Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

ami33
14. čer 2011

@lipetra mě se právě do té 56 moc nechce no, mám jednu soiupravičku doporodnice, ještě něco dokoupím a bodyčka apak většinou všechno kupuji 62, v balíku předpokládám bude 62,68.

ami33
14. čer 2011

@lipetra no my máme v rodině taky samé holky,ale švagrová říkala, že vybere neutrální věci, že má třeba žluté zavinovačky po holkách a nebo hodně lidi kupují bílé oblečky.

marketas1
14. čer 2011

@ami33 no mě se teda zdá, že jako 62 je zase už moc velká, že ta 56 je tak ideálka na ty první 2 měsíce.....

ami33
14. čer 2011

@marketas1 no je že? hehe si vem se ti narodí prcek 50 cm a oblečky 62 no. Leeda ještě koupit jeden balík na netu o-3 měsíce jinak to nevidím.

lipetra
14. čer 2011

@ami33 no kamosky bohuzel ulitavaji na ruzove a tak mam smulu, ted se narodily dvou kamaradkam teda kluci, ale ty zas nemaji male veci, ale spis vetsi, tak smula no.

kajka_37
14. čer 2011

@marketas1 jj já dělám ve photoshopu... začátky krušný, ale teď už dobrý... nepoužívám všechny vymoženosti... ale super je fotit do rawu... tam se toho dá zachrááánit... 🙂

ami33
14. čer 2011

@lipetra no naše tři neteře byli taky růžovky, jen já jim kupovala oranžové a zelené a takové barvy.

lipetra
14. čer 2011

@ami33 no ja prave kupuji taky vzdy neutralni veci na kluky i holcicky.

marketas1
14. čer 2011

@ami33 no, i holky kupovaly 56 velikost, 62 až na později, fakt! A 68 až na půl roku.
@kajka_37 já právě photoshop nemám a ani v něm neumím... ☹

ami33
14. čer 2011

@marketas1 jo to jo, já si chystám do půl roku a navíc fakt co mám třeba teplou soupravičku, kalhotry kabátek zvlášť tak to se dá do kočáru ohrnout a k doktorce budu mít oblečky 56, na doma bodyčka a overalky 56 ale přijde mi zbytečné nakupovat soupravičky a plno hader v 56, je to fakt na chvíli.

kajka_37
14. čer 2011

@marketas1 já sem se v něma taky musel naučit... mám chytré knihy a na netu je toho hafo 🙂 ale zoner je taky dobrej 😉

marketas1
14. čer 2011

@kajka_37 já právě umím trochu v zoneru, ale taky moc ne. Já bych potřebovala ten kurs, jsme takovej samouk a času taky moc není ☹
@ami33 no to asi jo, to máš pravdu, asi stačí pár věcí. Já teda ale nakupovala fakt zatím jen 56. Uvidím, co mi kdo půjčí 🙂

A MArkétka bude ve čtvrtek čananá, jde na melírek 🙂

ami33
14. čer 2011

@marketas1 holky jak to teda budem s těma našema melírkama dělat po porodu fakt nevím, bude sranda, bez lídání ani melír nebude.

marketas1
14. čer 2011

@ami33 no, já cchi jít ještě v říju na melíek a tak cca 3 měsíce vydrží a pak bude muset přijet pohlídat babička nebo manžel bude muset pohlídat 🙂

ami33
14. čer 2011

no mě to vychází obráceně, já mám v srpnu melír, střih a začátkem října už zase jen střih, no ale na zimu mi to zase tak nevadí.

marketas1
14. čer 2011

@ami33 tak já chodím na obojí zároveň

lipetra
14. čer 2011

Jeee holky vy se mate, ja musim kazdych 6 tydnu na melir i stihani, ale nastesti moje kadernice stiha doma, je na materske, tak to bude o to jednodussi, jeji manzel vyfasne ne jedno dite, ale rovnou dve 😀 😀 😀

ami33
14. čer 2011

@marketas1 no já chodím někdy i po 7 týdnech, akže jednou jen střih, podruhé všechno.

marketas1
14. čer 2011

@lipetra tobě tak rychle rostou vlasy?

marketas1
14. čer 2011

@ami33 já teda chodím po 2-3 měsících

ami33
14. čer 2011

@marketas1 no uvidím jak to bude po porodu, když mě melíruje, tak je to celkem na dlouho,leda si to domluvit až dojde manžel z práce a nebo tchýně bude hlídat no, se vždycky nějak udělá,ale ze začátku to budem muset zvládat mezi kojením.

kajka_37
14. čer 2011

moje je taky na mateřské, zatím 🙂)))

marketas1
14. čer 2011

@ami33 já možná hodím pak přeliv a sjednotím barvu, se uvidí, ale když to zvládají jiné holky...

já mám kadeřníka, ten na mateřské není 😀

ami33
14. čer 2011

@marketas1 no moje by teda chtěla páč má jednu velkou holčičku už a 7 let se jim už nedaří druhé, prej jestli se nepovede poslední IUI tak na umělé ejde a berou si dítě do pěstounské péče.

marketas1
14. čer 2011

@ami33 ☹ IUI je opravdu malá pravděpodobnost úspěchu. Ale koukni na Klárku, hned napoprvé, tak třeba se jim taky podaří 🙂

ami33
14. čer 2011

@marketas1 no jo, já to přeju každýmu, sama vím jaký to je když to nejde a nejde.

kajka_37
14. čer 2011

já to beru za haluz že hnedka na poprvé 🙂 já když viděla ty % úspešbńosti, skoro se mi do toho nechtělo jít

ami33
14. čer 2011

@kajka_37 člověk musí věřit vždycky, i malá šance je šance, my teda měli u ICSI větší šance,ale přece jenom je to taky málo obvyklé když se zadaří na poprvé. Nám doktor říkal hned na první návštěvě, že ten první pokus je spíš takový zkušební pro ně,ale my tomu s manželem strašně věřili od začátku.

lipetra
14. čer 2011

No ja mam sestrihany vlasy a tim padem tam musim chodit kazdych 6tydnu 🙂

kajka_37
14. čer 2011

já koukám do kalendáře a nebyla sem 7 týdnů.... na čase zavolat 🙂

@ami33 jj já si pak říkala lepší 10% než 0% 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru