Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 Me se prave libi, ze je takova jina. Vis co kamoska mela asi 5 kombinéz na zimu pro malou a ve finále nosila jen jednu. To mi přijde zbytečné. 🙂

marketas1
15. čer 2011

@lipetra jo, tak to je určitě zbytečné. A ta cena je naprosto bžííííííííííííííí 😀

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 No to jo. Vis co me nektery lidi prekvapuji kolik maji treba obleceni na deti a pritom to ani nemuzou unosit, vsak rostou jak z vody

marketas1
15. čer 2011

@lipetra jj, to máš pravdu. Ale zase je potřeba mít dost věcí, když se ti třeba 5x za den poblinká, pokaká až na zádička atd...

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 No to jo, ale kdyz jsem byla nedavno u kamosky co ma mesicniho chlapecka, tak ta ma normalne tri plne skrine obleceni pro nej 😀 😀 😀 Ale ona je ujeta na obleceni i u sebe, sama ma dve obrovske skrine obleceni 😀

marketas1
15. čer 2011

@lipetra a ta by ti nepůjčila nějaké oblečeníčko po malém? Zvlášť, když toho má tolik....

ami33
15. čer 2011

@mannadela Jo to bude všechno určitě OK...aspoŇ zase uvidíš Viktorku jak se tam hemží.

ami33
15. čer 2011

Hojte holky, tak dneska jsem se rozhodla zase tročku pracovat, což se u mě nestává moc často,ale přece zase nastal ten den hehe.

ami33
15. čer 2011

joa zablokovali mi jeden inzerát na bazaru, co prodávám svatební boty, jako mám ho tu 3 týdny a najednou že mi ho zablokovali, že to není dětské zboží, jsou fakt paka.

ami33
15. čer 2011

nechápu proč teda dělají sekci pro dospělé, měla jsem to v sekci dospělí - boty...fakt pakoši asi jim napíšu

marketas1
15. čer 2011

@ami33 😀 tak to hoď na beremko 🙂

ami33
15. čer 2011

@marketas1 nechápu proč teda tady v bazaru je udělaná sekce dospělí - boty...asi těžko bych to cpala někam jinam, nejsem pako.

mannadela
15. čer 2011

@ami33 Ahoj, to je přece ptákovina ☹ . Co jsem si prokukovala bazar, tak tam je spousta dospělého oblečení i bot. Bóóóže, čí je to zas výmysl.

ami33
15. čer 2011

@mannadela no právě proto to nechápu, kdyby ty sekce neměli zřízené tk ani neceknu,ale udělají na to sekce a pak jim vadí, když tam někdo dá inzerát, nemá to logiku.

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 No ona ma spis letni veci, na zimu ma uz zas obrovske, to je prave blby no

kajka_37
15. čer 2011

brééé ránko 🙂

marketas1
15. čer 2011

@ami33 no tak to je teda padlé na hlavu, ale mě to tady moc nepřekvapuje, věříš?
@lipetra jo aha ☹ no, to je škoda ☹
@kajka_37 ahojky 🙂

ami33
15. čer 2011

@marketas1 no já četla tady nějaké stížnosti,ale spíš na mazání příspěvkůa tak. Kašlu na ně, dám si ho tam za chvíli znovu a zase tak vydrží 3 týdny než na to dojdou, jsou to diletanti.

marketas1
15. čer 2011

@ami33 mě třeba nejvíc vytáčí to, jka koník každou chvilku spadne a taky, když tam naběhne, že je to nějaká plánovaná údržba, to mi teda přijde hodně nefér!

mannadela
15. čer 2011

@marketas1 Jo, to je fakt, to je poslední dobou dost často 😖 . Já si nejdřív myslela, že je chyba někde u mě na PC.

ami33
15. čer 2011

@marketas1 @mannadela No přesně, kdyby aspoŃ uměli přiznat chybu, kdyby to nešlo celý týden tak s tím nic nenaděláme ale ten přístup je tragédie.

marketas1
15. čer 2011

@mannadela já vím, že už na beremese s tím byly problémy, pořád to padalo a nic senezměnilo... 😠

marketas1
15. čer 2011

@ami33 jj, kdyby napsali třeba někam upozornění že tehdy a tehdy budou dělat nějaké změny nebo něco, ale ty píšeš příspěvek a najednou to spadne a vyjede ti, že je to plánované 😠 😠 😠

ami33
15. čer 2011

ten inzerát dám znovu jen tam napíšu dámské boty, to svatební vynechám, jako tam je hafol dámských bot, přes lodičky po kozačky, nevím proč bych tam nemohla mít inzerát já.

ami33
15. čer 2011

Jo holky dneska jinak dojde balík, teda doufám, že se konečně shledáme hehe.

lipetra
15. čer 2011

@marketas1 @mannadela @ami33 no ja mam ten samy problem, kazdy tyden mi tam naskoci ta hlaska s udrzbou a pak se nedostanu temer nikam na konika a trva to i cely den...pokazdy tam pisu a priste je to same 😒

lipetra
15. čer 2011

@kajka_37 bréé ránko, tak co jdeš zítra do práce?

kajka_37
15. čer 2011

@lipetra brééé 🙂
blázníííííš? se nemám jak dostat a 30 km tam na kole a 30 zpět se mi nechce 😀... už třetí den skuhrám že se mi chce spát, ta kse aspoň dospím 🙂 a ty?

lipetra
15. čer 2011

@kajka_37 My jsme se tady rozhodly s kolegynema, ze taky zitra nejdeme a jedna to ma za ukol zavolat sefovi na sluzebku 😀 😀

ami33
15. čer 2011

@kajka_37 @lipetra žádný flákání doma jako, já slyšela o stávce cestujících kteří budou blokovat výstup z metra, se to domlouvá prej přes facebook, sem zvědavá, to budče určo ve zprávách kocourkov hadra 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru