co jsou tady v okoli, maji tam pekne veci. Zrovna kousek od prace jeden nedavno otevreli 🙂

ami33
14. čer 2011

@lipetra no tak zpátky aby to poslali se ještě nestalo...já si taky nechávala posílat do práce, když sem nebyla doma,ale teď když jsem doma tak není důvod.

lipetra
14. čer 2011

@ami33 Ja tam prave kombinezky nemam. Tak musim jeste koupit nekde jednu mensi o cislo. Zas 56 nema smysl.

ami33
14. čer 2011

@lipetra no nám taky otevřeli kousek od domu dětskej bazárek nedávno,ale ani tam nejdu, protože pořádně nevím co mám a nemá, co doveze švagrová...no uvidíme později.

ami33
14. čer 2011

@lipetra já si taky myslím že 56 1-2 soupravičky a bodyčka a zbytek může být do kočáru a pak do té kombinézky klidně větší.

lipetra
14. čer 2011

@ami33 no tak ja si musim vse poridit vlastni, pac kamosky maji holky😉
U nas se to stava dost casto, pokud nejdeme na postu a nevyrveme je tam

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru