• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vyšlo to - I. trimestr :-) Rodíme podzim, zima 2011

22. ledna 2013 
@mannadela to je dobře, to jsou ty holčičky,ty jsou vždycky hodnější :wink:
@lipetra jj, co je psáno, to je dáno. Pojisti si to, ale jestli pak bdue dělat naschvály, tak se ti bude špatně pracovat....
@ami33 šéf je teda kolík :grinning: kolik mu je?
17. čer 2011 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 no tak ja nebudu sedet doufam nastesti s ni, to bych nerada, ale ona se sem cpe, boji se, aby ji nekdo nahodou nevyfoukl misto
17. čer 2011 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 hele, ale dnes jsme četla zrovna článek, jak je nebezpečné v těhu držet "dietu", takže já už na to prdím, budu jíst na co mám chuť a nebudu se váhou už zabývat...
17. čer 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra Peťo, ale já se jí fakt nedivím, taky bych se v jejím případě chtěla vrátit na své místo....
17. čer 2011 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1..... 50 roků slavil letos v lednu
@marketas1 ...tak já bych taky dietu nedržela, hladovět nevydržím ani když nejsem těhu, natož teď, spíš fakt jíst zdravěji, já jím,ale pak stačí jeden večer a je to včudu.
17. čer 2011 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 Ilčo a vadí to něčemu? Prostě si to máme užívat. každej mi říká - kdy jindy si můžeš dát všechno, když ne teď....
17. čer 2011 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 Tybrďo, já myslela, že máš za šéfa nějakého mlaďocha... a on je to pán v nejlepších letech :slight_smile:
17. čer 2011 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 jo to máš pravdu, já to říkám taky, do dvaceti kilo v pohodě, to se vlezem určitě, že jo.
@mannadela no on je takovej dost mladej duchem, trochu prdlej a ták, se moc nedá vysvětlit, on je prostě jinej no.
17. čer 2011 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 a o ti řekl na to, že tu reklamu v rádiu mluví nějakej buzík? :grinning:DDDDDDDDA já s 20 počítám, shodily to jiné, shodím to pak taky :slight_smile: už se nad tím fakt nepozastavuju.Stejně jako je mi jedno už to pohlaví, ale musela jsem k tomu prostě dojít sama. hlavní je,že je všechno v pořádku!
17. čer 2011 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 no akorát tu ráno dojela slečna, v mini, kozy pomalu ven, a to jako z toho rádia podepsat papíry a zaplatit. Jako já ty chlapi nechápu, oni se tvářej kolikrát jak gigolové a jak odešla, tak první co bylo, že nesnáší takové vlezlé baby, v těch chlapech aby se člověk vyznal.
17. čer 2011 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@ami33 :grinning: njn, chlapi.Rádi se podívají, ale v podstatě takový ženský nemají rádi!
17. čer 2011 v 11:49  • Odpověz  • To se mi líbí
tak a já teď valím zákusek,kolega má zítra svátek :slight_smile:
17. čer 2011 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 to je život totok... :grinning:
17. čer 2011 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 bys jo stejně nejedla...A teď mi tady cpe ještě jeden, že pro "Toníčka" :grinning:
17. čer 2011 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 To ja taky ne, ale proste ona si mysli ze bude delat tu lepsi praci a ja tu horsi a to me stve...
17. čer 2011 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra uvidíš, nevzetek se teď! :slight_smile:
17. čer 2011 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 jak to můžeš vědět :D
17. čer 2011 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 Tfuj ja mela hnusny obed, testoviny s kurecim masem a nejakou divnou omackou, psali neapolska, ale vypadala spis jak kdyby ji uz nekdo predtim konzumoval :confounded:
17. čer 2011 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kajka_37 ale je fakt, že to byl jen piškot,na tom jahody,puding a šhehačka. Takový lehký a dobrý
@lipetra :frowning2: takže ses nenajedla?
17. čer 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeee holky ja byla u te me kadernice a ta ma mesicni holcicku a ta je fakt zlata, rika ze spi celou noc, dokonce spala i kdyz fenovala nebo luxovala, proste zlaticko. Kadernice nabrala v tehu 23 kg a rikala, ze ma asi 10 kg dole, ze to jde pomalu a jelikoz byla na cisari, tak si ta deloha se stahuje pomaleji, tak vypada jak kdyby cekala dalsi, ale slusi ji to :slight_smile:
17. čer 2011 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 Ne pujdu si pro latte bez kofeinu vedle. :slight_smile:
17. čer 2011 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra ale tak jako po měsíci shodit 10 kilo je furt dobrý,ne? Ono to taky nejde shodit všechno za měsíc, chce to taky čas.....A latté tě zasytí? Já si udělám frapé :slight_smile:
17. čer 2011 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 Delas si s kofeinem nebo bez?No ja nemam hlad, ale spis na neco chut a taky se mi chce spaaat.
No ona ma furt v sobe hodne vody, jde to pomalu a ona rika sama, ze se nesetrila co se tyce jidla:slight_smile:Ale vis co ona to da dolu rychle, pac je porad v pohybu.
17. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra ono i po tom císaři to jde fakt pomaleji...Ale zhubne,každej zhubne,když chce...A dělám jak kdy, většinou s kofeinem,ať se proberu.Jedno kofeinový denně :slight_smile:
17. čer 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 no ja si delam hodne slabe rano a pak nekdy pres den si jednou do tydne dam, kdyz je blby tlak, me to pomaha se probrat :slight_smile:
Ona rikala, ze nechala v porodnici 6 kg :slight_smile:
17. čer 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra 6 kilo je dost....Tady je dneska příšerný dusno....
17. čer 2011 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 No to pry tam necha kazda mamina, kdyz porodi :slight_smile:
17. čer 2011 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra to jo, ale někdo 4 a někdo víc...Tak jen mimi + placenta,plodová voda...Prostě se to nasbírá
17. čer 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@marketas1 Jj presne tak.
Tak pro kafe jsem nesla, jsem lenoch, tak jsem si dala radsi okurku :grinning: a spokojenost
17. čer 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@lipetra :grinning: tak já už popíjím frapéčko s čokoládovým moninem :slight_smile:
17. čer 2011 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek