Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

mimys
20. čer 2011

@marketas1 no nejlepší je to nechat na přírodě a nic předem neřešit. Ono to nějak dopadne. Ty porodní plány, ktery si má udajne podle přírucek clovek psát se zapomenou, jen překročíš práh nemocnice. A všecko jde tak nejak samo bez tveho přičinění ... jdete tam... tady si lehnete...ted pojdte vedle... tady ukažte.. ted tlačte ted ne... A nakonec to určitě bude dobrý... Človek je rád že je rád a vůbec už nemáš sílu a ani nechceš s někým něco domlouvat, jen to chceš mít už zasebou.

mimys
20. čer 2011

@kajka_37 zakázaný řvát ?? to mi nikdo neřek l🙂 To mi pak manžel říkal, že čekal na chodbě a že jsem u toho hýkala, jako když mám orgasmus 😀 co že se mnou ten doktor dělal 😀

kajka_37
20. čer 2011

@mimys já taky netuším k čemu ten porodní plán je... kor prvorodičky který nemaj tušení do čeho jdou...

marketas1
20. čer 2011

@mimys přesně to si myslím, takže neřeším. Zatím epidural nechci, ale striktně ho neodmítám 🙂
@kajka_37 moje kamarádka o sobě tvrdí, že je hysterka azvládla to i bez epiduralu 🙂 Tak to taky zvládnu

kajka_37
20. čer 2011

@mimys no, prý to zakázali kámošce v Brně... prej aby se soustředila s veškerou energií na tlačení a ne na řvaní... taky sem to sylšela prvně 🙂

marketas1
20. čer 2011

@kajka_37 jsme taky neslyšela, že by někdo zakázal křičet,právě naopak...

kajka_37
20. čer 2011

@marketas1 však jo 🙂 proč ne...

marketas1
20. čer 2011

@kajka_37 tak to by teda viděli, bych je v ten moment asi poslala do pdelky všechny 😀

marketas1
20. čer 2011

@kajka_37 si to teď maluju a uvidíme,čéče,uvidíme....

ada80
20. čer 2011

Holky já doufám,že budu mít druhej porod v pohodě jako první.V 10 jsme přijelido porodnice v 11 mi píchli vodu a ve 12:05 byla malá na světě.

mimys
20. čer 2011

@kajka_37 no přesně tak, no oni doktoři vědí co mají dělat, alespoň by měli vědět a člověka vedou.například nemá cenu bazírovat proti natřižení, když dítě stojí v por. kanálku a zbytečně se to protahuje.... to to človek prostě zkousne a mimčo může na svet hladčeji.

marketas1
20. čer 2011

@ada80 taková pohoda, jak se takhle jako rodí? Poraď! 😵

kajka_37
20. čer 2011

já to prostě nechám na dr. oni ví co a jak..a pro mě lepší nevědět do čeho jdu a nemám čas o tom přemýšlet co by kdyby... 🙂 když se mě zeptaj stli chci ep. řeknu že jo... na nastřižení se kolikrát ani neptaj (prý) kyby to nebylo nutný tak to nedělaj... hlavně že bude prcek v pořádku venku 🙂

kajka_37
20. čer 2011

@marketas1 nevím stli pohoda... když to byl fofr, to musela být @ada80 pěkně potrhaná vevnitř, ne?

mimys
20. čer 2011

@ada80 no to jsi mela podobně jako já první. to v půl desátý mi doma praskla voda a jeli jsme během půl hodinky. ještě že jsme byli deset minut od porodnice, protože v půl jedenáctý byl Tomík na světě.
myslela jsem, že u druhého se nestihnu ani obout, ale tak rychle to nebylo.... jeli jsme kolem osme večer a v půl druhe rano bylo hotovo. I bolesti mi prisly větší, než u prvního.

ada80
20. čer 2011

marketas1:já jsem se i na příjmu pořád smála že ještě nerodím a doktorka říkala,že rodím a ptala se manžela co to máte za paní ona sepořád směje a ostatní ženský tady hysterčí 😀 Byla jsem tam za exota 😀

marketas1
20. čer 2011

@kajka_37 nemusela být potrhaná....

marketas1
20. čer 2011

@ada80 tý jo, ty jsi byla dobrá prvorodička 🙂

ada80
20. čer 2011

kajka_37 oni mě nastřihli tak to nebylo tak hrozný.Šití jsem vůbec necítilia to už byla pohoda

kajka_37
20. čer 2011

@ada80 taky bych chtěla být vysmátá, ale nevím mevím 😀

mimys
20. čer 2011

@ada80 😀 no to máš podobný jako já, teda 🙂 Já když mám nějaký úraz, nebo mě něco bolí tak se taky pořád směju, je to asi takový obraný mechanismus. V práci mi kolegyně opařila záda kafem a jeli jsme do nemocnice... takový zácvaty smíchu jsem nezažila.... doktor si myslel, že ta opařená je kamarádka, ne já... že tak vysmátýho opařence ještě neviděl 😀

marketas1
20. čer 2011

@ada80 já chci rodit jako ty!

kajka_37
20. čer 2011

@ada80 tak tos měla fakt dobrý 😉 kámošku šili dýl než rodili.....

marketas1
20. čer 2011

@kajka_37 tjo,chudina ☹

ada80
20. čer 2011

mimys:mě ani nic nebolelo proto jsem jí říkala,že ještě nerodím

ada80
20. čer 2011

holky nechte se překvapit a uvidíte jaký to bude

mimys
20. čer 2011

@ada80 aha, tak to já teda věděla že rodím, ale fakt za hodinku po prvním stahu byl tomík venku. Ani mě nestačili oholit, ani kliystýr nebyl, nic.... šla jsem rovnou z auta na sál.

ada80
20. čer 2011

mimys:mě trochu oholili,ale to bylo tak všechno

marketas1
20. čer 2011

@mimys 😀 tak to, co opravdu chci, je ten klistýr, ten jako chci 100%!

mimys
20. čer 2011

no, klistýr je dobrej, no.... je to blbej pocit, když kadíš doktorovi pod nos a nemůžeš to ovlivnit 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru