Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 no tak ja ten pul rok, ono se rika, ze ten prvni pulrok je dulezity...
vcera jsem se bavila s kamoskou co rodila cisarem s epiduralem a vypravela jak prestala citit nohy, ze se ji udelalo spatne a zacala zmatkovat a blbe dychat, tak ji museli udelat cisare pod celkovou narkozou...

lipetra
20. čer 2011

@mimys ahoj

ckaty
20. čer 2011

ahoj holky a kluci 🙂 mimys nic si z toho nedelej..ja to tady taky nestíhám:-/ 🙂..starší "miminko" teď psalo poslední testy ve škole pred vysvedcenim..takze sme srotily a do toho porad balim a litam pred stehovanim na Sumavu,ktery uz konecne probehne tenhle vikend.. 🙂 ...jak se rika lepsi vyhoret nez se stehovat..snad uz je to naposled 😉

marketas1
20. čer 2011

@lipetra a pak chceš přestat kojit? Já myslela, že půjde tak na dva dny v týdnu na pár hodin, to bys mohla ještě odstříkávat,ne?

marketas1
20. čer 2011

@ckaty ahoj

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 no pokud budu mit mleko tak ano...

ckaty
20. čer 2011

a mam novinku..ja zaryty odpurce trojkolek jsem o vikendu koupila od kamosky po jejim detatku 3kombinaci peg perego gt3 a jsem uplne nadsena...je to v barve carmen..takze sedo vinova takze to muze mit holcicka i kluk /coz se doufam uz dozvime ted v patek u apolika na velkym ultra/...vypada jako uplne novy..a navic nam to prodala za 5 000kc..se vsim vsudy..a navrch s fusakem🙂

marketas1
20. čer 2011

@ckaty tý jo, úžasnéééééééééééééééé.J8 budu mít taky perégo a Peťa taky 🙂

marketas1
20. čer 2011

@lipetra no, to by byla škoda,kdybys měla mlíko!

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 no to jo, hlavne ty prikrmy jsou lezou dost do penez 😒

lipetra
20. čer 2011

@ckaty Jeee ty se maaaas 🙂 Krasna cena 🙂

ckaty
20. čer 2011

@lipetra ona ta kamaradka je dost za vodou,takze penize neresi..a vi,ze ja nejsem zadnej bohac...a ja sem jim nekolikrat zdarma pomahala prekladat do italstiny,kdyz poradalia manzelem akce na ital.ambasade..si vzajemne pomuzem,kdyz to jde a o tom kamaradstvi je 🙂

ckaty
20. čer 2011

@marketas1 zalozime klub peg perego matek 😉

lipetra
20. čer 2011

@ckaty no to mas fajn kamosky...ja dopadla tak, ze jsi vse budu kupovat nove nebo z bazarku 😒

marketas1
20. čer 2011

@ckaty jj, tak beru 🙂 perégo je bžííííííííííííííííííííííí
@lipetra jj, do peněz a taky čas nad tím strávíš...Ale od půl roku už stejně budeš přikrmovat - tak i tak,ne?

ckaty
20. čer 2011

co se tyce kojeni tak ja sem z obavy,ze treba nebudu mit mliko pila uz 2 mesice pred porodem nakej caj na podporu kojeni /a malinikovej kvuli porodu/ a pak sem byla jak chodici mlikarna..a v 10 mesicich kdy me dcera uz kousala do bradavek zoubkama a ja u kojeni brecela bolesti sem si musela nechat pichnout /tenkrat jeste v Italii/ injekci na zastaveni mlika jinak bych kojila doted a dcera by si k mliku davala i masicko:-/ .-)

kajka_37
20. čer 2011

@ckaty to je parádní 😉

tjo vám tady s tou teutonkou budu kazit klib, snad se ke mě cell přidá 😀
jen nějak furt nemám tušení stli 3kolku nebo 4kolku 😀

marketas1
20. čer 2011

@ckaty to se musí něco brát, když chceš přestat kojitr? Nestačí zaškrtit?

marketas1
20. čer 2011

@kajka_37 teutonku si kup 3kolku 🙂 Tě pak vezmeme do klubu 3kolek 😀

lipetra
20. čer 2011

@marketas1 no to jo...ohrivac mi koupi mamka, jupiiii

kajka_37
20. čer 2011

@marketas1 když mě se do 3kolky moc nechce... :-P 😀

lipetra
20. čer 2011

@kajka_37 Tak nakonec budes mit Teutonku joooo a jakou barvu?

ckaty
20. čer 2011

@marketas1 zaskrtit dite nebo matku? 😀 😀 ja nevim ja to tenkrat resila takhle..a ja sem mela vazne strasne moc mlika..malá treba jenom knikla a mne zacalo z prsu uplne strikat :-O sem mela vecne promoceny i ty jednorazovy vlozky do podprsenky a velkou spotrebu...:-/ ale treba segra ta ma ted 3letou a 1,5letyho ta mela mlika normalne..kojila oba rok..ani nepotrebovala ty prsni vlozky..a kojeni ukoncila postupne..oddalovala casy mezi kojenim..pak uz jen vecer pred spanim a pak jeden den nedala vubec..ale malej ten se jeste tedka sape po prsou a nes to tezce,ale sesra se nedala....

kajka_37
20. čer 2011

@lipetra no mě se líbí ta tyrkysová (podle webu), ale na živo sem jí něviděla...

ckaty
20. čer 2011

@kajka_37 taky sem nechtela 3kolku..ani omylem...odrikaneho krajice nejvetsi dil bo jak se to rika 😉

lipetra
20. čer 2011

@kajka_37 Ty vadooo odvazna 🙂

kajka_37
20. čer 2011

@ckaty no já potřebuju něco co mi projede i sněhem, pač u nás je sibiř v zimě... a zatím není nidko schopen říct co a jak... být jen ve městě, tak t oasi neřeším... ale nechci se trápit...

kajka_37
20. čer 2011

@lipetra proooč? že bud usvítit? top já právě potřebuju... tady sou úzké silnice a skoro žádné chodníky, musím být vidět 😉

mannadela
20. čer 2011

@mimys Nazdááááááár 😀. Ty ještě žiješ 😉 ???? Už jsem si říkala, že Ti musím napsat, co s Tebou je...

mannadela
20. čer 2011

Jináč, ahoj holčiny 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru