Vyšlo to - I. trimestr 🙂 Rodíme podzim, zima 2011

evcikevil
11. únor 2011

Ahojky holky,pokud máte stejnou radost jako já a máte taky tak krásný pocit,že čekáte stvořeníčko s milovanou osobou,honem sem 🙂Já jsem to zjistila dnes ráno a před chvilkou jsem to oznámila příteli 🙂Jsme nadšení.Pravděpodobné početí je u nás 15 dní,takže termín porodu kolem října,listopadu.
Máte už nějaké příznaky?
Mě akorát popichuje v podbříšku,jinak nic 🙂

kajka_37
22. čer 2011

@cell jupí, uvidíte prckaaaa🙂 já až za 14 dnííííííí :-P

inak to mé dítě se překonává... včera snědlo k arjské kousek hovězího, dneska kus stehna... ještě to pití no :D takový detail... koupila semsi tu oranginu, tož uvidíme....

lipetra
22. čer 2011

@kajka_37 jak to chutna?

kajka_37
22. čer 2011

@lipetra jako džus s vodou a jemný bublinky...není to zlý, uvidíme co prtě... mohlo by to být možná míň sladký..ale dá se to...

cell
22. čer 2011

@kajka_37 : no já se těším, ale mužík říkal, že mu ten doktor říkal, že ty ultrazvuky zas až tak dobře neumí ... tak snad aspoň pozná, že je to dítě 😀

cell
22. čer 2011

@kajka_37 : a nezkoušelas tuhle v Café tu bezinku? objevila jsem od Hello úžasnou bezovou šťávu s citronem - tím se teď prolívám pořád

kajka_37
22. čer 2011

@cell no já sem zvědavá, mám domluvenýho kámoše co UTZ servisuje....😀 u tý jedný známý rozpoznal holčičku 🙂

kajka_37
22. čer 2011

@cell jako bezinka byla dobrá, ale už moc bublinek...
já už kolikrát něco koupím a rovnou si říkám, tak to máme vyhozených 30 korun...

cell
22. čer 2011

@kajka_37 : tak ve šťáve s vodou bubliny nejsou 🙂 .... to je jako nějakej servisák, jo? 😀

kajka_37
22. čer 2011

@cell já vím že nejsou, ale prckovi to občas nesedne a pak se dávím... :-P
no já nevím co přesně je, ale tuhle se vytahoval, že doma se dycky nějaký UTZ najde a ať přindu... a vysokou školu má, to vím 😀

kajka_37
22. čer 2011

@cell jo a nesmí to pití být kyselý... takže jablečný džus ee, jahodový taky moc nejel...
ještě sem nezkusila mulťák, tak ten zítra,... :D

cell
22. čer 2011

@kajka_37 : uff, to je mi Tě líto .... to my na kyselým ujíždíme, zas moc nemusím sladký ... a to jsem předtím na sladkým skoro žila

kajka_37
22. čer 2011

@cell tak já sladký celkem můžu...ale ne hnedka, až později.... a zas ne moc... teď ujíždím na pims, když je mi zle... dám si tohle a je to lepší 🙂

mannadela
22. čer 2011

@cell 😀 koukám, že máš manžela vtipálka

cell
22. čer 2011

@mannadela : to jo ... jen doufám, že si odpo vyšetří chvilku mezi zachraňováním trpícím a na ten ultrazvuk půjde se mnou 🙂

kajka_37
22. čer 2011

MArkétka má zoubek venku, jupííííí, ale "huba" bolí furt... je na cestě domů..... a vyhlíží zásoby ledu 🙂

mannadela
22. čer 2011

@cell je to hezký zážitek, tak snad si tu chvilku najde. Můj muž z toho byl celej rozněžnělej 🙂

mannadela
22. čer 2011

@kajka_37 jupííí, tak z ní bude bezzubá mamča 😉

cell
22. čer 2011

a chudák Markét ... ale co je venku, to přebolí .....

@mannadela : no mužík taky dneska slouží, takže uvidíme. Jinak byl se mnou na 1. screeningu a byl z toho dost mimo 😵 .... a na 2. se mnou půjde doufám taky 🙂

kajka_37
22. čer 2011

jj hlavně že je neřád venku... teď už jen aby splaskl otok a bude dobře 🙂 prý to bylo na hraně se zánětem, uf uf...

lipetra
22. čer 2011

@kajka_37 Jeee a nepsala co ultrazvuk???Hlavne ze je ten zub venku 🙂

lipetra
22. čer 2011

@kajka_37 aha, tak to nic moc, ja bublinky nemusim, tak zas budu dal pit neperlivou vodu a premahat se 😢

mannadela
22. čer 2011

@lipetra no prý to bude kluk jak buk 🙂

lipetra
22. čer 2011

@mannadela Jeee supeeer dalsi kluk 😀

kajka_37
22. čer 2011

@lipetra jj psala že to je kluk jako buk 😉 a vše je ok 🙂

mannadela
22. čer 2011

@lipetra Jj, další kluk, zrovna jsem si říkala, že jsem v menšině 🙂. Doufám, že mě Klárka podpoří a bude mít taky holčičku...

kajka_37
22. čer 2011

@mannadela taky doufáááááááááááááááááááááááám 😀 😎

kajka_37
22. čer 2011

když už tak "trpím" tak aspoň tu vytouženou holčičku 🙂)))

adriana18686
22. čer 2011

Ahojte som tu dnes prvy krat tak neviem ako to tu chodi a ci moja otazka je namieste ale chcela by som sa spytat ci je mozne ze som tehotna Meska mi to 7 den a mam iba jemny biely vytok a ziadne priznaky ako mavam pred menzesom.

lipetra
22. čer 2011

@mannadela my jsme chteli kluka, tak spokojenost...ale priste by to mohla byt holcicka 😉

lipetra
22. čer 2011

@kajka_37 A manzel chce taky holku? 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru