Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
21. čer 2011

@marketas1 ahoj kočko, to je mi líto že trpíš... určo s tím někam zajdi.... mě na trhání osmiček poslali na stomatochirurgii, ale já to s nima měla složitější, zeptám se mamky, je zubařka.... 😉

jinak brý trooo, to čučíte že sem brzo v práci co? já taky 😀

mě hoří už druhé ráno hlava, rýma... ale jen ráno, tož nevím co to je.... :-P

jo a ženský se na ěm spikly a asi mě překecaly na 3kolku...a muž taky! 😕 😀

marketas1
21. čer 2011

@lipetra houby,mi řekla, že mám přijít ve 2,ale že jako stejně budu muset čekat, že má objednaného na 2 pacienta. To ale neva,já počkám, hlavně,kdyby mi ji vytrhla. Ji musím ukecat!

marketas1
21. čer 2011

@kajka_37 jejda, nějaká viróza? A to jsi v práci? Já jmám osmičku jednu vytrhnou, jedna je v pohodě vyrostlá a tahle mě zlobí cca 2 roky Vždycky vyleze a zaleze. Ale teď už to fakt nedávám,bolí to strašně. K zubařce jdu dneska odpoledne,ale prej mi ji asi nevytrhne,že mě s tím někam pošle .S bolestí budu lítat po Olomouci po pohotovostích nebo co...

kajka_37
21. čer 2011

@marketas1 prý to máš řešit co nejdřív než se ti rozjede zánět...a injekce se dávaj, prý už to nejsou dryjáky jako kdysi 😉 nedávají se jen 3,4,7 a 8 měsíc... 😉

lipetra
21. čer 2011

@marketas1 No tak hlavne ze te vezme dnes...Ja vim ze vetsinou kolem me vsem trhali osmicky v nemocnici a ne u zubare.

ami33
21. čer 2011

@marketas1 no tak jestli roste rovně, tak by mohla, záleží možná jak kterej zubař to dělá nebo nedělá. Já ji taky měla bezproblémovou,ale stejně mě ji rozbrušovali na půl a pak to tahali,ale necítila jsem absolutně nic, jak to bylo opíchnuté. Může to zlobit ale i po vytrhnutí, já frajerka sem si ani nevyzvedla léky co mi dr. napsal a za pár dní takové škubání v tom no hrůza, tak sem fičela pro léky a naštěstí to stačilo.

lipetra
21. čer 2011

@kajka_37 Ahoj tak tohle ja mela vcera...jako kdyby mi zacinala chripka a dnes uz OK...

kajka_37
21. čer 2011

@marketas1 viroza snad ne... bojuju jen ráno, zbytek dne mám klídek... jen čekám co se mnou udělal víkend na macháči jak sme večer seděly venku....

kajka_37
21. čer 2011

@lipetra jednodenní nastydnutí? to je pěkný.... a kuku dobrá? 🙂

ami33
21. čer 2011

@marketas1 no vidíš jak píše kajka, máš štěstí i injekci dostaneš, tak top buď v klidu, s injekcema je to dobrý.

ami33
21. čer 2011

jo holky přemýšlela jsem, myslím si to správně, že když všude píšou, že se mám mimi vozit v tom vajíčku v autě proti směru jízdy že se už to vajíčko pak nijak nepásá pásama? Já teda plánuju vozit mimi jen vzadu, no když pojedu sama to bude horší, švagrová vozila sice v předu,ale mě se to moc nelíbí? Co myslíte vy?

ami33
21. čer 2011

@marketas1 jo mimo jiné s tebou držím basu, já mám zítra poradnu, už se těším a ve čtvrtek jdu k zubaři na těhu prohlídku , tak snad mě nechají žít.

lipetra
21. čer 2011

@kajka_37 Ty jo ale me bylo zle, takhle mi dlouho nebylo...a zrovna tolik prace...kukurice vyborna, hned bych si ji dala zas 🙂

lipetra
21. čer 2011

@ami33 no o tom jsme taky premysleli zda je dobre vozit dite vepredu na sedacce, ale zas kdyz jedes sama, tak je to asi lepsi...ale jak moc je to bezpecny, tak to netusim

marketas1
21. čer 2011

@kajka_37 díky za info, jdu dneska k zubařce, ale sestra říkala, že mi to zubařka nevytrhne, že mě někam pošle ☹ A to dneska nevím, jestli budu stíhat ☹ A do zítřka asi už nevydržím,bolí to fakt pekelně ☹ A navíc mám zítra ten velkej ultrazvuk, tak bych stejně nemohla k zubaři ☹
@ami33 to vajíčko se dá nějak připásat i proti směru jízdy....

ami33
21. čer 2011

@lipetra no asi to ještě někde vyhrabu a netu
@marketas1 jo? to musím vyzkoušet jak bude vajíčko, mě to přišlo dost blbý jen tak to dát do auta a nic, no chce to vyzkoušet.

kajka_37
21. čer 2011

@lipetra mě hoří hlava, bolí oči (ale tp může být i čočkama) a ráno pčíkám... během dopoledne se stav zlepší a je klid.... chjo....
@marketas1 já myslím že to dr usoudí dle stavu, ze sestřičky si nic nedělej, ona není dr... domluv se s dr co s tím 😉

lipetra
21. čer 2011

@ami33 ja jsem prave cetla ruzne nazory...tak az neco najdes, tak sem hod odkaz, taky si to rada prectu 🙂

lipetra
21. čer 2011

@kajka_37 Ja si prave rikala vcera zda to neni od alergie, jak neberu prasky, tak to mozne je, ale zas by mi nebyla zima

kajka_37
21. čer 2011

@lipetra no hlavně ať to jde do kšá...ať je to cokoli

marketas1
21. čer 2011

@kajka_37 no, Kánji, uvidíme odpoledne. Jako mého muřže ta zubařka poslala na stomchiru, ale proto, že mu osmička ležela a musela seřezat. Mě ji snad vytrhne. Tak moc mě už dlouho nic nebolelo ☹
@lipetra já prášky na alergii beru, bez nich bych umřela

kajka_37
21. čer 2011

@marketas1 já ty svý měla 2 na ležato a 2 zaklíněné pod sedmičkama.... mě je brali najednu v narkoze... díky bohu...

lipetra
21. čer 2011

@kajka_37 no to jo...ja jen doufam, ze se mi to nevrati, ale to je temi zmenami pocasi...dneska je to jak na podzim...hnus.

lipetra
21. čer 2011

@marketas1 no ja ne, pac nemam zadne problemy...ale mozna vcera jsem mela...ono ja jak beru prasky na zaludek, tak uz nechci nic vic k tomu brat...

kajka_37
21. čer 2011

@lipetra no já se dnes vyletnila že má být 24 st. ale zatím je mi kosa ☹
@marketas1 budu na tebe myslet, hlavně ať už to nebolí 😉

marketas1
21. čer 2011

@kajka_37 a já je mám rovné, tak by mi ji mohla škubnout rovnou ta zubařka! Snad, ať už mám pokoj. Musím ji přemluvit!
@lipetra já mám alergii hodně silnou a bez prášků bych opravdu asi umírala... ☹

lipetra
21. čer 2011

@kajka_37 ja jsem zas cela v bilym krome tricka 😀

lipetra
21. čer 2011

@marketas1 no ja teda musim zaklepat, ze zatim dobry, jinak jsem na praskach na alergii cely rok, pac mam alergii na pyly, plisne, roztoce atd.

marketas1
21. čer 2011

@kajka_37 díky, Káji,jseš hodná! A Ty se hlavně uzdrav! Ještě je ti teď zima... ☹

kajka_37
21. čer 2011

@marketas1 přes sebe sem si dala pashminu, jen nožky zebou, už se láduju čajem (ještě že prcek začal pít) 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru